Şimdi Ara

Samsung'un kablosuz hızlı şarj istasyonu inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung'un kablosuz hızlı şarj istasyonu inceleme videosu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yanlız şöyle bir sorun var ben note 5 kullanicisiyim ne android 5.1.1 de ne de 6.0.1 versiyonunda aksesuar ve hızlı kablosuz şarjı aktif et die birsey yazmiyor bu konuya Acilenn bir aciklik getirirseniz sevinirim bu urunden ben aldim takinca kablosuz sarj yaziyor ve tamamen dolmasi 2.30 saat doyor orjinl adaptörü ile

Doğru s7 edge de de hızlı kablosuz ayarı yok aksesuar kısmı yok performans alınmıyor cihazda ne yapmak lazım yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    7747 Mesaj
    bu kablosuz sarz bence devrim niteliğinde bir icat kim bulmuşsa helal olsun.

bu teknoloji ilerki yıllarda geliştirilip laptoplarda bilgisayarlarda yazıcılarda falan kullanılacak muhtemelen

geçen starbucks da gördüm kablosuz şarz cihazını direk masa içine gömmüşler. Telefonunuzu masanın üstüne koyuyorsunuz ve şarz oluyor.

özellikle ofis masaları bu şekilde tasarlanacak ve ofislerde kullanılan tüm elektronik cihazların power kabloları da, lan kabloları gibi tarihe karışacak gibi duruyor.
    |
    |
    note 8 hızlı şarj etmez mi?
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
haberler
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.