Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu ne olduysa son bir haftadır batarya bir güne boşalıyor
  • arkadaşlar bu sesli navigasyon olayını en başından düzgünce anlatan bir topik, blog, site vs. varmı yada anlatmaya talipli sabırlı bir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: abormen

arkadaşlar bu sesli navigasyon olayını en başından düzgünce anlatan bir topik, blog, site vs. varmı yada anlatmaya talipli sabırlı bir arkadaş

Biraz araştırırsan bir çok anlatım var NDRIVE ile ilgili ben kullanıyorum sorunsuz.Biraz zahmetli olabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_53737621/mpage_1/f_/key_wave%2C525%2Cndrive//tm.htm#53737621

• quote:

Orijinalden alıntı: resulsen

quote:

arkadaşlar bu sesli navigasyon olayını en başından düzgünce anlatan bir topik, blog, site vs. varmı yada anlatmaya talipli sabırlı bir arkadaş

Biraz araştırırsan bir çok anlatım var NDRIVE ile ilgili ben kullanıyorum sorunsuz.Biraz zahmetli olabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_53737621/mpage_1/f_/key_wave%2C525%2Cndrive//tm.htm#53737621

Birçok anlatım olduğu için öyle yazdım zaten kafam karıştı :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadas Bada 2.0 wave 525 için gelicek mii ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GarethBale3

Arkadas Bada 2.0 wave 525 için gelicek mii ?

Value pack gelicek bada 2.0 ile neredeyse aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

quote:

Arkadas Bada 2.0 wave 525 için gelicek mii ?

Value pack gelicek bada 2.0 ile neredeyse aynı

Ne gibi farklar olmasi bekleniyor? Ve duyurulma tarihi belli mi value packin?
  • konu patlamasın gençler emektara saygı...
  • quote:

quote:

Harita lisans sorununu nasıl hallettin?

• bu şarjın bir günde bitmesi olayını çözen varmı acaba yada telefonu servise götüren varmı ?
  • şarjı bırak sen mesaj yazarken 1 mesaj gelsin ben böyle kasma görmedim
  • quote:

quote:

quote:

Birçok anlatım olduğu için öyle yazdım zaten kafam karıştı :(

Ndrive ile türkiye haritasi açılmiyor maalesef.

• kısacası durumunuz uygunsa telefonu değiştirmeye bakın ölmüş bu
  • quote:

kısacası durumunuz uygunsa telefonu değiştirmeye bakın ölmüş bu

Aynen oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemceminay34

bu şarjın bir günde bitmesi olayını çözen varmı acaba yada telefonu servise götüren varmı ?

Hareket sensörü nü,çift vurma'yı (ayarlar/genel/hareketler)ve gps'i kapalı tut.Ekran parlaklığını 2. seviyede kullan.Aydınlatma süresi 10sn. yap.Widget kullanma ve en son çıkan firmware'i kullan.Bu saydıklarımı yaparak en az 3-4 gün uzatırsın şarj süresini.Ben pek müzik dinlemiyorum mesaj sadece 5 gidiyor ortalama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cybaeus

quote:

bu şarjın bir günde bitmesi olayını çözen varmı acaba yada telefonu servise götüren varmı ?

Hareket sensörü nü,çift vurma'yı (ayarlar/genel/hareketler)ve gps'i kapalı tut.Ekran parlaklığını 2. seviyede kullan.Aydınlatma süresi 10sn. yap.Widget kullanma ve en son çıkan firmware'i kullan.Bu saydıklarımı yaparak en az 3-4 gün uzatırsın şarj süresini.Ben pek müzik dinlemiyorum mesaj sadece 5 gidiyor ortalama.

Alıntıları Göster
    En son çıkan firmware'i nerden bulacaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.brksnl -- 1 Ocak 2012; 22:38:08 >

• mağazalarda 475 lira ben 300 lirayken almıştım millet 300'e gider diyor ama kime satacam bilemiyorum daha 5-6 aylık telefon teknosadan aldımdı garanti devam ediyor. Bunu satarsam ne alacam onuda bilmirem acaba gio alsammı 2.3 son sürüm yüklü geliyor herhalde bir görüntülü görüşmesi yok başka eksisi varmıdır bilen varmı? Birdaha asla bada'lı telefon almam aslında telefnumdan çok memnunum ama uygulama az geliyor ben tuvalette adam akıllı oyunlar oynamak istiyorum :D Psp var işyerinde sürekli yanımda taşıyamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_37

En son çıkan firmware'i nerden bulacaz ?

Telefonunu kies'e bağla otomatik olarak son yazılımı yüklemek isteyip istemediğini sorar zaten.Biraz araştır istersen nasıl yapılacağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cybaeus

quote:

Alıntıları Göster
    dedıklerınız kapalı zaten sarj olayı kafasına gore gıtmeye basladı bazen 3 gun gıdıyor bazen de gece ful sarj yapıyorum sabah kalktıgımda ıse pıl komple boşalmıs oluyor .ama dedıgım gıbı bu olay kafasına gore olusuyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemceminay34 -- 2 Ocak 2012; 2:20:54 >

• Arkadaslar oyun falan yukledıgımız zaman ekran doldugu zaman otomatik olarak yeni bir sayfa acılıyor ve bu sayfanın sayısı 10'a kadar gidiyor.Bu yükledigimız oyunları veya programları ekrandan alıp bir klasörün icine atabiliyormuyuz. Sürekli biseyler yukledıgım ıcın ekranda yer kalmıyor ve baska bisey yukleme yapamıyorum. tesekkurler.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.