Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar wave525 kullanıyorum ve bir sorunum var.wifi yi kapatsam bile facebookchatte sürekli açık görünüyormuşum bunun nedeni nedir bilen var mı ?gece gündüz mesaj yazıyorlar halbuki bağlı değilim.bu arada ebuddy kullanıyorum chat için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamo

http://my.opera.com/samsungsss/blog/samsungsss-widget-version-1-0-search-widgets-java-apps-for-your-phone-easily-sa

samsungsss widget
    ana ekranda arama widget java

Güzelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

quote:

http://my.opera.com/samsungsss/blog/samsungsss-widget-version-1-0-search-widgets-java-apps-for-your-phone-easily-sa

samsungsss widget
    ana ekranda arama widget java

Güzelmiş.

Eyvallah kadirt daha gelistirecegim paging categories falan

• Bu arada arkadaslar uygulama veritabanina veri girecek arkadaslar ariyorum Bi nevi java widget appstore yapmaya calishyorum
  • quote:

Bu arada arkadaslar uygulama veritabanina veri girecek arkadaslar ariyorum Bi nevi java widget appstore yapmaya calishyorum

Mevzuyu biraz daha açar mısın? Yardımcı olabilecek arkadaşlar olabilir.
  • quote:

quote:

Bu arada arkadaslar uygulama veritabanina veri girecek arkadaslar ariyorum Bi nevi java widget appstore yapmaya calishyorum

bir form yazdim html taglarindan anlayan arkadaslar lazim ki oradan veri girilince widgetla oradaki veriyi cekiyorum mysqlden widgetla o veriyi ekranda gosteriyorum . veritabanina ayni zamanda veri girmeye calisinca widgeti gelistiremiyorum.

ortak ariyorum bi nevi

baslik yazacak konuyu yazacak linki yazacak resmi koyacak htmlden anlayacak biraz o kadar .

widgeti ing yazmamdaki nedende cok kisiye ulasmak

• quote:

quote:

bir form yazdim html taglarindan anlayan arkadaslar lazim ki oradan veri girilince widgetla oradaki veriyi cekiyorum mysqlden widgetla o veriyi ekranda gosteriyorum . veritabanina ayni zamanda veri girmeye calisinca widgeti gelistiremiyorum.

ortak ariyorum bi nevi

baslik yazacak konuyu yazacak linki yazacak resmi koyacak htmlden anlayacak biraz o kadar .

widgeti ing yazmamdaki nedende cok kisiye ulasmak

• Telefona nasıl film atıyorsunuz? Kies ile atmaya çalışırken sanırım format değiştiriyor ve neredeyse 1 gün sürecek gün gösteriyor. Kısa yolu yok mudur?
  • Arkadaşlar süper bir uygulama geldi. bedavayken kaçırmayın derim ben.

süper bir online holdem poker uygulaması ( face dekinin hemen hemen aynısı)

Cevap : __-- Samsung "Appstore" Ana KONU --__ (( Tüm WAVE Serisi Telefonlar ))
  • quote:

Battle Frogging oyununu oynayan var mı?

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000390965&listYN=Y

Ben oynadim fena degil zevkli bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe320i

guncelleme yaptiktan sonra ndrive calismayan varmi?
    ikonu tikliyorum acilis sayfasini gosterip kapaniyor program. tekrarmi yuklemem gerekiyor acaba

• Güncelleme mi çıktı?
  • arkadaslar faceden indirdigim videoyu nasil izlleyebilirim desteklennmeyen cozunurluk diyor program felan varmi ekstra
  • facebook a giremez oldum ne acayip bir telmiş
    güncelleme falan yapmadım ara ara apps a girip oyun falan bakıyorum twitter ı güncelledim facebook ta hiç bir şey durduk yerde gitti bağlanma çalışıyor ve zaman aşımı diyor ama browser ile (görüntüsü kötü) çatır çatır giriyorum
    öffff valla biri alsa direk satarım şu teli ne oyun ne bişi tuşlu alsaydım keşke diyorum hep (monteyide kaçırdık zaten gazladı adam bize bada var bada var diye sanki çok bişi badanın bi özelliğinide göremedik)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joety -- 7 Haziran 2011; 13:31:12 >
  • ben telefonu yeni aldım.genel olarak iyi diyebilirim ancak telefonda ölü pikseller var herkeste varmı bunlar yoksa sadece bende mi.telefon açılırken siyah zemin üzerinde çok belli oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.