Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.920.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayende Wave'den nefret ettim FuXiN sağol :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 6 Nisan 2012; 8:35:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terekeme_1903

quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

Anlamıyorum bu telefon eleştirilmez övülür bence.

Ben wave i ilk Türkiyeye adım attığında almıştım ve üzerinden 1,5-2 sene geçti değiştirdim.

Siz ne diyorsunuz Allah aşkına, millet artık 6 ayda bir akıllı telefon değiştirir olmuş.

Şu anda piyasada 1 ghz işlemci hızının altında telefonlar hala satılıyorken wave o zamanlar zamanının ötesinde bir telefondu.

Daha öncede söyledim şimdide söyleyeyim: Beğenmediğiniz wave şu ana kadar kendi zamnı da dahil beraber çıkmış oldukları çoğu androidli telefondan daha sağlam ve daha stabil çıkmıştır ve öyle kalmıştır. Wave ile beraber çıkan bir çok androidli telefon şu anda piyasada kullanıcısı yok. Zamanında çoğu telefondan daha şık, daha kibar, daha hızlı ve mkv formatını oynatan bir telefondu. İlk defa ben bu telefondan tv ye mkv formatın da video atıp izleyebildim.

Wave iyi bir telefon olmasa bu kadar sayfaya ulaşmış konusu olmazdı.

Yüzyılın sloganı: "ihtiyaç üret, malını sat"

Hala daha wave i memnuniyetle kullanan çok kişi var ve wave onlara istediğini veriyor.

Doyumsuz olmamak lazım, pazarlama stratejilerinin kurbanı olmamak lazım.

Gerçekten, ama gerçekten başka bir telefona ihtiyacınız varsa geçiş yapın.

İsteklerinizi karşılıyorsa, tüketimin kölesi olmayın.

Hocam duygularıma tercüman olmuşsun valla. Bende yaklaşık 1 buçuk yıldır wave kullanıyorum ve telefonumdan çook memnunum. Hele ki bada 2.0 yükledikten sonra telefonun değeri 10 kat arttı gözümde. Ya bu fiyata bu kadar stabil çalışan, bu kadar şık, sağlam, hızlı, süper bir ekranlı telefon daha var mı? Valla bir telefona binlerce lira vermenin mantığı nedir inanın çözemiyorum :)
    O zaman söylediklerimde halen ısrarcıyım.

wave deki stabiliteyi bir çok android telefonda göremediğim için iphone a geçtim.

wave çıktığı zamanki neredeyse hiç bir android cihaz piyasada yok, kullanıcıları bir üst modele geçtiler bile ama hala wave var ve çatır çatır kullanılıyor.

bir akıllı telefondan ne bekliyorsunuz ki; anlamıyorum.

1,5 - 2 sene kendini kullandırabiliyorsa bu o telefonun başarısıdır.

wave deki tek eksik samsung'un beceriksiz pazarlama stratejisidir.

Emin olun artık bir çok kişi telefonunda çok fazla oyun falan oynamıyor belirli bir zaman sonra.

İşinize yaramayacak teknolojinin parasını fazladan vermeyin.

cep telefonundan video ve resim çekme oranı bile çok düşük. Gerisini siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: tings

Vay, böyle güzel bir yeni cep telefonu, mükemmel:http://goo.gl/J9FR7

ha ha internet botu yakaladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tings

Vay, böyle güzel bir yeni cep telefonu, mükemmel:http://goo.gl/J9FR7

botmusun arkadasim :)
  • Arkadaşlar kablo ile bağlantı yaparak telefonu laptopuma bağlamak ve internete girmek istiyorum bit rütlü yapamadım yardımcı olur musunuz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Arkadaşlar kablo ile bağlantı yaparak telefonu laptopuma bağlamak ve internete girmek istiyorum bit rütlü yapamadım yardımcı olur musunuz .

kablo ile değil de mobilap var. mobilap yi etkinleştir. laptop ağı gördükten sonra telefondaki şifreyi gir bağlanırsın. bağlantı biraz uzun sürebilir.
  • kablosuz bağlantiyi biliyorum ama kablolu bağlantı lazım masaüatünde kullanmak için .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: máwci

kablosuz bağlantiyi biliyorum ama kablolu bağlantı lazım masaüatünde kullanmak için .

linki pm ile attım orada anlatılmış.
  • Telefonumu düşürdüm ekranı paramparça oldu. Dokunmatik çalışıyor, ekran çalışıyor, telefonun fonksiyonlarında her hangi bir bozukluk ya da azalma yok, hafızadaki her şey yerli yerinde.

