Şimdi Ara

Samsung'un online alışveriş sitesi Türkiye’de kullanıma sunuldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
11.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung konuşma ve diğer kullanımlarda s7'ye göre pilinin daha az dayandığını verilerle söylüyor. Resmi web sitesinden kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Telefon gerçekten müthiş olmuş ama Orta Segment C9 Pro da bile 6 GB kullanan samsung en üst seviye telefonunda neden 4 GB ram kullanır anlamak zor...

Hatırladığım kadarıyla Note 7'nin Çin'e özel 6 GB RAM ve 128 GB özel versiyonu vardı, o zaman bahane yerel firmaların bu alanda agresif olmasıydı. C9 Pro'da normalde Çin'e özel telefondu.

Bu telefon içinde aynı iddialar mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 30 Mart 2017; 16:56:10 >
  • Samsung'un online alışveriş sitesi hamlesini yürekten kutluyorum. Hangi ürün olursa olsun satın alma aşamasında titiz davranan müşteriler için doğrudan markadan alınan ürünler tercih edilebilirliği oldukça arttıracaktır, ah bir de kargo şirketleri olmasa :/

Örneğin ben açılmış kutusu olan bir ürüne kati surette el süremem. Mağazalarda ve internetten satışlarda benzer hassasiyetlere özen göstermeyen firmalar var...

S8'in fiyatı da bilinçsiz tüketiciye yapılan satışın ardından alınabilir rakamlara düşecektir. En azından iPhone gibi dalgalanmayacaktır veya fiyat düşse dahi "swap" ürün alma olasılığınız az olacaktır...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEnano kullanıcısına yanıt
    S8 Resmi Pil Dayanım Verileri

Konuşma : 20 saat
    Wifi : 14 saat
    İnternet Kullanımı 3g : 11 saat

S7 Edge Resmi Veriler

Konuşma: 27 saat
    Wifi : 16 saat
    İnternet kullanımı : 14 saat
  • Site shop.S8 gibi bir şey şimdilik. Hayır yani online mağaza açmanın Apple kopyası olduğunu iddia etmek nasıl bir kafa :O İster Apple fanı ister Samsung fanı olun, böyle düşünmek mantıksız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEnano

quote:

Orijinalden alıntı: susesa

O değil de Apple'ın fiyatına atıfla milleti keriz sayan samsungcular vardı. Nereye gitti onlar, göreniniz var mı?

(Iphone 7 32GB =3.300tl -hepsburada, Apple türkiye garantili)
    (Samsung S8 =4.400tl )

Sen yanlış yere geldin kardeş.

İphone 7 yi yanyana koyabilecegin telefon S8 degil S7 o da 2300 TL..

Malın kıymetini çıkış tarihi belirler dernekler birliği başkanlığı mıydı bura, kusura kalma kardeş demek ki yanlış oldu

• ben yeni telefon alırken casper almayı planlıyorum

fiyat / performansta ezici olarak eziyor hepsini

zaten her firma aynı componentleri kullanıyor

yazılım desen gene hakeza androd

tek fark marka adı
  • Hakkınızı helal edin.

Samsung'un online alışveriş sitesi Türkiye’de kullanıma sunuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEnano

10nm işlemcinin farkını bilmeden "batarya hiç gelişmemiş 3000 mah telefon mu olur yea" cı lar gelir şimdi.

Çok afedersin de birader...

10nm işlemci 14nm işlemciden ne kadar enerji tasarrufu sağlıyor biliyor musun?

Buna karşılık S7 Edge ve S8 i baz aldığımızda;

+ İşlemci 14 nm >>> 10 nm
    - Ekran 534 ppi >>> 570 ppi
    - Batarya 3600 mAh >>> 3000 mAh

Şu tabloya bakıp S8'in S7 Edge den fazla pil ömrü sunacağını söylemek cidden zor. 10nm nin getireceği avantaj ekran ve bataryanın getireceği dezavantajı kapatmaya bile yetmez ki üzerine koysun...

Ek olarak 835 in dökümanına baktım, diyor ki %25 daha az enerji tüketiyor önceki nesilden. Tüm veri bu kadar. Buna karşılık ekrandaki piksel sayısı %12,5 civarında artmış. Pil de %20 civarında küçülmüş. Dezavantaj daha fazla açıkça

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 30 Mart 2017; 18:44:59 >

• quote:

Telefon gerçekten müthiş olmuş ama Orta Segment C9 Pro da bile 6 GB kullanan samsung en üst seviye telefonunda neden 4 GB ram kullanır anlamak zor...

Bundaki ramler farklıymış daha düşük enerji harcıyor baska özellıklerıde vardı ama benım aklımda kalmadı. Bende ram mıktarını duyunca uzuldum ama note8 de muhtemelen 6 gb ram gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: susesa

O değil de Apple'ın fiyatına atıfla milleti keriz sayan samsungcular vardı. Nereye gitti onlar, göreniniz var mı?

(Iphone 7 32GB =3.300tl -hepsburada, Apple türkiye garantili)
    (Samsung S8 =4.400tl )

iphone 8 çıksın o zaman konuşalım kardeş.

İphone 7 32gb 730 Dolar Amazon
    Samsung S8 750 Dolar lansman
  • Reklam amacli su konunun sicak firsatlara tutturulmasini anlamiyorum,nerde sicak firsat!!!

• Samsung çizer hertürlü alır
  • bu telefon 4400 liraya nasıl alıcı bulacak anlamıyorum.

o paraya 45bin liralık arabamın modelini yükseltebiliyorum :)
  • telefonda kamera var şerefsiz samsung apple'dan kopya çekmiş
  • TEnano kullanıcısına yanıt
    Yapılmış gayriresmi test sonuçlarına göre s8 in bataryası s7 den daha az gidiyor.

batarya hiç gelişmemiş 3000 mah telefon mu olur yea
  • Fiyat pahalı, telefon güzel, parası olmayan s7 alsın.
  • Güzel oldu 9 tane s8 ön sipariş ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

6 GB LPDDR3 RAM

4 GB LPDDR4X RAM

Fark var aslinda ama evet bu tel 6 gb olmaliydi fakat Ddr3 ile ddr4x i karistirmamak lazim

• Yahu hediye falan yokmu gözlük vs. hediyesi... Fiyatı köstürüp hediyeyide hiç ettiler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.