Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bence kötü bir telefon ne güzel bir uygulama ne iyi oyunlar ne bir program flashi bile yok arkadaslar alacagıma pisman oldum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: GarethBale3

arkadaslar bence kötü bir telefon ne güzel bir uygulama ne iyi oyunlar ne bir program flashi bile yok arkadaslar alacagıma pisman oldum :(

ilk çıktığında piyasaya göre güzeldi ama yazılım desteği bittikten sonra telefonda bitti.
    teknoloji böyle birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

quote:

arkadaslar bence kötü bir telefon ne güzel bir uygulama ne iyi oyunlar ne bir program flashi bile yok arkadaslar alacagıma pisman oldum :(

ilk çıktığında piyasaya göre güzeldi ama yazılım desteği bittikten sonra telefonda bitti.
    teknoloji böyle birşey.

Bu mudur budur

• arkadaşlar ne telefonda ne de kies'te yeni güncelleme çıkmıyor bende. S5253OJVKB2 mevcut yazılım. kies'te "cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor" diyor bir de. biraz bakındım orjinal fw değilse böyle yapıyormuş ama kies'te önerdikleri dışında yazılım falan yüklemedim. 9 aydır kies'i her açtığımda sinirlerim bozuluyor zaten. fikri olan var mı bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turta

arkadaşlar ne telefonda ne de kies'te yeni güncelleme çıkmıyor bende. S5253OJVKB2 mevcut yazılım. kies'te "cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor" diyor bir de. biraz bakındım orjinal fw değilse böyle yapıyormuş ama kies'te önerdikleri dışında yazılım falan yüklemedim. 9 aydır kies'i her açtığımda sinirlerim bozuluyor zaten. fikri olan var mı bu konuda?

garantili ise aldığın yere götür veya samsung mh yı ara
  • inceuclusarj,

Dostum internet için alacaksan iyi bir telefon. kesinlikle öneririm. İnternette hızlı, wifisi güzel. Sayfalar arası geçişi iyi, internette gezinmesi tatmin edici düzeyde. Telefon zaten genel anlamıyla güzel, hatta fiyatına göre oldukça iyi. Ancak bada sürümünden kaynaklanan sorunlar var. yeni sürümleri desteklemiyor ve desteklemeyecek olmasından dolayı. Ama umarım samsung buna bir çözüm bulur. Yoksa iyi bir cihaz gerçekten de. Kullanışlı, ses kalitesi, kamerası, multi-touch özelliği, şarjı, interneti, kies'i vs iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus_ -- 18 Aralık 2011; 1:26:10 >
  • Hareket sensörü ile oynanan bi oyun buldum. Labyrinth
    Güzel oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mecnun Ç. -- 18 Aralık 2011; 14:27:19 >
  • satın aldiysan Upload edermisın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence şarj kötü telefonda. sizde mi öyle bilmiyorum ama internete girince mesaj yazınca vs 1 günde bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

satın aldiysan Upload edermisın?

http://www.badaturkiye.com/s525-s533-s575-s578-s723-tuem-oyunlar-t3248.html

Buraya bak bir çok oyun var.
    Telefona nasıl yükleyeceğin felan anlatılıyor.

http://www.badaturkiye.com/tuem-uygulamalar-s525-s533-s575-s578-s723-t9741.html

Buradada uygulamalar var.

• arkadaslar telefonu kies bağlayınca siyah ekran cıkıyo kies uygulamasından cıkmak ıcın son tusuna basın dıye ben ordan cıkıp menüye gelmek istiorum fakat çıkınca otamatik olarak kies kapanıyor. bu sorunu nasıl engelliyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartacus_

inceuclusarj,

Dostum internet için alacaksan iyi bir telefon. kesinlikle öneririm. İnternette hızlı, wifisi güzel. Sayfalar arası geçişi iyi, internette gezinmesi tatmin edici düzeyde. Telefon zaten genel anlamıyla güzel, hatta fiyatına göre oldukça iyi. Ancak bada sürümünden kaynaklanan sorunlar var. yeni sürümleri desteklemiyor ve desteklemeyecek olmasından dolayı. Ama umarım samsung buna bir çözüm bulur. Yoksa iyi bir cihaz gerçekten de. Kullanışlı, ses kalitesi, kamerası, multi-touch özelliği, şarjı, interneti, kies'i vs iyi.

Yardımınız için çok teşekkürler, daha önceki sayfalardan baktığım ve samsung'un facebook sayfasındaki açıklamaya göre bada 2.0 bu telefona da yüklenebilecek.Siz daha iyi bilirsiniz tabi ben daha yeni yeni araştırıyorum.Bada'nın 2.0 sürümü bu ayın sonunda çıkacak diyolar olmazsa biraz bekliyim burdaki deneyenlerin yorumlarına göre telefonu almayı düşünüyorum.Tekrardan teşekkürler, iyi günler..

• quote:

arkadaslar telefonu kies bağlayınca siyah ekran cıkıyo kies uygulamasından cıkmak ıcın son tusuna basın dıye ben ordan cıkıp menüye gelmek istiorum fakat çıkınca otamatik olarak kies kapanıyor. bu sorunu nasıl engelliyebilirim

Bizim telefonlarda olmuyor.
    Sanırım 1.2 de oluyor.
  • bada 2.0 in gelmiyecegine dahil KESIN bir bilgi yok hala.ve 575 e cikacak diyorlar ve 575 in fwsi 525 e kuruluyor yani bada 2.0 kullanilir.fakat hicbiseyin kesinligi yok!!!
  • Arkadaşlar telefonumda uzun süredir devam eden bir sorun var, sorun şu;
    Telefonu kapatıp aradan biraz zaman geçince açıyorum ama telefon açılırken kendine sürekli reset atıyor ve açılmıyor.(bataryayı çıkartıyorum).Ardında da şarja takıp açınca telefon açılıyor Bu aralar daha sık olmaya başladı neden oldugunu ve çözümünü söyler misiniz?
    Şimdiden teşekkürler....
  • hard reset atmayi dener misin?
    *2767*3855#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Benim telefonun hoparlöründen mp3 dinlerken cızırtılar geliyor, kulaklıkta ise sorun yok. donanımsal bir sorun mu? yoksa yazılımsal mı? Servise vermeden çözmenin bir yolu var mı bu problemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokogawa

hard reset atmayi dener misin?
    *2767*3855#

o en son yapacagim sey
  • Samsung Türkiye'nin facebook sayfasından bada 2.0 ile ilgili açıklaması:
    Wave kullanıcılarına müjde! Bada 2.0 güncellemesi 2012'de Wave I, Wave II, Wave 723, Wave 578 ve Wave 575 için geliyor. Çoklu görev yöneticisi, ChatOn, Geliştirilmiş arayüz ve HTML5 ve Flash desteği ile daha fazlası Bada 2.0'da sizlerle olacak!
  • Samsung Türkiye'nin facebook sayfasından bada 2.0 ile ilgili açıklaması:
    Wave kullanıcılarına müjde! Bada 2.0 güncellemesi 2012'de Wave I, Wave II, Wave 723, Wave 578 ve Wave 575 için geliyor. Çoklu görev yöneticisi, ChatOn, Geliştirilmiş arayüz ve HTML5 ve Flash desteği ile daha fazlası Bada 2.0'da sizlerle olacak!
    o zaman wave 525 lerde yok gene bosuna yani bu telefon :D
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.