Şimdi Ara

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.977
Cevap
16
Favori
487.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frukan

quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Son zamanlarda benim telefon çok miktarda "sayfa büyük" yada "yeterli hafıza yok" problemi vermeye başladı.. Hard format bor çaremidir? Neden böyle olduğunuda anlayamiyorum.. Hafıza kartı dolu olmasından olabilirmi?

anasayfada çok fazla widget varsa yapıyor. 4-5 sayfa açıksa yapıyor. Telefon uzun süredir kapanmamışsa yapıyor.

Aslında canımı sıkanda o zaten. Bunların hepsini, hatta daha fazlasını yaptım. Basit bir texas holdem oyununda bile uygulama başlatılamıyor diyor.. Sinir bi durum! Kendimi bazen windowsun ilk sürümlerini kullanıyormuş gibi hissediyorum. Oradada mavi ekran deli ederdi beni...
  • peki wawe 525 de whatshapp programı varmı???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emir.kk

koc.k@hotmail.com

Davetiye Gönderildi.

banada gönderebilirmisin erdemhusam@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: selçukkaya

peki wawe 525 de whatshapp programı varmı???

Bada da whatsapp yok.
    quote:

banada gönderebilirmisin erdemhusam@gmail.com

Davetiye Gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frukan -- 12 Temmuz 2011; 12:46:32 >
  • arkadaşlar wave 2 kullanıyorum,müziklerim adlı bir klasör oluşturdum.içine mp3 lerimi attım,bir tane mp3 parça seçiyorum çalmaya başlıyor yalnız müzik bittiginde bir sonraki şarkıya geçmiyor.bunu nasıl ayarlayabilirim ?
  • Merhaba..

Samsung wave8500 telefonumda facebook'la esitledigimde profil resimleri gözükmüyo, mesaj gelince veya yollarken telefon 2-3 sn'lik olarak donuyo.. Problem nedir anlayamadım aramalardanda birsey bulamadım
  • quote:

arkadaşlar wave 2 kullanıyorum,müziklerim adlı bir klasör oluşturdum.içine mp3 lerimi attım,bir tane mp3 parça seçiyorum çalmaya başlıyor yalnız müzik bittiginde bir sonraki şarkıya geçmiyor.bunu nasıl ayarlayabilirim ?

Menüdeki Müzik adlı player ı kullanın. Burda mp3 e bastıktan sonra ekrana dokunursanız yukardaki barda Shuffle repeat seçenekleri gelir.

quote:

Samsung wave8500 telefonumda facebook'la esitledigimde profil resimleri gözükmüyo, mesaj gelince veya yollarken telefon 2-3 sn'lik olarak donuyo.. Problem nedir anlayamadım aramalardanda birsey bulamadım

Herkes de olan bir şey bu. Problem değil sanırım ya da çözümü yok.
  • Orijinalden alıntı: frukan

arkadaşlar wave 2 kullanıyorum,müziklerim adlı bir klasör oluşturdum.içine mp3 lerimi attım,bir tane mp3 parça seçiyorum çalmaya başlıyor yalnız müzik bittiginde bir sonraki şarkıya geçmiyor.bunu nasıl ayarlayabilirim ?

Menüdeki Müzik adlı player ı kullanın. Burda mp3 e bastıktan sonra ekrana dokunursanız yukardaki barda Shuffle repeat seçenekleri gelir.

teşekkür ederim yardımcı oldugun için
  • Arkadaşlar selamlar.. telefonu son sürüme güncelledim fakat bi kaç sorunum var;

-Kiesin eski sürümünde telefondan mesajları yedekleme imkanımız var.. Yeni versiyonda bunu bulamadım.. (mesajları hafıza kartına atıp sonrasında bilgisayar üzerinden yedekleme yapıyorum bu da biraz uğraştırıyor.) nasıl yedekleyebilirim bir bilginiz var mı?

-Youtube dan video izlemek istediğimde açılmıyor

-İnternette sayfa açtığım zaman sayfa boyutu çok büyük diye uyarı veriyor güncellemede bu giderildi yazılmıştı ama hala.. bunun içinbirşey yapmam mı gerekiyor?

