Şimdi Ara

Samsung'un bükülebilir boyun bantlı U Flex kulaklığı sahneye çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'un bükülebilir boyun bantlı U Flex kulaklığı sahneye çıktı

Samsung, bükülebilir tasarıma sahip ve Galaxy S8 kullanıcıları için özel Bixby düğmesi bulunan U Flex bluetooth kulaklığını duyurdu. Siyah, Mavi ve Fildişi renk seçenekleriyle gelecek kulaklığın fiyatı ve satışa sunulacağı tarih henüz açıklanmadı. Ancak 23 Ağustos'ta tanıtılacak Galaxy Note 8 ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Ayrıca Bkz.iPhone 8 bu kez tüm görkemiyle ortaya çıktı
    Samsung U Flex kulaklıkların sağlam bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlandığı ve zorlu koşullara karşı dayanıklı olduğu söyleniyor. Boyun bandı 100 dereceye kadar esneyebilecek şekilde tasarlanmış. Böylece pantolon cebinize ya da küçük bir el çantasına kolayca sığacak biçimde şekil verebiliyorsunuz. Kontroller ve bağlantı noktaları boyun bandının her iki ucuna yerleştirilmiş durumda.

Sol tarafta müzik çalma fonksiyonlarını kontrol edebileceğiniz butonlar, güç düğmesi ve bir Micro-USB bağlantı noktası var. Sağ kısımda ise "Active Key" olarak adlandırılan ses kaydedici, Samsung Health veya Bixby sesli asistan gibi çeşitli işlevlere erişmek için özelleştirilebilen bir buton yer alıyor. Bixby özellikli bir akıllı telefonunuz yoksa diğer Samsung telefonlarda S Voice'i çağıracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Tüm bunları Android'deki Samsung Level uygulamasıyla kontrol etmek mümkün. 

P2i nano kaplama ve 10 saatlik pil ömrü

Her bir kulakiçi kulaklık, güçlü bas tepkisi ve net yüksek ses sunabilmek için 11 mm'lik bir woofer ve 8 mm'lik bir tweeter barındırıyor. Samsung U Flex, daha iyi menzil ve daha kararlı bir bluetooth bağlantısı için Wi-Fi sinyallerinden gelen ortam parazitlerini analiz eden Samsung'un Scalable Codec teknolojisini de destekliyor. Ancak bu teknolojinin sadece uyumlu Samsung marka akıllı telefonlarla çalıştığını belirtelim.

Kulaklığın diğer özellikleri arasında su sıçramalarına karşı koruma sağlayan P2i nano kaplama, 10 saatlik pil ömrü ve gelen çağrılar için dahili titreşim uyarısı var. Samsung U Flex modeli, LG Tone Active+ ve Sennheiser Momentum In-Ear Wireless gibi mevcut boyun bandı tarzındaki kulaklıklarla ortak özelliklere sahip. Bu nedenle Samsung'un yeni kulaklığının fiyat ve performans açısından neler getireceği merak konusu.

• Kulaklığı bile şarja takıyoruz. Ben şahsen bir süre unuttuğum ya da üşendiğim için Bluetooth kulaklığımı bir köşeye attım.

• Açıkçası batarya konusunda şunları pas geçiyorlar. Gayet arttırılabilir ömürleri ve küçük bir standa şarj için koyma olayı olsa kablosuz olarak. Her gün koyarız ve şarj olur geceleri. Gün içinde de aktif olarak kullanırız.

• ne olursa olsun ben yanma ihtimali bulunan veya radyasyon yayan bir elektroniği kafaya yakın tutmama taraftarıyım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sony sbh70bk kullandım bir süre sonra boynumda ağrı yapmaya başladı ben de bu tarz kulaklıklar kullanmamaya karar verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

ne olursa olsun ben yanma ihtimali bulunan veya radyasyon yayan bir elektroniği kafaya yakın tutmama taraftarıyım.

Radyasyonun anlamını bilseniz güneşe çıkmazsınız o zaman...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ne olursa olsun ben yanma ihtimali bulunan veya radyasyon yayan bir elektroniği kafaya yakın tutmama taraftarıyım.

o zaman telefonda kullanma

• quote:

Orijinalden alıntı: Ipardon

quote:

Malum parti secmeni oldugunu bu kadar belli etme. Mantiga bak. Sizin gibiler zam oldugunda da alma diyen adamlar, ne beklenir ki. Radyasyon düzeyini en aza indirgemek yada batarya tehlikesini engellemeleri yerine neden telefon almamayı tercih edecekmişim söyler misin? Çözüm anlayışınız bu mu? Sizin gibi mantığı savunan adamlarda gelip yabancı firmalari savunuyor ya, ona bitiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

quote:

Radyasyonun anlamını bilseniz güneşe çıkmazsınız o zaman...

Kardeşim yazımda buna mı takıldın yani? Ben basit bir kullanıcıyim. Radyasyon vb teknik bilgim olsa bu yorumu yazmam zaten. kendi can sagligimi düşünmekten daha doğal ne olabilir? Firma babaninmis gibi savunmayı kes. İşte bu yüzden üreticiler seni beni düşünmeden hareket edebiliyorlar. Onlara bu cesareti siz veriyorsunuz. Ama olayı anlayamamışsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ipardon

quote:

Malum parti secmeni oldugunu bu kadar belli etme. Mantiga bak. Sizin gibiler zam oldugunda da alma diyen adamlar, ne beklenir ki. Radyasyon düzeyini en aza indirgemek yada batarya tehlikesini engellemeleri yerine neden telefon almamayı tercih edecekmişim söyler misin? Çözüm anlayışınız bu mu? Sizin gibi mantığı savunan adamlarda gelip yabancı firmalari savunuyor ya, ona bitiyorum.

Şimdi ben nasıl malum partici oldum bu bir, olay teknolojiden siyasete nasıl geldi bu iki, Üçüncüsüde adamlar zaten riski sıfıra indirgemek için her dakika ar-ge yapıyorlar, sende bu mantığa göre o imzandaki sistemi radyoaktif çöplüğe atman lazım. Risk sıfıra inene kadar kullanma bu kadar basit.

Malum partili biri olmadığımı diğer mesajlarıma bakarak anlayabilirsin. Tanımadığın biri hakkında bilgi sahibi olmadan yargı sahibi olma. Ayrıca kişi kendinden bilir işi

• Güzel düşünülmüş esneme olayı...

• Uyurken felan takarsan kırılma olmaz ağrıtmaz iyi aslında.
  • GLaDiaTR01 G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu modeli düşünüyordum. Neden ağrı yapıyor. Uzun süreli mi kullandınız.
  • Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sadece telefon görüşmesi yapıcaklar için ideal ama benim gibi şarkıda dinlemek isteyenler çoğunluktadır bence. Ses kalitesi fena değil ama ses gelmiyor ki. Çok çok kısık ses son ses dinlerken etraftaki sesleri hiç bir şekilde bastıramıyor müziğe odaklanmanıza izin vermiyor.

• Ses kısıklığı için bence kulak doktoruna görünün. Kulaklığı kullanıyorum sesi kısık falan değil.

• güzel bir teknoloji.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.