Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.919.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ftp://hls.mine.nu/S8500XPKG6.rar

Daha sonra 8530 içinde eklerim.
  • Download Start Ch[0]
    BootLoader 1703.9KB OK[0.8s]
    ERR : Dbl Erase
    :( hala aynı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

@istanblue tekrardan hosggeldin sen telsfonu satmamismiydin :)

Yükleme tapanlara şimdiden hayırlı olsun versyon atma işini daha önce videolu anlatim yapmıştim bada 2 konusunda link verilmisti izleyip oyapa bilirsiniz.

Bol resim istiyoruz arkadaşlar face, twiter google uygulamalarının resimlerini ekleyin aksam is dönusu bizde gorelim ne yenilikler var :)

Hoşbulduk öncelikle :) Yok hocam satar mıyım hiç :) Sadece ek olarak ipod touch 4 g aldım.Bada 2.0 ı görmeden satmamaya yemin ettim.Uzun süredir takip etmiyorum burayı çünkü hep aynı şeyler vardı bada yönelik bir gelişme yoktu.Zaten telefonuda en ince detayına kadar biliyorum.Ama son 1-2 haftadır belkide 1 aydır ara ara bakıyorum ne var ne yok diye.Herhalde 2.0 betası çıkmış ona bakıyorum ara ara full fw çıkmış mı diye :)

Gördüğüm kadarıyla bada 2.0 çok güzel olmuş gibi.Baya bir gelişme var eskisine göre.Bu da daha ilk çıktığı günden itibaren '' bada deli saçması işletim sistemi.Hiçbir zaman gelişemeyecek ve alt sınıf telefonlarda kullanılacak ve akıllı telefon gruplarında olmayacak '' diyen kör cahil insanlara kapak olsun.İlk zamanlar çok çetin bir savunma savaşıu vermiştim , bada gelişecek daha 1 sene olmadı hele bi durun , hangi işletim sistemi ilk çıktğında dört dörtlüktü diye bilenler biilir.Görünen o ki haksızda değilmişim.Gümbür gümbür geliyor anlaşılan.İNşallah uygulama yönünde de sağlam gelişme olurda tepe tepe kullanırız. :)

2.0 ı görmeden satmamaya yemin etmiştim.Satmıcam gibi görünüyor.Çünkü 2.0 hem görünüş olsun hem içerik olsun çok daha güzel olmuş.

Peki full fw si ne zaman çıkıcakmış haber var mı ?

Şu yeni betayı yükleyenler ss koyup deneyimlerini paylaşırsa çok makbule geçer.Ama ne olursa olsun full fw çıkmadan ellemeyeceğim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 30 Temmuz 2011; 16:02:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

Download Start Ch[0]
    :( hala aynı ya

Usb driverını yeni mi ? yada şöyle sorayım bundan önce beta 2.0 fw yi yüklemişmiydin?
  • evet dostum yüklemiştim lismore oluyor ama

Download Start Ch[0]

driverı tekrar kurdum pc tekrar acıp kapadım aynı sımdı acılmıyor tel haydaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

evet dostum yüklemiştim lismore oluyor ama

Download Start Ch[0]

driverı tekrar kurdum pc tekrar acıp kapadım aynı sımdı acılmıyor tel haydaa

Bu hatayı verdiğin de cihaz kapanıyormu? Download mode yazısı gidiyormu? Bendede bu tür problem çıkarıyordu meğerse şarjı bitiyormuş fw atma işlemi sırasında. Bir kontrol et derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytactm

evet var pre-config
    mesaj karakter sorunu düzelmiş:) social hub; premium olmuş

premium olduğunu nasıl anladınız ,bende öyle bir şey yok
  • RyanCondor cihaz kapanmıyor download modda kalıyor tekrar denedım erasa 0,2 oldu tel acılmıyor sımdı

yuklemeye calıstıgım makınada xp var bırazda yavas ondan kaynaklanabılırmı telın sarjı fuul
  • yeni bada 2.0 yükleyecek arkadaşları uyaralım yeni usb driverları yüklemeden fw atmayınız
  • barisx3 teamviewer üzerinden yardımcı olabilirim dilersen pm at bir bakalım.