-navigasyonu her çalıştırdığımda senkronizasyon istiyr bu normal mi? ayrıca öncesinde hiç senkronize etmemiştim.. Bu süreli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 günlük wave 2 kullanıcısıym.. Arka planda calısan programları nasıl görüp kapatabilirim bunun için ne yapmam gerekio? birde mesajları hafıza kartına kaydetmem için ne yapmam gerekio? seceneklerde sadece sim kart ve telefon hafıza secenekleri var,telefonu sectim oda cok cabuk doluyor.. Cwp alabilirsem çok sewinicem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DmL_24

4 günlük wave 2 kullanıcısıym.. Arka planda calısan programları nasıl görüp kapatabilirim bunun için ne yapmam gerekio? birde mesajları hafıza kartına kaydetmem için ne yapmam gerekio? seceneklerde sadece sim kart ve telefon hafıza secenekleri var,telefonu sectim oda cok cabuk doluyor.. Cwp alabilirsem çok sewinicem..

Menü tuşuna basılı tut. Bu konunun ilk mesajını okursan telefonu çok çabuk tanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frukan -- 14 Temmuz 2011; 17:16:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DmL_24

4 günlük wave 2 kullanıcısıym.. Arka planda calısan programları nasıl görüp kapatabilirim bunun için ne yapmam gerekio? birde mesajları hafıza kartına kaydetmem için ne yapmam gerekio? seceneklerde sadece sim kart ve telefon hafıza secenekleri var,telefonu sectim oda cok cabuk doluyor.. Cwp alabilirsem çok sewinicem..

Menü tuşuna basılı tut. Bu konunun ilk mesajını okursan telefonu çok çabuk tanırsın.

Cok tskler okuorum zaten :) mesajları hafıza kartına kaydetme yok sanırım dimi:s
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

cepking de hiç bilmediğim üyeliğim varmış 15 adet davetiyem var
    eğer kaldıysa banada bir davetiye gönderebilir misiniz size zahmet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yankee33 -- 16 Temmuz 2011; 2:14:56 >
  • Samsung wave 2 facebooktaki yer bildirimi olayı çalışmıyor mu??? bunu bir türlü çözemedim..! yer bildirimine tıklıyorum ekranda devamlı yükleniyor diyor ama birşey açıldığı yok :( bu problemi çözen arkadaşlar var mı acaba????
  • arkadaşlar wave 2 telefonum için winrar yuklemem lazım...bada için böyle bir program var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boorock

Samsung wave 2 facebooktaki yer bildirimi olayı çalışmıyor mu??? bunu bir türlü çözemedim..! yer bildirimine tıklıyorum ekranda devamlı yükleniyor diyor ama birşey açıldığı yok :( bu problemi çözen arkadaşlar var mı acaba????

önce navigasyonda yerinizi bulun. daha sonra navigasyonu kapatmadan m.facebook.com a girip yerimi bildir e tıklayın. mevcut konum kullanılsın mı der. daha sonra çıkan listeye tıklamadan nerde oldugunuzu oraya yazın misal: cafe wave diye. listede varsa kullanırsınız yoksa ekle dersiniz ve eklersiniz. en son olarak yerimi bildir e tıkladığınızda işlem tamam oluyor.

yalnız benim de çözemediğim bişey var. facebook arkadaşlarınızdan birisi yanınızdaysa onuda "tag friends" demek isterseniz bile ekleyemiyorsunuz. onda sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakyuz

arkadaşlar wave 2 telefonum için winrar yuklemem lazım...bada için böyle bir program var mı

Bada archiver isimli uygulamayı kullanabilirsin.
  • quote:

Samsung wave 2 facebooktaki yer bildirimi olayı çalışmıyor mu??? bunu bir türlü çözemedim..! yer bildirimine tıklıyorum ekranda devamlı yükleniyor diyor ama birşey açıldığı yok :( bu problemi çözen arkadaşlar var mı acaba????

wave 2 mi aldın gosu burak? :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Arkadaşlar selam..Evet bende çalıştıramıyorum.Kendi face app sinde zaten yok.touch face'den girince aynı şekilde sürekli yükleniyor.Ciddi cvp verirseniz sevinirim.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bull74

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Arkadaşlar selam..Evet bende çalıştıramıyorum.Kendi face app sinde zaten yok.touch face'den girince aynı şekilde sürekli yükleniyor.Ciddi cvp verirseniz sevinirim.

teşekkürler

ben önce navigasyon programıyla konumumu buluyorum sonra touch.facebooktan yer bildirimine basıyorum öyle yapıyorum
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.