Pek belli olmuyor ama vaziyet şöyle:
    http://www.fileden.com/files/2008/9/9/2088429/G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BC026.jpg

Yeni ekran ne kadar, aslında panelde sorun yok, ön cam parçalandı.
  • WAVE DEN İNTERNETE GİRMEK İSTİYORSAN İLK ÖNCE SAMSUNGUN KİES PROGRAMINI YÜKLEYECEKSİN BİLGİSAYAR YANIMDA OLMADIĞI İÇİN EZBERE KONUŞMAK İSTEMİYORUM AMA PROGRAMA GİRDİKTEN SONRA SOL ALT TARAFTA İNTERNET BAĞLANTISI İLE İLGİLİ BİR MENÜ VAR ORADAN GEREKLİ BAĞLANTI AYARLARI YAPILIYOR.UMARIM BAĞLANABİLİRSİN.
  • TELEFONU SATMANI ÖNERMEM ÇÜNKÜ BU ARALAR TELEFONLAR PAHALI İLLE DE ANDROİD İSTİYORSAN WAVE İ ANDROİD E ÇEVİREBİLİRSİN.WAVE İÇİN DE ANDROİD YAPILDI.EN SON ARAŞTIRDIĞIMDA UFAK TEFEK EKSİKLİKLER VARDI AMA BELKİ O EKSİKLİKLER ARTIK GİDERİLMİŞTİR.SEN TEKRAR Bİ ARAŞTIR İSTERSEN.
  • Samsung Türkiye'nin son bombası

Merhaba Ümit Bey,

Güncelleme çalışmaları sonlandırılmış ve güncellemenin Kore Merkez tarafından sisteme yüklenmesi beklenmektedir. Bu süreç, önümüzdeki günlerde sonlanacak ve Bada 2.0 güncellemesi müşterilerimize sunulacaktır.

Saygılarımızla.
  • Kiesten JVLA 1 güncellemesi yapacaklar dikkat etsin...

Başıma gelenleri okuyun.. Sonra google'de araştırın, bu sürümle ilgili çok şikayet var.. Sizde aynı durumla karşılaşabilirsiniz..

Telefonum Orjinal.. Tüm sürümler, programlarım orjinal... 2 gün önce Kies'e bağladım, otomatik olarak güncelleme verdi...
    Bende JVLA 1 güncellemesini Kiesten yükledim..
    Yüklemede hiçbir sorun yaşamadı..

Dün telefon 3 - 4 kez dondu. Reset attı.. Anlamadım.. Bir türlü açılmadı.. Sadece pili çıkartıp takınca açıldı.. Neyse dedik..
    Bugünde rehberden birine bakarken telefondaki görüntü bir anda tamamen gitti. Ne yapsam telefon açılmadı..
    Açmaya çalışınca Sadece Samsung Bada yazısı gidip geliyor.. pili de çıkarsam, kartları da çıkarsam olmadı, telefon açmıyor..
    Hala öyle duruyor..
    Bu iş nedir diye forumlardan araştırdım.. Meğer JVLA 1 güncellemesi yapan pekçok Wave telefon kullanan kişi bu sorunla karşılaşmış. Hepsi mağdur olmuş..
    Multiloader denen şeyi indirip bilgisayardan sürücülerini yeniden telefona yüklememiz gerekiyormuş..
    Deneyelim bakalım...
    İlginç olan şey ; 1 aydır aynı şikayet birçok yerde var.. Başımıza gelince araştırırken gördüm..

Koskoca Samsungun saygıdeğer yetkilileri, bununla bile ilgilenip hatalı güncellemeyi Kies'ten kaldırmamış.. Kullanıcılarına Uyarı yapmamış.

Samsung tekrar söylüyorum, 1 aydır bu son sürümü hatalı olarak piyasada tutmaya devam edip orjinal ürün kullanan müşterilerini bile mağdur ediyorsun ya..... Anladın sen !!!

En kısa zamanda önce bu telefondan, sonra elimdeki tüm Samsung'lardan kurtulacağım..

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Kiesten JVLA 1 güncellemesi yapacaklar dikkat etsin...

Başıma gelenleri okuyun.. Sonra google'de araştırın, bu sürümle ilgili çok şikayet var.. Sizde aynı durumla karşılaşabilirsiniz..

Telefonum Orjinal.. Tüm sürümler, programlarım orjinal... 2 gün önce Kies'e bağladım, otomatik olarak güncelleme verdi...
    Bende JVLA 1 güncellemesini Kiesten yükledim..
    Yüklemede hiçbir sorun yaşamadı..