Ayrıca ekran görüntüleri atamıyorum simage çalışmıyor konunun içine etmemek adına galeri olarak yayınlıyorum oradan bakın merak edenler;

http://img231.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=20110730155714.jpg

Ayrıca arkadaşlar bazı uygulamaları çalıştırabilmek için debug level i low konumuna düşürün. Hata verip cihaz kilitlenebiliyor. Debug level i ayarlamak için tekrar hatırlatayım

*#7092463*#

Debug / Debug level / Low ardından cihaz yeniden başlayacaktır.

Ayrıca kuran arkadaşlar Ayarlar/Genel/Bellek kısmından hafıza kartınızının boyutunu görebiliyormusunuz? 8gb olanlar özellikle? Bende türkçe dil seçili iken hafıza kartı bilgisi göstermiyor yine. İngilizce yapıyorum gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 30 Temmuz 2011; 16:16:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gemres

yeni bada 2.0 yükleyecek arkadaşları uyaralım yeni usb driverları yüklemeden fw atmayınız

yeni usb driverlerı derken samsung kiesle yüklenmiyormu driverlar? samsung kies en son sürüm kaç şu anda ?
  • Arkadaşlar en çok merak ettiğim konulardan biride türkçe voice to text varmı 2,01 de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: opportunity

quote:

yeni bada 2.0 yükleyecek arkadaşları uyaralım yeni usb driverları yüklemeden fw atmayınız

yeni usb driverlerı derken samsung kiesle yüklenmiyormu driverlar? samsung kies en son sürüm kaç şu anda ?

Bada 2.0 Kies'ten yayınlanmadı. O yüzden Kies'le bir ilgisi yok. Driverlarını elle kurmak gerekiyor.

edit. Yükleyen varsa oyun/uygulamaların çalışıp çalışmadığını söyleyebilir mi ? Ona göre yükleyeceğim de telefona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 30 Temmuz 2011; 16:35:09 >
  • quote:

Kesinlikle.USB Driver XPKG6 arşivinin içinden çıkmıyor. Yeni driver burda
    http://www.multiupload.com/NOQ64OZVL9
  • quote:

Orijinalden alıntı: opportunity

Arkadaşlar en çok merak ettiğim konulardan biride türkçe voice to text varmı 2,01 de?

maalesef :( lıve wallpaper de yok .. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 30 Temmuz 2011; 16:35:53 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_51191381/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51191381

ARKDAŞLAR BADA 2.0 DA ÇALIŞAN UYGULAMALARI BİR ARADA LİSTELEYELİM İSTEDİM, YUKARIDAKİ KONUDA DESTEĞİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • arkadaşlar vodafone internet ayarlarını nasıl alacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: favarol

http://forum.donanimhaber.com/m_51191381/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51191381

ARKDAŞLAR BADA 2.0 DA ÇALIŞAN UYGULAMALARI BİR ARADA LİSTELEYELİM İSTEDİM, YUKARIDAKİ KONUDA DESTEĞİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

İyi olacak bu, teşekkürler.

Fruit Ninja yeni betada da mı çalışmıyor

Ayrıca yükleme yapanlara Boot Change'yi işaretlemelerini öneririm. Sonuçta full bir firmware ve boot dosyaları da yüklüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 30 Temmuz 2011; 16:39:28 >

• Arkadaşlar benim telefonun gps i özürlü sanırım biraz. Balkona çıktım cihazı 60-90 derece açıyla gökyüzüne diktim 3-5 dakika bekledim bir türlü konum bulmuyor. GPS status u da kurup bakıyorum boş ne gelen var ne giden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

quote:

Orijinalden alıntı: favarol

http://forum.donanimhaber.com/m_51191381/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51191381

İyi olacak bu, teşekkürler.

Fruit Ninja yeni betada da mı çalışmıyor

Ayrıca yükleme yapanlara Boot Change'yi işaretlemelerini öneririm. Sonuçta full bir firmware ve boot dosyaları da yüklüyor.

eski beta da çalışmıyor aslında yeniyi henüz kurmadım ama deneyenlere örnek olsun diye yazdım ama dead runner çalışıyordu .. bakalım deneyip listeyi geliştirelim iyi bir kaynak olur 2.0 kalmak isteyenler için diye düşünüyorum.. ilgilenen arkadaşlar favorilerine eklerse rahatlıkla takip edebilirler...

• 
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.