DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4.056
Cevap
8
Favori
510.075
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      85 Mesaj
      03 Mart 2011 12:24:17
      Arkadaşlar bu ndrive da sapmalar oluyor, araçla giderken geç takip ediyor ve güzergahı tam olarak bulamıyor. bunun ayarlarıyla ilgili bilgisi olan varmı? bide haritayı güncellem istediğimizde bunu nasıl yaparız? yardımınız ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler
      |
      |

• Çavuş
      85 Mesaj
      03 Mart 2011 12:58:14
      *#6984125*# bunu yaptığımız zaman ''autoanswering mode ON'' diyor. ne demek bu?
      |
      |

• Yüzbaşı
      857 Mesaj
      03 Mart 2011 13:08:12
      5333 hocam o, uyumsuzdur. Flashlıyorum şu an bitmek üzere elimdeki fw ve csc ile.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• 03 Mart 2011 13:12:27
      Merakla sonucu bekliyoruz hocam
      |
      |

• Yarbay
      2940 Mesaj
      03 Mart 2011 13:17:27
      quote:

Orijinalden alıntı: un4saken

5333 hocam o, uyumsuzdur. Flashlıyorum şu an bitmek üzere elimdeki fw ve csc ile.

Aynı zaten iki cihaz aradaki tek fark klavye. Zaten f/w yi veren samfirmware

http://www.samfirmwarew...7b0b8ce50e7c42df73997434
      |
      |

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağıTürk topluluğudur
      Ne Mutlu Türküm Diyene.
      Mustafa Kemal`in Bursa Nutku
      Yobazsavar
    • Yüzbaşı
      857 Mesaj
      03 Mart 2011 13:18:00

Şu da ek olsun :)

Son sürüm, üstelik Türkçe swype ile. Bu daha başlangıçtı, sanırım bir maden buldum, bir haftaya kadar tüm samsung telefonlarının firmware'leri elimde olacak gibi

|
      |

• Yüzbaşı
      857 Mesaj
      03 Mart 2011 13:28:57
      HighVoltage, istediğin S5253JVJJ1'de var. Bi ara elden gönderirim sana

Gerisini boşver de bunu bulduğum iyi oldu, bununla flashlayıp servise götürsek dahi anlayamaz kaç kere flash atıldığını :D Orjinal fw
      |
      |

• Yüzbaşı
      857 Mesaj
      03 Mart 2011 13:45:17
      Bende son çıkan Avrupa FW'si yüklü olduğu için 5250 görünüyor. Onu sana göndereceğim S5253JVJJ1 fw ve CSC_S5253_Open_Turkey_Common_OJVJJ1 csc ile yüklediğinde tamamen orjinale dönüyor telefon.

S5253JVJJ1
      S52530JVJJ1

Olacak ;) Ekim güncellemesi sanırım bu. Herneyse, sevinçliyim Dilediğim gibi kurcalayabilirim artık fw'leri bada 1.2 gelene kadar.
      |
      |

• Yarbay
      2940 Mesaj
      03 Mart 2011 13:58:33
      quote:

Bende son çıkan Avrupa FW'si yüklü olduğu için 5250 görünüyor. Onu sana göndereceğim S5253JVJJ1 fw ve CSC_S5253_Open_Turkey_Common_OJVJJ1 csc ile yüklediğinde tamamen orjinale dönüyor telefon.

S5253JVJJ1
      S52530JVJJ1

Olacak ;) Ekim güncellemesi sanırım bu. Herneyse, sevinçliyim Dilediğim gibi kurcalayabilirim artık fw'leri bada 1.2 gelene kadar.

Bak bu şahane işte :)
      |
      |

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağıTürk topluluğudur
      Ne Mutlu Türküm Diyene.
      Yobazsavar
    • Yüzbaşı
      857 Mesaj
      03 Mart 2011 14:01:11
      En kötü yanı tüm ayarları baştan yapıyorum, programları oyunları baştan yüklüyorum her flash attığımda. En can sıkıcı tarafı o Hahah keyfim yerine geldi yahu
      |
      |

• Yarbay
      2940 Mesaj
      03 Mart 2011 14:06:23
      :) Evet o bir dert. Hardformat attım 2 defa. Yerleşik gelen duvarkağıdı ve melodiler blueftp ile siliyordum yeni f/w gelene kadar ellemiyorum tek tek isim değişitirip sonra silmek kasıyor.
      |
      |

