Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
33.921
Cevap
53
Favori
1.899.352
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> ===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <===
Giriş
    593 Mesaj
    Bir testerın XPKG6 ile ilgili yazdıkları:

So What is new in this Firmware???
    1. SMS opening issue is totally solved
    2. Adding app icon in the Home Screen issue is solved
    3. Google app now is working (WAC 2.0 apps generally working)
    4. Facebook app now works and is perfect
    5. IM apps issues seems to be solved
    6. Widget reflow now works (you can place the widget where you want)
    7. Just tried to connect to Kies and found new things(look at Kies pic )

No more issues solved
    No more features added (even the missing ones)

Resimler Burada

Eskisine göre daha kullanılabilir bir fw gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMechanic -- 29 Temmuz 2011; 13:17:07 >
    |
    |

• Binbaşı
    1879 Mesaj
    arkadaşlar merhaba bu gun aldım bende bi tane ancak surum olarak bada 1.2 var bunu kıesten nasıl guncelleme yapıcaz yada cıktımı bada 2.0??
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sert-aç

arkadaşlar merhaba bu gun aldım bende bi tane ancak surum olarak bada 1.2 var bunu kıesten nasıl guncelleme yapıcaz yada cıktımı bada 2.0??

Telefonu PC'ye bağlayın Kies'i açın. Eğer yeni bir sürüm varsa sizi uyarır, yoksa zaten en son sürümdesinizdir demektir. Bada 2.0'ın Kies'e gelmesine daha çok var. Şu an üzerinde konuşulan fw lerin hepsi beta aşamasında. Denemek isterseniz sadece multiloader ile yükleyebilirsiniz. O da nispeten riskli bir iş sayılabilir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1203 Mesaj
    arkadaşlar telefonun sarjı bir günü bile çıkartmıyor fazla kurcalamama rağmen bundan önceki telefonum wave 525 di yogun kullanımda dahil 2-3 gün gidiyodu sizde aynı problem var mı
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 29 Temmuz 2011; 16:09:56 >
    |
    |
    S8500XPKG6 yarın mı gelecek kesin olarak acaba bi bilgisi olan var mi
    |
    |

Orijinalden alıntı: cedric2323

S8500XPKG6 yarın mı gelecek kesin olarak acaba bi bilgisi olan var mi

Cumartesi gelecek deniyor
    |
    |
  • Yarbay
    2303 Mesaj
    tam sürüm eylül gibi gelsin kiese de baska bisey istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Msi Z270 Tomahawk Motherboard İntel Core İ5 7600K Asus GTX1060 Dual OC 6gb Kingston Fury Hyper X 16gb DDR4 2400mhz Samsung 850 Evo 500gb Corsair H100i V2 AIO Water Cooling Corsair Obsidian 750D Airflow Edition Corsair CS850M Gold PSU Logitech Z906 5.1 500w
    Steam : BorgaXxX
  • Yarbay
    2943 Mesaj
    bu xpkg6 versiyonunu yüklerken yine herşey silinecek mi ayarlar falan yoksa update tarzı mı olacak?
    |
    |

Orijinalden alıntı: pascal üçgeni

bu xpkg6 versiyonunu yüklerken yine herşey silinecek mi ayarlar falan yoksa update tarzı mı olacak?

full fw olacak ve her şey silinecek.
    |
    |

Orijinalden alıntı: engerex

quote:

Orijinalden alıntı: aykutbrit

mesaj yazmak tamamen berbat bence bada 2.0 da . Harfler küçülmüş resmen. Rahatça yazılmıyordu .

Bende oyle dusunmustum hele forum a yazarken canim cikmisti alistim sonradan ama dedigin gibi kucuk eskisinde yazmak daha rahat

Beyler Türkçe voice to text gelsin klavyeye bile gerek kalmayacak. İnsanın wave e aşık olma nedenlerinden biri daha olacak. Gelmezse büyük hayal kırıklığına uğrarım. İngilizcesini pek kullanmıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: maytere

quote:

Orijinalden alıntı: engerex

quote:

Orijinalden alıntı: aykutbrit

mesaj yazmak tamamen berbat bence bada 2.0 da . Harfler küçülmüş resmen. Rahatça yazılmıyordu .

