Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.919.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alıntı yapmadan yazıyorum onun için kimse üzerine alınmasın zaten o kişiler bilir kendini bada 2 de 1.2 göre pek degişiklik yok yazılarını okuyorum ve gülüyorum

Evet önümüz açık kesinlikle katılıyorum

birde bu video çok hoşuma gitti izleyin derim gerçi çogu şeyi ögrendik ama izlemek güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

Alıntı yapmadan yazıyorum onun için kimse üzerine alınmasın zaten o kişiler bilir kendini bada 2 de 1.2 göre pek degişiklik yok yazılarını okuyorum ve gülüyorum

Evet önümüz açık kesinlikle katılıyorum

birde bu video çok hoşuma gitti izleyin derim gerçi çogu şeyi ögrendik ama izlemek güzel oluyor

Hangi video hocam ben mi göremedim linki yoksa eklemediniz mi

• videoyu eklememişim kusura bakama demesen farketmemiştim

http://www.youtube.com/watch?v=q7ixA7vrb8I&feature=player_embedded#at=197
  • quote:

videoyu eklememişim kusura bakama demesen farketmemiştim

Güzel video daha önce izlemiştim ama 00.45'te new calculator yazmışlar neresi yeni onu anlayamadım bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: D.K D®!FT K!NG

SamFirmware SamFirmware
    BADA WEEKEND SPECIAL 1 (PART 2)http://twitpic.com/5xb6dq

Bir de gözümden kaçan 3 saat önceki şu twit var :

SamFirmware SamFirmware
    Bada 2.0 almost ready! Samsung S8500 and S85030!

Bada 2.0 neredeyse hazır ! Samsung S8500 ve S8530!

yeni bir betamı yoksa tam sürüm neredeyse hazır olan çıksada yüklesek

• bada 2 betasında menüdeyken iki parmağınızı basılı tutup sola çekince çıkan özelliği keşfeden var mı?
  • Part 3 çıkacakmı diye bekliyorum ama yok, yazmayacaklar herhalde
  • İlk video geldi

http://www.youtube.com/watch?v=MhxE-ClcrFA

quote:

Orijinalden alıntı: pascal üçgeni

bada 2 betasında menüdeyken iki parmağınızı basılı tutup sola çekince çıkan özelliği keşfeden var mı?

Tebrikler ben bunu yeni görüyorum anasayfada da işe yarıyor, çok güzel :)

@singer_dante Büyük ihtimal ilk betanın üzerinde yapılan iyileştirmelerle yeni bir fw oluşturuldu fakat o twiti görünce bende stabil sürümün yayınlanacağını düşündüm kim bilir diyelim şimdilik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.K D®!FT K!NG -- 29 Temmuz 2011; 1:42:34 >

• quote:

Dostum sağol video için. Bunu görmemiştim. Bada 2.0 harika geliyor. Bu da Samsung'un Bada'ya sahip çıktığının videosu olsun. Gerçekten yeni bir telefon almış gibi olacak Wave sahipleri.

Bu arada dikkatimi çeken bir şey var internet browser biraz kastırıyor mu ne? Sanki bana öyle geldi. Bir de dokunmatikde de bir sıkıntı var gibi. Arkadaş bazı yerlerde bayağı zorlanmış. Ama inşallah bunlar da son sürüme kadar düzelir.

Herkese iyi geceler...

• Görüntüde pek değişme olmamış. Bazı ek şeyler ve düzeltmeler gelecek anlaşılan.

edit. Eve wireless adapter alıyım diyorum. Malum, modem kablolu. Wave'e de lazım oluyor.

- Complies with wireless IEEE802.11n standards
    - Frequency range: 2.4GHz

Özellikleri bunlar. Wave'le bağlanırken bir sorun çıkmaz değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 29 Temmuz 2011; 1:53:35 >
  • Üçüncü parti uygulamalar ve oyunlar çalışsın kurarım fakat önce ki sürümden bir farkı olmadıkça kurmaya gerek yok. İyileştirmeler beni bağlamaz
  • Oyun/uygulama bu sürümde de çalışmıyorsa ben yavaştan çekileyim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

Oyun/uygulama bu sürümde de çalışmıyorsa ben yavaştan çekileyim o zaman

Eğer geriye yönelik uyumluluğu yok ise çalışmayacak bana kalırsa. 2.0 framework 1.2 den farklıdır elbette o yüzden çoğu uygulama ya da oyun çalışmayacak. Fakat yinede bir umut bakalım ne olur ne olmaz.
  • mesaj yazmak tamamen berbat bence bada 2.0 da . Harfler küçülmüş resmen. Rahatça yazılmıyordu .
  • 1.2 ye gectigimizde bile calismayan uygulamalar ve oyunlar vardi elbette 2.01 e gectimizde de calismayacak oyun ve uygulamalar olacaktir daha duzgun calisan 2.01 kullanirim oyun faoan oynuyacak zaman bulamiyorum web browser i ve mesajlasmasi duzgun calisan her alet benim icin yeterlidir ama once wave imi geri almam lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutbrit

mesaj yazmak tamamen berbat bence bada 2.0 da . Harfler küçülmüş resmen. Rahatça yazılmıyordu .

Bende oyle dusunmustum hele forum a yazarken canim cikmisti alistim sonradan ama dedigin gibi kucuk eskisinde yazmak daha rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcuneytb

quote:

Dostum sağol video için. Bunu görmemiştim. Bada 2.0 harika geliyor. Bu da Samsung'un Bada'ya sahip çıktığının videosu olsun. Gerçekten yeni bir telefon almış gibi olacak Wave sahipleri.

Bu arada dikkatimi çeken bir şey var internet browser biraz kastırıyor mu ne? Sanki bana öyle geldi. Bir de dokunmatikde de bir sıkıntı var gibi. Arkadaş bazı yerlerde bayağı zorlanmış. Ama inşallah bunlar da son sürüme kadar düzelir.

Herkese iyi geceler...

Önemli degil arkadaşım :)
    yayınlanan videoda kalavye degişmiş, klasör olayıda düzelmiş gibi bir izlenim oluştu bende , facebook çalışıyor sanırım bu sürüm satbil ilk sürüm diye düşünmeye başladım, internet tarayıcısı daha akıcı gibi filan. Şu kesin test kullanıcısı hintli :D

• Part 3 geldi de video açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frukan

Part 3 geldi de video açılmıyor.

O Part 3 diye gelen video Miamra nın yayınladığı videonun aynısı. Link dehttp://www.youtube.com/watch?v=MhxE-ClcrFA
  • quote:

Orijinalden alıntı: engerex

quote:

Orijinalden alıntı: aykutbrit

mesaj yazmak tamamen berbat bence bada 2.0 da . Harfler küçülmüş resmen. Rahatça yazılmıyordu .

Bende oyle dusunmustum hele forum a yazarken canim cikmisti alistim sonradan ama dedigin gibi kucuk eskisinde yazmak daha rahat

Yeni KG6 sürümünde klavye değişmiş sanırım..
    Ayrıca elle tutulur bir Facebook uygulaması gelmiş sonunda.
    Google application'u da geldi vs.

Yeni SDK'yı da inceledim. Eclipse ortamında geliştirme yapanlar ortama alışmakta çok zorluk çekmez. Yeni APIlerle birlikte C++ bilen adamın bada'ya uygulama yazması çok zor olmaz

• 
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.