Şimdi Ara

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.977
Cevap
16
Favori
487.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • re-storm
    Tebrik ediyorum arkadaşım-sana yakışan bir yardım olmuş, ellerine sağlık..
  • merhaba arkadaşlar.sorum şu: telefonun kutusunda üst tarafta bir samsung s8500 wave resmi var oradaki görüntüyü nasıl yapabiliriz?(bir telefon rehberi efektli bir biçimde gösterilmiş resimler de var işte bunu soruyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamesteven

merhaba arkadaşlar.sorum şu: telefonun kutusunda üst tarafta bir samsung s8500 wave resmi var oradaki görüntüyü nasıl yapabiliriz?(bir telefon rehberi efektli bir biçimde gösterilmiş resimler de var işte bunu soruyorum.)

Anamenüdeyken sol üstteki widget e basın alttan arkadaşlar ı seçin.

Ayrıca destek veren tüm arkadaşlara yeniden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 5 Aralık 2010; 21:46:00 >
  • bir re-storm klasiği... Ellerine sağlık hocam, bilmeyen kişiler için yeterınce acıklayıcı olmuş
  • Mükemmel olmuş, ellerine sağlık re-storm. Benim gibi yeni alanlar için çok yararlı bir çalışma
  • teşekkürler ellerine sağlık
  • arkadaşlar sizde de oluyor mu acaba diye soruyorum.Telefonun hareket sensörü bazen işlemiyor.yani örneğin mesaj yazarken telefonu yatay konuma çevirdiğimizde telefon bunu bazen algılamıyor,dikey konumda kalıyor.bunun nedeni ne acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: credo

Selamlar,

Bir arkadaşım Wave kullanıcısı ve telefonun 3G ile kendi kendine internete bağlanıp kontörünün gittiğinden yakınıyor. Ayarlardan Paket veri kullan'ı kapatması yeterli olur mu yoksa başka bi ayar yapılması da gerekiyor mu..?

Teşekkürler..

ayarlar- bağlantılar-paket veri kullan....kapatırsanız sorun ortadan kalkar.
    ayrıca şebeke modunu değiştirerek 3G-2G arasında geçiş yapabilirsiniz.
  • emeğine sağlık çok yararlı bilgiler..
  • eline sağlık
  • Bu cihazı kullanan tecrübeli arkadaşlar, yine bu cihazı yeni alan ve kullanmaya başlayacak arkadaşlara, olmazsa olmaz kutudan çıkardıktan sonra yapması gereken özellikle ilk işlemleri ve uygulamaları bizlerle paylaşırsa menmun oluruz.
    Teşekkürler...
  • Evet komutan16 nın dediğine katılıyorum. Mesela ilk iş olarak telefona ekranı çizilmeyi, hasarı önleyici bir kılıfın takılması gerekir mi? Yoksa telefonun çizilmez ekran özelliği olduğu söyleniyor. Kılıfa gerek yok mu?
  • Şöyle bir şey var ancak mesela ben kılıf kullanmıyorum ve ekranımda hiç çizik yok. Ancak yarın belki çizilecek. Bazıları da kılıf kullanıyor ancak kılcal çizikler oluştu diyenler var. Kimisi çok dikkatli kullanmama rağmen çizik oluştu diyor kimisi hiç dikkatli kullanmadım hiç çizik yok diyor. Kimisi koruyucu jelatinle daha güvende hissediyorum diyor kimisi zaten çizilmeye dayanıklı ekran jelatine gerek yok ekranın renklerini bozuyor diyor. Kimisi silikon kılıf kullanıyor çünkü piano black kısımları çiziliyor diyor kimisi ben alete çıplak elle dokunmayı seviyorum diyor. Yani bunlar tercih meseleleri o yüzden kimi baz alarak yazalım ki.
    Öneri için teşekkürler. İlk aldığınız gibi sarj olayı soruların içinde mevcut zaten. Aslında sırası ile olsaydı (sizin dediğiniz gibi) tabi çok daha faydalı olurdu zira soruları sıraya koymak yani örnek veriyorum önce şöyle sarj edin sonra işte internet ayarlarını yapın nebileyim sonra gps i açın vs gibi sıralamak ciddi zaman istiyor. Şu aralar müsait birileri varsa soruları ve cevapları sıra ile düzenleyebilirse buradada ilk msj ı hemen düzenleyebilirim. Tabi ki yine benim de boş vaktim kalırsa bende bunun için bir kaç şey yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: makinaustası

Evet komutan16 nın dediğine katılıyorum. Mesela ilk iş olarak telefona ekranı çizilmeyi, hasarı önleyici bir kılıfın takılması gerekir mi? Yoksa telefonun çizilmez ekran özelliği olduğu söyleniyor. Kılıfa gerek yok mu?

silikon kılıfla, ekran koruyucusu olmadan sorunsuz kullanıyorum.silikon kılıf ençok düşmesini engelliyor.aksi taktirde kılıfsız düşmesi engelenemez.çünkü yan tarafları sabun gibi.silikon kılıf estetiğinide fazla bozmuyor..
  • Beninde 4 sorum olacaktı.

1- 3g ile bağlanınca niye videolar izlenilmeyecek durumda ayarı varmı(128 kb micro sim kullandığım halde)

2- 1.2 için güncelleştirme nasıl yapabiirim

3- makineyi nasıl resetleyebilirim.

4- NFS shirt oyunu nasıl temin edebiliriz

• Shift tekrardan apps 'e açılmıştı 500.000 indirmelik eğer duruyorsa ordan çekiver. Durmuyorsa wave spoofer diye arat google'da anlatımını bulursun fakat bu dediğimin olması için 1.2'ye güncelleme yapmamış olman gerek :)
  • re-storm dostum ellerine saglık mükemmel bir başlık olmuş
  • telefona 5 mb dan büyük resim attığımda resmi göstermiyor. benim telefonumda mı sorun var yoksa tüm wave lerde bu böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehacker

telefona 5 mb dan büyük resim attığımda resmi göstermiyor. benim telefonumda mı sorun var yoksa tüm wave lerde bu böyle mi?

Çözünürlük fazla geliyordur göstermemesi normal. Bildiğim kadarıyla en fazla 1280 e 720 destekliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.