Şimdi Ara

Samsung'un ekrana gömülü kamerasıyla ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Syn uğur 7 'bey kırılmaz cam ile haber yapmak çok entresan değilmi ?

• Gün gelecek çentikli telefonlar geçmişin tasarım özürlü telefonları olarak anılacak. Ve Apple'ın ardında atlayan tüm firmalar deli olarak anılacak. Apple'ın çözüm bulamadığı ve çareyi tasarım özürlü bir telefon çıkarmakta bulduğu bu akım, çoğu fan tarafından modaymış gibi algılanıp Apple'ın peşinden o kuyuya atlayan firmalarda eskinin delileri olarak anılacak. Yazık ki ne yazık. Taklitçi olmayan ve onuruyla gece gündüz çalışarak farklı teknolojiler geliştirerek bu sorunu aşan tek firma olarak ise Samsung anılacak.. bu arada ne Samsung nede Apple kullanıyorum.. xioami kullanıyorum. Fan değilim ama yiğidin hakkını yiğide teslim ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Hocam internette araştırdığımda transparan amoled ekranların var olduğu gözüküyor. Ama dediğiniz gibi, her pikselin görüntüsü ayrı ayrı oluşturulurken nasıl şeffaf bir yapıyı elde etmişler, merak etmiyor değilim.. Birde bu ekranların verim meselesi var tabii ki....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar kasmaya gerek yok ben çözümü buldum, ön kamerayı kaldırıyoruz.

• patentini alarak kimseye yaptırmaz inşallah da öncü zannedilenler öcü gibi kalır.

• Sharparrow S kullanıcısına yanıt
    Samsung dışında birde oppo var

• Üstü kalıversin 1 mm boş kalsın ne olacak sanki Full ekranda full ekran abi şu şarj olayını çözün şarjı 3 gün giden akıllı telefon yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.