Şimdi Ara

SAMSUNG UE 55KU7000 2799 TL ( Vatan Icerir :/ )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> SAMSUNG UE 55KU7000 2799 TL ( Vatan Icerir :/ )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    934 Mesaj
    piyasaya gore iyi fiyat.. alma almama arasinda kaldim...

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-55ku7000-55-138-cm-4k-uhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alici.html
    dusunenler icin iyi fiyat...

grundix 55vlx9600 sanirim 3bin civarina inmeyecek... bunu mu alsam bilemedim? Ne diyorsunuz?

3D yok ve 50 hz... Duz ekran...

( Xbox magdurlari atip tutabilir, ben de onlardan biriyim de gonderirlerse diye almistim iptal ettiler )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 17 Ekim 2016; 22:03:54 >

|
    |

• Binbaşı
    1878 Mesaj
    Bu modelin paneli 100 hz degilmiydi

Edit. 50 hz imis paneli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonLt -- 17 Ekim 2016; 22:24:44 >
    |
    |
    bilen arkadaşlar bu tv nasıldır ?
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Bu tv cok tavsiye edilen az sorunlu bir tv... Daha fazla bilgi icin televizyon kismina bakabilirsiniz... 3D ve 100 hz olsaydi super bir tv olurdu...

3D benim için önemli değil ancak 50hz ile 100hz arasında dağlar kadar fark var mı acaba?

Tavsiye eden hep aynı kişi, muhtemelen satıcı.Bir ara da LG elemanı vardı, pusuda beklerdi biri tavsiye istese diye. Beyaz eşyada da siemensçi var, ellerinde ne varsa, en iyisi bu diye satıyorlar,dikkatli olmak lazım. Forum çakal dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    voodoo child kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    vatan 1 liraya iphone 7 satsa almam, tahtakaledeki seyyar satıcılar bunlardan daha dürüsttür. Yine de siz bilirsiniz.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vatan'dan ürün mü alınır saçmalamayın ? Ürün alırsınız, parayı çeker 3 gün sonra "ben siparişi iptal ettim paranıda bir ara iade edicem. Ama dur sen taksitli almışsın. Ben senin paranı taksit taksit iade edeyimde kartına bir şeyler tırtıklar gibi olayım. Önce paranı çekeyim sonra 10 gün sonra iade edeyim her ay. "

Vatan'dan toplu iğne alınmaz artık. Almayın mağdur olduğunuzla kalırsınız.
    |
    |
    iPhone XR-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-iPad Air 3-Airpods-Beats Studio 3-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Corsair MP510 480GB-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Samsung C24FG73-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
  • Yüzbaşı
    934 Mesaj

daglar adar fark yok tabi... en hareketli sahnelerde belki cok az farkedilebilir fakat normal yayinda farkedilecek birsye deigl zaten yazilimla yukseltiyorlar butun panellerde...

onun disinda hdr da var, dimming de var... samsung'un ust sinifi ( 7binden basliyor) disindaki iyi tvlerden biri.. Ayni civardaki LG'lerden daha iyi... ayrica LG'nin servisi problemli ve sikayet de cok...
    |
    |
    resulalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

daglar adar fark yok tabi... en hareketli sahnelerde belki cok az farkedilebilir fakat normal yayinda farkedilecek birsye deigl zaten yazilimla yukseltiyorlar butun panellerde...

onun disinda hdr da var, dimming de var... samsung'un ust sinifi ( 7binden basliyor) disindaki iyi tvlerden biri.. Ayni civardaki LG'lerden daha iyi... ayrica LG'nin servisi problemli ve sikayet de cok...

eyvallah hocam saolasın
    |
    |
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj
    Çok araştırdım bu televizyonu ve aldım bu fiyata bu kalite çok iyi bence. 2800 e teknosadan aldım bende. Teknosanın sitesisinde 2870 diyordu. Tavsiye edilir
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    vatandan alışveriş yapmayı tavsiye etmem.
    |
    |
    ✪ Anakart: Asus Prime Z270-A LGA1151 DDR4 ✪ CPU: Intel Core i7-7700K ✪ RAM: G.Skill RipjawsV 16GB 3200MHz DDR4 ✪ GPU: MSI GTX 1050 TI 4GB OC ✪ SSD: Samsung 960 Evo NVMe M.2 250GB ✪ HDD: WD Red WD30EFRX 6TB ✪ Monitör: Dell U2515H 25" 2K ✪ Kasa: Corsair 400C ✪ PSU: Corsair Platinium Hx750i 750w ✪ Soğutucu: Corsair H115i 280 mm ✪ FAN: Corsair Pro ML120 x3 ML140 x2
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Dün 2138 e lg 49uh650 almasaydım bunu alırdım;(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

kumandasi nasil? akilli kumanda mi?
    |
    |
    tamer0649 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iade edebilirsiniz...her zaman buyuk tv iyidir...
    |
    |
    iron_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    stok bitti hayırlı olsun
    |
    |
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,411
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.