Şimdi Ara

Samsung'un Tizen işletim sistemli yeni akıllı telefonu göründü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG bin webos una karsi samsungta akilli tvlerini tizen ile donatip rekabette yer alir tizen hem akilli telefon hem de tvlerde yer alirsa ömrü uzun olur gibi geliyor

• buuz launcher ve touchwiz arası bişi olmuş
  • adamlar yeni işletim sistemi yapıyor bende hala lumia 520 ye gdr3 güncellemesi gelecek diye bekliyorum..

• Hiç eksi almadım lae

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stabil olursa,Uygulama mağzası zengin olursa,ekran çözünürlüğünde abartmazlarsa (S5 2K ekranla gelecek)ve samsung plastik malzeme yerine metal kasa kullanarsa

almamak için sebep göremiyorum.

(Çok şey istediğimin farkındayım :/ )

• "zeke" olmayaymış iyiymiş. onun dışında ilgimi çekti bunu da bekleme listesine alalım bakalım. beklemek bir akıllı telefonu satın almaktan daha zevkli.
  • telefonu geç tabletler de dahi aynı standart tasarım var bari tizenli zihazları galaxy gibi yapmayın wave telefonların tasarımlarından kullansalar biraz da değişiklik olsa. bir tasarım bu kadar çok cihaza klonlanınca suyu çıkıyo
  • Samsung bu tasarimi biraz zor degistirir. Yapamadigindan degil yapmadigindan. Tizen telefonlari Galaxy serisi cihazlarin popularitesi uzerinden pazarlamaya calisacaklar cunku.

• Bugun Eldar Murtazin twitterda biriyle ciddi ciddi iddialaştı. Tizen işletim sisteminin intel yüzünden bittiğini söylüyor. Hatta ortaya 1 milyon $ koyarım fln diyor. Bu adam bunu yaklaşık 7-8 ay önce yine söylemişti. O zamanda ilk tizen telefon tanıtılacak fln haberleri çıkmıştı ve onun üzerine söylemişti. Konu samsung olunca bu adamın söyledikleri çıkıyor. Bekleyip göreceğiz...

Edit: Hatta bgun ortaya çıkan bilgilere göre google ve samsung 10 yıllığına patent kullanımı konusunda anlaştı. Bu haberinde yorumları var ayrıntılı. Samsung androidden devam edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmengn -- 27 Ocak 2014; 20:28:51 >
  • şu s3 serisiyle gelen yumurta tipli kasa desenlemesini tizene denerse samsung badadan farklı olmaz. gerçi bada hiç tutmadı buna da şans tanımıyorum

• Sizin tasarimcilariniza Fethullah gülen beddua eder inşallah

Arkadas bisiyleri değiştir artıkkkkk.....

• Samsung tizenden sapmamalı linux vakfının iyi iş çıkaracağını düşünüyorum ayrıca samsung tizen telefonlarda fazla satış kaygısı olmadığı için daha cesur davranıcaktır s800 + hd ekran çok iyi olmuş mesela

• Arayüz hoş duruyor. Benim hoşuma gitti.

• Uyanık S3-4-5(Android)diye tizeni dayayacak millete

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Yakında zoom, mini, ultra, active, neo+, plus modelleri de çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımdan kus geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

samsungun tasarımcıları stajını tepsi fabrikasında mı yapmış anlamıyorum ki. değiştirin şu tasarımı artık.

iPhone gibi kibrit kutusu mu yapsinlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha dün s3 neo haberını okudum bugun tizen cıktı ekmek cıkarıyor sanki fırından ben dünyada yılın 12 ayı tablet ve telefon üreten samsungdan baska fırma gormedım ne zaman argesini yapıyorsun ne zaman onay kurumundan gecırıyorsun ne zaman banta koyuyor ve cıkarıyorsun çindeki merdivenaltı firmalar bile bu kadar cok cıhaz cıkartmıyor yuh yani

• O isim bizde pek tutmaz :) Zeke "ziik" diye okunuyor :) Üstelik ibranice Ezekiel isminin bir kısaltmasıymış. Yahudi adı diye almazlar :)

• ee market işi nasıl olacak kim boş markette dolaşmak ister ki google play varken.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.