Dün telefon 3 - 4 kez dondu. Reset attı.. Anlamadım.. Bir türlü açılmadı.. Sadece pili çıkartıp takınca açıldı.. Neyse dedik..
    Bugünde rehberden birine bakarken telefondaki görüntü bir anda tamamen gitti. Ne yapsam telefon açılmadı..
    Açmaya çalışınca Sadece Samsung Bada yazısı gidip geliyor.. pili de çıkarsam, kartları da çıkarsam olmadı, telefon açmıyor..
    Hala öyle duruyor..
    Bu iş nedir diye forumlardan araştırdım.. Meğer JVLA 1 güncellemesi yapan pekçok Wave telefon kullanan kişi bu sorunla karşılaşmış. Hepsi mağdur olmuş..
    Multiloader denen şeyi indirip bilgisayardan sürücülerini yeniden telefona yüklememiz gerekiyormuş..
    Deneyelim bakalım...
    İlginç olan şey ; 1 aydır aynı şikayet birçok yerde var.. Başımıza gelince araştırırken gördüm..

Koskoca Samsungun saygıdeğer yetkilileri, bununla bile ilgilenip hatalı güncellemeyi Kies'ten kaldırmamış.. Kullanıcılarına Uyarı yapmamış.

Samsung tekrar söylüyorum, 1 aydır bu son sürümü hatalı olarak piyasada tutmaya devam edip orjinal ürün kullanan müşterilerini bile mağdur ediyorsun ya..... Anladın sen !!!

En kısa zamanda önce bu telefondan, sonra elimdeki tüm Samsung'lardan kurtulacağım..

Bende bu surumle ilgili sikayetleri duydum ve yuklemedim JVCK1 deyim.Ayni sey 1.0 dan 1.2 ye gecerken de basima gelmisti.Kies den bolge ayarlarini degistirerek zorla yukledik ve bi baktim menu simgeleri yok.Hemen ML ye sarildik Allah tan daha once Star da kullanmistim da biliyodum.İşin ozu Samsung bu bada isinde eline yuzune bulastirdi ve guvenimi yitirdi.Gecenlerde satacaktim ama param olmadigindan mecburen satmadim ancak param olur olmaz elimden cikaracagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

Samsung Türkiye'nin son bombası

Merhaba Ümit Bey,

Güncelleme çalışmaları sonlandırılmış ve güncellemenin Kore Merkez tarafından sisteme yüklenmesi beklenmektedir. Bu süreç, önümüzdeki günlerde sonlanacak ve Bada 2.0 güncellemesi müşterilerimize sunulacaktır.

Saygılarımızla.

samsungun önümüzdeki günler kavramı pek geniş. ne anlatmak istedi acaba?
  • Arkadaşlar telefonumu aldım alalı hiç güncellemedim. bada 1.0 şu an. kies üzerinden 1.2 'yi yükleyeyeim mi yoksa kalsın mı?

tek istediğim adam gibi navigasyon kullanabilmek.
  • @mert1907 Rica ederim

@yolcum aynı durum beim başıma geldi telefonu satmadan önce son 1.2 versyonunu kies üzerinden yükledim ve telefonu teslim ettim. sonra adam aradı bu telefon reset atıyor zırt bırt diye garantiye yollayacagım dedi dur dedim getir ben hallederim bir önceki versyonun yükledim sorunsuz kullanıyor şimdi. İnanamadığım bir konu ise adam şarj 2-3 gün gidiyor dedi yuh dedim ben daha sabahı çırtamadım filan şok oldum demek ben fazla kurcalıyormuşum

@máwci hızlandırma ayarlarını her seferinde yapman lazım yoksa çok fark edeceğini zannetmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 6 Nisan 2012; 23:33:24 >
  • Toplam 4 saat süren araştırma, inceleme ve çalışma sonunda multiloader denen programla telefonu yeniden kurabildim..
    Tabi telefondaki bütün uygulamalar rahmetli olmuş.. Telefona kayıtlı rehber gitmiş.. İnternet, mesaj ayarları uçmuş..
    Şimdi işin yoksa tekrar yükle..
    Hayır işin saçma tarafı, Kies üzerinden gelen yasal güncelleme sonucu oldu bu çökme.... Kendim müdahale ederek, Multiloader ile oynarken bozsam gam yemiyeceğim.. Sayesinde ML kullanmayı da öğrendik.
    Adamların orjinal güncellemesi böyleyse..
    Allah seni bildiği gibi yapsın Samsung.
    Başlarım 2.0'na da, Badasına da..
    Senden en kısa zamanda kurtulmak farz oldu..
  • arkadaşlar içinde boot files olan 1.2 fw si bulamıyorum bi türlü.2.0 dan 1.2 ye geçmem lazım ama boot files lazım.elinde 1.2 boot dosyaları olan varsa paylaşabilir mi,veya bulunan bi fw nin linkini verebilir misiniz lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

arkadaşlar içinde boot files olan 1.2 fw si bulamıyorum bi türlü.2.0 dan 1.2 ye geçmem lazım ama boot files lazım.elinde 1.2 boot dosyaları olan varsa paylaşabilir mi,veya bulunan bi fw nin linkini verebilir misiniz lütfen.

yanlış hatırlamıyorsam xxjl2 de bootfiles mevcuttu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.