Bende oyle dusunmustum hele forum a yazarken canim cikmisti alistim sonradan ama dedigin gibi kucuk eskisinde yazmak daha rahat

Beyler Türkçe voice to text gelsin klavyeye bile gerek kalmayacak. İnsanın wave e aşık olma nedenlerinden biri daha olacak. Gelmezse büyük hayal kırıklığına uğrarım. İngilizcesini pek kullanmıyorum.

soyle bir fikir yurutelim suanki betalarda ing mevcut betalarda hepte oyle olacaktir suanki gsII lerde turkcesi mevcut yani turkce alt yapisi hazirlanmis uygulama kies e dusmeden once bizim ulke icin hazir hale gelirken fw bunida eklerler diye dusunuyorum dusunce tabi

|
    |

• Teğmen
    233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

arkadaşlar telefonun sarjı bir günü bile çıkartmıyor fazla kurcalamama rağmen bundan önceki telefonum wave 525 di yogun kullanımda dahil 2-3 gün gidiyodu sizde aynı problem var mı

bendeyken telefon hergun standart sarj atakarim yoksa sabah a karsi kapaniyor ayni teli arkadasa verdim 10 gun kullandi ne kadarda bir sarj ettin dedim 3 tam gun sonunda sarj etmis kullanim faktoru belirliyor ama bataryanizin omrunude yemis olabilirsiniz yeni batarya alacaksaniz kesinlikle yetkili servisten alin ben hologramli olarak aldigim pili yetkili servis gorurgormez cakma dedi ve yetkili servustede ayni fiyatti 45 tl idi o zamanlar

|
    |
    BADA WEEKEND SPECIAL (RELEASE DATE/TIME: 30 JULY 14:00 AMSTERDAM TIME)

Yarın Türkiye Saati ile 15.00 te geliyor yeni fw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.K D®!FT K!NG -- 29 Temmuz 2011; 19:48:51 >
    |
    |

Samsung S8500 Wave Ana Konu
    İşletim Sistemi: Bada 2.0 || Uygulama Mağazası: Samsung Apps || İşlemci: 1 GHz ARM Cortex-A8 || Grafik İşlemci Ünitesi: PowerVR SGX540 || Chipset: Hummingbird || RAM: 512 MB || Ekran: Super AMOLED || Dokunmatik: Kapasitif || Renk: 16 milyon || Ekran Çözünürlüğü: 480x800 piksel || Ekran Boyutu: 3.3 inç || Cam: Çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı "Gorilla Glass" || Hafıza: 2 GB dahili hafıza ve 8 GB hafıza kartı (32 GB'ye kadar da artırılabilir hafıza) || 3G: 3.6 Mbps indirme (download) hızı, 2 Mbps yükleme (upload) hızı || Bluetooth: 3.0 || Kamera: 5 MP (2592x1944), otofokus, LED flaş, [email protected] video kaydı.
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D.K D®!FT K!NG

BADA WEEKEND SPECIAL (RELEASE DATE/TIME: 30 JULY 14:00 AMSTERDAM TIME)

Yarın Türkiye Saati ile 15.00 te geliyor yeni fw.

Tam da f1 sıralama turlarına denk geliyor yav.
    |
    |

|
    |
    Msi Z270 Tomahawk Motherboard İntel Core İ5 7600K Asus GTX1060 Dual OC 6gb Kingston Fury Hyper X 16gb DDR4 2400mhz Samsung 850 Evo 500gb Corsair H100i V2 AIO Water Cooling Corsair Obsidian 750D Airflow Edition Corsair CS850M Gold PSU Logitech Z906 5.1 500w
    Steam : BorgaXxX
  • Binbaşı
    1498 Mesaj
    Yarın türkiye saatine göre 15-16 da yayınlanacak sanırım. Yükleyince ss alırım
    |
    |
    Amd Ryzen 5 1500X @4GHZ||MSI B350 Tomahawk||Kingston Hyperx Fury 2X8GB [email protected] CL16 DDR4||Corsair Force LE 120GB SSD||WD 1TB Caviar Blue||Zotac GTX 1060 6GB AMP||HighPower 600W 80+ Element Bronze II||AOC 21.5" i2269VW||Xigmatek Asgard 382||Logitech G710+||Logitech G Pro
  • Yarbay
    5030 Mesaj
    Yeni FW Wave 2 için de gelecek mi? Eğer gelecekse hemen yüklememeyi düşünüyorum. Telefona spoof yaptım. Ne rahat bir şey arkadaş. İnsanın içi cız etmiyor uygulama yüklerken. Bu arada Bada 2'den sonra 1.2'de simgeler felan afedersiniz ama hayvan gibi koskocaman oldu.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sinager_dante

bu yeni fw resmi mi kiesden mi yükleyebileceğiz yoksa multiloader ile mi?

multiloader ile
    |
    |
kolayoto.com
Bey Azura
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.