Şimdi Ara

Samsung'un katlanabilir telefonu Galaxy Fold'un resmi tanıtım videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devi Samsung 22 Şubat tarihinde gerçekleştirdiği lansman etkinliğinde bir dizi yeni akıllı telefon modelini tanıttı. Galaxy S10 serisinin kullanıcılar tarafından merakla beklendiğini biliyoruz ancak, heyecanla beklenen bir diğer modelin ise şirketin ve dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonu olan Galaxy Fold olduğunu söyleyebiliriz.

Sessiz bir video

Tanıtım etkinliğinde çok fazla detaylı bir şekilde gösterilmeyen Galaxy Fold'la ilgili elimizde sadece bir dakikalık kısa bir teaser görüntüsü mevcuttu. Ancak Güney Koreli şirket katlanabilir akıllı telefonunu tüm detaylarıyla ortaya koyan bir video yayınladı.

Samsung'un resmi Youtube sayfasında paylaşılan bu yaklaşık beş dakikalık video, ilginç bir biçimde herhangi bir konuşma barındırmıyor. Sadece sessizlik içinde cihazın detaylarını gösteren bir kişiyi görüyoruz. Eğer siz de bu 2 bin dolarlık cihazı daha net görmek istiyorsanız, yukarıdaki videoya göz atabilirsiniz.

• Herkes Huawei mate x i övmüş fakat şahsen galaxy fold'u tercih ederim. Ekranın dışa katlanması ciddi oranda riskli. Sürekli dış etkenlere ve düşmeye karşı korunaksız esnek bir ekranı taşımak, son kullanıcıda ne gibi sorunlar çıkaracağı meçhul olan bir teknoloji için fazla teklikeli. Geniş kitlelerce kullanılıp güvenilirliğini kanıtladıktan sonra düşünülebilir.
  • Ürün epey kalın olmasına karşın kaliteli bir ürün hissiyatını
    barındırıyor

• Huawei yi gördükten sonra takoz gibi gelmeye başladı bu...

• Dünyanın ilk katlanabilir telefonu FlexPai idi. Hatta DH aynı bu başlıklahttps://www.donanimhaber.com/FlexPai-katlanabilir-telefon-satisa-sunuldu--106051 haberini yayınladı. Tamam bende Samsung severim ama ne Apple için ne Samsung için kayırma haber olmasın. FlexPai aldı o ünvanı bir kere. Tamam bu daha güzel, daha kaliteli duruyor ama ünvar FlexPai ye ait.

• Yav kardeşim bunlar eskidi ne zaman gelecek şu 3 katlamalı telefonlar

• Herkes Huawei mate x i övmüş fakat şahsen galaxy fold'u tercih ederim. Ekranın dışa katlanması ciddi oranda riskli. Sürekli dış etkenlere ve düşmeye karşı korunaksız esnek bir ekranı taşımak, son kullanıcıda ne gibi sorunlar çıkaracağı meçhul olan bir teknoloji için fazla teklikeli. Geniş kitlelerce kullanılıp güvenilirliğini kanıtladıktan sonra düşünülebilir.

• Onkayit Turkiye de baslanmis :
    https://www.samsung.com/tr/pre-registration/

• Ulan video 4 dakika 3 dakikası telefonun stand üstüne dönmesi

• İçe katlanması çok daha iyi. Dışa katlanan cihazın düşüş anında kırılma riski çok daha fazla. Samsung'u tercih ederim.

• Huaweiye göre aşırı premium... Kıyaslama bile yapamıyorum. Ki telefon özellikli tablet yapmış adamlar. Buna ihtiyacı olan adam kot cebinde taşıyacak değil ya...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei'nin neresini beğendiniz arkadaşlar.Kırılacakmış gibi durması bir yana o dalgalı ekran ne kadar iğrenç duruyor.Hele o kameralarn konumlandırıldığı yer çok kaba olmuş. Kısacası ben hiç beğenmedim. Hele fiyatı konusuna hiç girmiyorum. :)
  • Telefon çok kalın. Kalın olmasına rağmen telefon kapalı haldeyken kapaklar simetrik değil. Aşırı asimetrik bir telefon olmuş diyebiliriz. Büyük ekranın çentikli olması, kapatınca telefonun sağ ve sol kenarlarının farklı olması gibi detaylar yüzünden pek hoşuma gitmedi. Lüks göründüğü kesin, ama detaylara inildikçe albenisini kaybediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazarRS -- 24 Şubat 2019; 23:9:17 >
  • İşte görüntülü haber böyle olur.
    Gürültü yok, ukalalık yok, artistlik yok.
    Darısı Donanımhaberin başına.

• ses yok hacılar

• Katlanabilir telefon tutulacagini zannetmiyorum .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.