Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.920.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vlknsn

Bir de samsung apps tan uygulama alirken uye girisi yapip alirsan da uyelik profilinin indirilenlerinde durur diye biliyorum.

Evet dostum son güncellemelerden önce böyle bir durum yoktu. Kies'ten girip istediğin uygulamayı indirip sonrada cihaza yükleyebiliyordun. Şimdi her girişte login ekranı geliyor. İlk geldiğinde login olmadan girdim hiç bir uygulamayı yükletmedi. Sonra login olunca yükledim ama daha önce login olmayarak indirdiğim bir ton oyun proğram var. Onları nasıl yüklüyecem? Demekki yükleyemeyeceğiz....
  • bu andro bada 2.0.1b de çalışmıyor değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkmenli

SamFirmware SamFirmware
    We got a new gingerbread and bada files in house. #i9003 #s8500 #s8530

@SamFirmware
    SamFirmware
    Our testers will leak details about the new bada versions. Roms will online this weekend. Newer roms MID August #bada

Hafta sonu yeni bada 2.0.1 FW geliyor.İnşallah bu defa daha stabil ve kullanılabilir olur :)

Bilgi için teşekkür ederim. Benim tek isteğim güncelleştirmeler sık sık çıksın deneyelim. Bakın beta 2.0.1 geldi saati bekledik. Bir anda konu coştu. Millet yeni birşeyler görmeye aç.
  • aceba bu çıkıcak romlar yine beta mı olucak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

aceba bu çıkıcak romlar yine beta mı olucak ?

final rom a kadar cıkacakların hepsi beta olacaktır kies e düşecek olan final rom olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: engerex

quote:

final rom a kadar cıkacakların hepsi beta olacaktır kies e düşecek olan final rom olacak

peki final rom eylül gibi mi gelicek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frukan

quote:

SamFirmware SamFirmware

@SamFirmware
    SamFirmware
    Our testers will leak details about the new bada versions. Roms will online this weekend. Newer roms MID August #bada

Hafta sonu yeni bada 2.0.1 FW geliyor.İnşallah bu defa daha stabil ve kullanılabilir olur :)

Bilgi için teşekkür ederim. Benim tek isteğim güncelleştirmeler sık sık çıksın deneyelim. Bakın beta 2.0.1 geldi saati bekledik. Bir anda konu coştu. Millet yeni birşeyler görmeye aç.

mesaj olayını halletsinler başka bişey istemiyorum valla final rom a kadar tabi bugün 1.2 ye mesajlar yüzünden döndüm ve çok tuhaf geldi 2.01 in görselligi gerçekten iyi yine sabırsızlıkla bekler saat sayarız heycanlı oluyor

• quote:

quote:

quote:

peki final rom eylül gibi mi gelicek ?

wave ailesine katılacak yeni cihazla birlikte gelecektir fakat o cihazın ne zaman piyasaya cıkacagını bilmiyorum eylül gibi diyorlar
  • quote:

SamFirmware SamFirmware

@SamFirmware
    SamFirmware

Kardeş bu fw'ler ne yazıkki Bada 2.0.1'e ait olmayacaklar. Yeni Bada 2.0 fw'leri ağustos ortasında çıkmayacak. Bunlar 1.2 fw'leri olacak.
  • tunein radio
    sbp tv çalışıyor
    bada 2 de
  • Samsungapps.comda soru sorabiliyorsunuz ve hemen cevapliyorlar gercekten cok sasirdim inanilmaz derecede ilgilendirir bence sorusu olan buraya sormali
  • ne sordun mesela merak ettim :)
  • bende sordum iki gün önce halen cevap gelmedi. Kanıt aşağıda Samsung satana kadar sonra çomağı en dibine kadar itiyorlar.

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <===

Neyse ben bi android kurmaya çalışayım telefona merak ettim performansı nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 27 Temmuz 2011; 4:56:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RyanCondor

bende sordum iki gün önce halen cevap gelmedi. Kanıt aşağıda Samsung satana kadar sonra çomağı en dibine kadar itiyorlar.

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <===

Neyse ben bi android kurmaya çalışayım telefona merak ettim performansı nasıl

merak etme dostum, android aramalar olmadan hiçbir işe yaramıyor.zaten browser ı da flashı gördüğü zaman atıyor.vede kamerası çalışmıyo!HTC HD2 deki gibi stabil bir android gelene kadar bekle.buarada şu (yetersiz) androidde nasıl ekran alıntısı alıyoduk?

• yada birisi bana telefondaki her tuşun android üzerindeki görevini söyleyebilirmi?
  • koruyucu film kullaniyomusunuz gerek var mi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

rehberdeki isimlerin türkçe karekterli de ondan oluyor bendede oluyor İsmail ise Ismail olarak kaydedin düzelir

bi an adımı nerden biliyor dedim bu arada bende üzülerek 1.2 ye döndüm artık önümüzdeki betalara bakacagız

isminiz ismail mi koptum ya:) atmıştım iyi tutmuş:):):):)

• quote:

Orijinalden alıntı: secretwhite

quote:

SamFirmware SamFirmware

@SamFirmware
    SamFirmware

Kardeş bu fw'ler ne yazıkki Bada 2.0.1'e ait olmayacaklar. Yeni Bada 2.0 fw'leri ağustos ortasında çıkmayacak. Bunlar 1.2 fw'leri olacak.
    @screetwhite
    Samfirmwarenin agustosa kadar yeni yazilim gelmeyecek tweetini biliyorum.Samfirmaarenin sallayip tutmayan bissuru tweetini de bilirim.Onun icin hafta sonu gelecek Fw lerin bada 2 olma olasiligini yuksek goruyorum :)

badaitalia Bada 2.0: Nuova versione questo weekendhttp://bit.ly/pIm2u7 via @badaitalia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkmenli -- 27 Temmuz 2011; 13:19:56 >

• quote:

@screetwhite
    Samfirmwarenin agustosa kadar yeni yazilim gelmeyecek tweetini biliyorum.Samfirmaarenin sallayip tutmayan bissuru tweetini de bilirim.Onun icin hafta sonu gelecek Fw lerin bada 2 olma olasiligini yuksek goruyorum :)

inşallah sorunsuz bir fw olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

koruyucu film kullaniyomusunuz gerek var mi

ekran çok kolay çiziliyo.ben kılıfla kullanırken bile çizilmişti.kullanmanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.