Ne Mutlu Türküm Diyene.
      Yobazsavar
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      03 Mart 2011 14:07:41
      Vay arkadaş ben daha tuş kilidini açmayı yeni kavradım gibi bişey millet nelerle uğraşıyo
      takipteyiz ve başarılarınızın devamını diliyoruz arkadaşlar
      |
      |

• Yüzbaşı
      271 Mesaj
      03 Mart 2011 14:14:01
      yeni sürüme nasıl geçeceğimizi nasıl flashlayacağımızı deneyimli arkadaşlar yazsa biz de onun izlediği adımları uygulayarak yeni sürüme geçsek ?
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 9 saat 20 dakika kadarı kaldı.
      03 Mart 2011 15:49:00
      beyler samsung appse gırdım vakit yeterli hafıza yok 0xff15 hatası verıyor nasıl duzeltırım
      |
      |

If you have real paradise for gangsters, see ya there
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Mart 2011 16:05:20
      Arkadaslar iyi guzel yeni fw yuklemissiniz ama sanki özencik yapar gibi onu yaptim bunu yaptim diyorsunuz. Kac kisi sormus cevaplayan yok. Yardim etcekseniz Pato arkadasimiz gibi aciklamali anlatim yapin. etmicekseniz konuya yazma amaciniz nedir?
      |
      |
    • Yarbay
      2940 Mesaj
      03 Mart 2011 16:22:12
      Bu f/w olayını yapan sadece un4saken. O da düzgünce olayı toparlayıp net bir şekilde paylaşır. Farklı CSC ve SW versiyonları söz konusu olduğu için buradaki bir çok kişi karman çorman bir şekilde flashlamaya çalışıp problem yaşayacaktır. Garanti gibi bir durum da söz konusu olduğu için henüz net bir bilgi verilmemesi doğal. Biraz sabredin bana kalırsa. Nihayetinde arkadaş kendi flashlayıp burada hiç de yazmayabilirdi böyle bir konuda özendirmek gibi bir gayesi neden olsun insanın. Armut piş ağzıma düş oluyor biraz da o özendirmekse
      |
      |

Ne Mutlu Türküm Diyene.
      Yobazsavar
    • Yüzbaşı
      857 Mesaj
      03 Mart 2011 16:24:33
      Bach program yüklemeye benzemez bu, beynini değiştiriyorsun aletin. fw'leri yeni yeni buluyorum biraz bekleyin. Sıkıntı olup brick duruma düşürürseniz cihazı ne olacak? fw'leri paylaşacağım ben sadece, kimseye de önermem flashlamasını.

@HighVoltage, XXKB2 fw ile OJVJI5 csc uyuşmadı mesela. ses kaydının yerinde "favorilerim" yazıyor. Ayrıca herhangi bir sitede kullanıcı adı yazıp şifre girmek için "ileri" dediğinde cihaz restart yapıyor. Kimyaları uyuşmadı Farklı farklı deniyorum hala bakalım, sonra kararımı vericem 1-2 güne.
      |
      |

• Yarbay
      2940 Mesaj
      03 Mart 2011 16:36:13
      quote:

Bach program yüklemeye benzemez bu, beynini değiştiriyorsun aletin. fw'leri yeni yeni buluyorum biraz bekleyin. Sıkıntı olup brick duruma düşürürseniz cihazı ne olacak? fw'leri paylaşacağım ben sadece, kimseye de önermem flashlamasını.

@HighVoltage, XXKB2 fw ile OJVJI5 csc uyuşmadı mesela. ses kaydının yerinde "favorilerim" yazıyor. Ayrıca herhangi bir sitede kullanıcı adı yazıp şifre girmek için "ileri" dediğinde cihaz restart yapıyor. Kimyaları uyuşmadı Farklı farklı deniyorum hala bakalım, sonra kararımı vericem 1-2 güne.

Zaten mümkün olduğunca aynı böyle f/w ile flaşlamakta fayda var samfirmware de izlediklerime göre.
      |
      |

Ne Mutlu Türküm Diyene.
      Yobazsavar
    • Yüzbaşı
      857 Mesaj
      03 Mart 2011 16:38:01
      quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

beyler samsung appse gırdım vakit yeterli hafıza yok 0xff15 hatası verıyor nasıl duzeltırım

Ayarlar -> Uygulamalar -> Yükleme Ayarları -> Hafıza Kartı
      |
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      03 Mart 2011 19:00:01
      quote:

HighVoltage, istediğin S5253JVJJ1'de var. Bi ara elden gönderirim sana

Peki bu S5253JVJJ1 şu an sahip olduğum s5253JVJK2' den daha mı iyidir? Tek derdim kasma problemi zaten :) SWYPE' la falan işim yok benim :)
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.