Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarın kız arkadaşıma d.günü hediyesi olarak bu telefonu almayı düşünüyorum.

Bu telefonu önerirmisiniz yoksa yerine başka modelmi almalıyım? Bütçem 450 tlye kadar çıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

quote:

Orijinalden alıntı: efege

Menüdeki arka plan rengini değiştirmek için yabancı bir sitede yararlı bilgiler buldum ama ingilizce.

http://mysamsungwave.com/index.php?topic=9117.0

Konu çok güzel de malum ingilizcemiz yok. Yardımcı olabilecek bir hayırsever var mıdır?

translate de çevir belki anlayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 16 Haziran 2011; 12:49:30 >

• Müzik çalara alternatif olarak Samsung apps dan ücretsiz olarak TuneWiki isimli programı indirebilirsiniz.
    Ancak program şarkıların sözlerini bulmaya ayarlı. Nasıl kapatılacağını bulamadım. Bu yüzden şarkı sözü ararken köntör gitmemesi için, programı açmadan önce bağlantılardan paket veriyi kapatmanız gerekiyor.
    Ayrıca programın bir başka özelliği ise çalan şarkının internetten videosunu bulması.

Ek olarak radyosuda var sanırım.

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000917162

Buda linki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mecnun Ç. -- 16 Haziran 2011; 12:59:33 >

• arkadaşlar ben bu telefona format atmak istiyorum ne yapmam gerek format atmak icin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmannnnnn

Beyler benim tel bir türlü şarjın tamamen dolduğunu göstermiyor. Aksam takıyorum şarja sabaha kadar şarjda kaldığı halde yine son cubukta hala doluyo gözüküyor. Neden böyle ? Bosken doluyor son çubukta dolmak bilmiyor öyle kalıyor.

Batarya sorunu olan var mı Başka ? Yada çözüm bulan. :S
  • Ben telefonu Update ettim ama telefonda ne bir hızlanma oldu ne de bir başka bir şey. Update tamamlanınca bir aceleyle kabloyu hemen çekmiştim sorunun kaynağı o sanırım, bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Gzgnr

Arkadaşlar yarın kız arkadaşıma d.günü hediyesi olarak bu telefonu almayı düşünüyorum.

Bu telefonu önerirmisiniz yoksa yerine başka modelmi almalıyım? Bütçem 450 tlye kadar çıkabilir.

Bu telefonu tavsiye ederim. Ayrıca s7233 modeli var. Bunun bir üst modeli alabilirsen onu al. Kırmızısı var. Fiyat için tıkla.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-s7233-wave-723-cep-telefonu-fiyati,383264.html

• quote:

Orijinalden alıntı: T_Gzgnr

Arkadaşlar yarın kız arkadaşıma d.günü hediyesi olarak bu telefonu almayı düşünüyorum.

Eğer arkadaşınız klasik bir telefon kullanıcısı ise kesinlikle fiyatına göre en iyi cihaz
    Eğer ki arkadaşınız telefonu çok kurcalayıp karıştıran birisi ise (uygulama,oyun vs) 450 lira civarı olan Samsung Gio,Galaxy 5 veya Galaxy Mini tercih etmeniz yerinde olur Tavsiyem Gio

• Kc1de arka plan olmuyor su an

THIS WORKS ONLY IN K SERIES
    F/W (EX. XXKC2,KA1,KA2
    ETC ),jj4 and NOT WORK IN J
    SERIES,kc1 F/W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metamo -- 17 Haziran 2011; 10:05:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamo

Kc1de arka plan olmuyor su an

F/W (EX. XXKC2,KA1,KA2
    SERIES,kc1 F/W

teşekkürler ben de denesem mi diye düşünüyodum bunu söylediğin iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blake.

arkadaşlar ben bu telefona format atmak istiyorum ne yapmam gerek format atmak icin...

Yanlış bilmiyosam bu kodla atılıyo *2767*3855 yani u800 üme bu kodla atmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Pato]

Müzik çalara alternatif olarak Samsung apps dan ücretsiz olarak TuneWiki isimli programı indirebilirsiniz.
    Ancak program şarkıların sözlerini bulmaya ayarlı. Nasıl kapatılacağını bulamadım. Bu yüzden şarkı sözü ararken köntör gitmemesi için, programı açmadan önce bağlantılardan paket veriyi kapatmanız gerekiyor.
    Ayrıca programın bir başka özelliği ise çalan şarkının internetten videosunu bulması.

Ek olarak radyosuda var sanırım.

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000917162

Buda linki.

teşekkürler telefon müzik çalarken bayağı yavaşlıyodu ben de müzik çalar arıyodum şimdi uçak gibi oldu

• arkadaşlar telefonun mesaj yazma yerinde ki klavye bilgisayar klavyesi şeklinde Q klavye. bunu normal diğer telefonlarda ki gibi yapamıyor muyuz... 2 abc 3def diye ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

arkadaşlar telefonun mesaj yazma yerinde ki klavye bilgisayar klavyesi şeklinde Q klavye. bunu normal diğer telefonlarda ki gibi yapamıyor muyuz... 2 abc 3def diye ???

TR yazan tuşa basılı tut klavye türünden tuşları seç
  • http://www.file sonic.com/file/509520131/opera_for_samsung_wave.rar
    boşluğu kaldır
    opera mini 6 wave için düzenlenmiş sensörlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: islam06

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

arkadaşlar telefonun mesaj yazma yerinde ki klavye bilgisayar klavyesi şeklinde Q klavye. bunu normal diğer telefonlarda ki gibi yapamıyor muyuz... 2 abc 3def diye ???

TR yazan tuşa basılı tut klavye türünden tuşları seç

teşekkürler bimeksteki satış elemanı olmuyor demişti ya :) o yüzden almadık kız arkadaşıma, tekrar bakmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamo

Kc1de arka plan olmuyor su an

F/W (EX. XXKC2,KA1,KA2
    SERIES,kc1 F/W

BU bizim KC1 leri nasıl o olanlarına yükseltebiliriz?
  • format nasıl atacagım telefona yardım edebilecek...
  • Simdi bu adamlar backgroundu hexle cevirmisler , acilista dosyayi kontrol etmiyorsa tüm renkler mümkün ya
  • Takip.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.