Şimdi Ara

Samsung'un 1.800 dolarlık katlanabilir telefonu işte böyle görünecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
4.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun katlanan yerleri kırışıp zamanla çatlamaz mı ? Herhalde mühendisler düşünmüştür ama ben güvenmiyorum ve hiç kullanışlı gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 16 Kasım 2018; 15:43:54 >
  • deniz_sea kullanıcısına yanıt
    Dostum üzmek istemem ama o Motorolanın yaptığı konsept değil. Birileri konsept bir şeyler çizmiş markası da Motorola olsun demişler. Yoksa Motorola ile de bir alakası yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsk35

daha iyisini yap ondan sonra çöp de. bu bir başlangıç heralde ilk çıkan iphone hayran olmalısın emin ol tuşlu telefon varken onalara bile çöp diye boş yorum yazan vardı burda 5 yıl sonra metroda elinde görürlerse bu dediklerini hatırla..
    bu benim fikrim kardeşim
  • Katlanabilir telefon yapcagına kırılmaz camlı telefon yap ey zamzung

• Çok güzel, kapatınca telefon, açınca e-kitap, pdf dergi oku, daha geniş alanda başka işler yap.
    Nesi gereksizmiş anlamadım. Gereksiz diyenlere katılmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 16 Kasım 2018; 12:24:50 >
  • Dayanamiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarım harika olmuş, tabletten oyun oynamayı seviyorum; hem tablete hem telefona para vermeyi istemediğimden asla tablet almıyorum. Şimdi ise ikisini birden sağlayacak bir ürün var. Bence muhteşem. Gereksiz diyen arkadaşlar kedi ciğer misali tıpkı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shkoksal -- 16 Kasım 2018; 13:42:57 >
  • Boyle dandik seylerle ugrasmaktansa performans kaybi olmadan 5mm’nin altinda kalinliga sahip 50-100gr arasi cihazlar uretsinler, millet takoz tasiyor resmen cebinde..

• Samsung "Katlanabilir telefon yaptık." derken çağ dışı bir telefon yapmışlar bence. Katlandığındaki ekranın boyutu ve çözünürlüğü şaka gibi...

• Beğenmediği veya ilgi duymadıgı durumlarda eleştirmeyi seven (dolu veya boş) bir ülkeyiz, normal.

Bu modeli ben de merak ediyorum. İstek listemde yerini aldı.

• Yeni bir sıçrama olabilir.

• Pratiklik sıfır gibi duruyor. Neyse diğer katlanabilir telefonlara bakacağız.

Buradakilerin anlamadığı kimse katlanabilir telefonlara bir şey demese bile katlanabilir telefon da Samsung ve bu kıytırık modelden ibaret değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 16 Kasım 2018; 13:1:16 >
  • Genelde herşeyi eleştirenleri sevmem ama cidden bende bi anlamını göremedim bunun. Belki tablet mantığı olabilir ama taşınabilirliği baya geliştirmeleri lazım surface menteşesi sıkıntı kalın şekilsiz bi cihaz olacakmış gibi. Ekrandan kurtulmanın yollarına belki daha çok var ama bence yavaştan ona yüklenmeliler hologram gözlük lens filan fiziksel cihazlardan kurtulmak lazım artık.

• 1. nesil teknoloji olacağı için çok verimli olmayacaktır. Ancak 2 3 sene içerisinde gerçekten kullanılabilir ve makul fiyatlı alternatifleri çoğalacaktır

• Apple yapsaydı bazıları için insanlık tarihinin en büyük devrimi olurdu bu cihaz. Samsung yapınca gereksiz.

Bu cihaz son 50 yılın belki de en büyük devrimi. A12X'de görüldüğü gibi arm işlemciler absürt derecede güçlü olmaya başladı. A12X'in Gekbench skorları İ7 8750H ile aynı.

Gerçek bir devrim gerçek bir sıçrama noktası bu cihaz. Yukarıda denildiği gibi Samsung dex platformu linux desteklemeye başladı Rog Phone'da da kullanılan yeni WiGig wifi teknoloji ise ileride dex kablosuz olarak bile çalışacak hatta belki şuan ki teknolojiler ile bile çalışabilir.

Gereksiz gereksiz diyenler çoğunlukta olaydı bugün biz %65 ekran kasa oranlı cihazları kullanmaya devam ederdik.

• Çöp epılım daha iyi

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Öncelikle burada herkes yorum yapabilir sana göre mantıksız ona göre mantıklıdır. Hepsi bir arada pc.. Adı hepsi bir arada her işi layıkı ile size sunmaz.. Suna bilen versiyonları herkesin bütçesine uymaz. Bahsedilen ürün alınabilir hale gelmesi için çok zaman var daha..

• Kullanışsız gibi geldi bana

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    O zaman xbox zirve yapar.

• Samsung yapınca gereksiz teknoloji, ama Apple yapınca...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.