Şimdi Ara

samsung v7900 3gb hdd ful foto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

samsung v7900 3gb  hdd ful foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkicons -- 4 Şubat 2006 3:02:49 >

• bu bayği bi güzel ama bu teller pda larla birleşmediği sürece...çünkü 3gb hdd yi işletim sistemi olmadan dolduramam imkansız emulatorlerle oyunlarımı(eski segam ve game boy hatrına)programlar avi filmler...olmadan bende boş kalır öyle diğilmi misal pc ler hdd lerine bağımlı bi şekilde çalışıyorlar.ama telin en iyi yanı hdd lerin yaygınlaşmasını sağlamak bence
  • ama bu teller harddiski mp3 için uretmışler mp3 kullanıcı kıtlesi için tabi bazıları farklı şeylerle doldurabılır senin dedigin gibi
    ama artık 2 gb kartlarda çıktı nerdeyse butelkada hafıza yaratıyo mesela samsungun p860 5pixelkkaldırıyo 2gb ama yanın da 32mb vermesi bence bencillik zati bir fotograf 1.5 2- mb cıvarı yaw
  • ama ben bu "telde mp3" işine bitürlü alışamadım.hele müzik telefonları(ör w800 n91 dışında çünkü n91 deki hdd sadece müzik kullanımı için kullanım gibi bi koşulu yok)çok saçma geliyor nasıl anlatsam mesela sen diyelim n91 ini yatarken yanında dinleyebilecek kadar(şahsen ben gül gibi telin olurki uyuya kalırsam yere düşmesinden korkarım)yani tellerin mp3 çalarların yerini alması okadar görüldüğü gibi basit değil bu uyku sadece bi örnekti yani artık sen düşün küçük bi mp3 çaların kolaylıklarını çünkü yazmaya kalkarsam bayağı bi uzun olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.