Şimdi Ara

Samsung UE-55H8000 Aldım.. 4300 tl.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun araştırma ve bekleme sonucunda bugün hiç planda yokken Samsung UE-55H8000 Curve LED Tv aldım.
    Ürünü Beylikdüzü Media marktan Kredi karına taksit ie 4300 T.L. ye aldım.

Haftalardır onca forum okuma araştırma inceleme sonucunda hiçte planda yokken Samsung aldım.
    Niyetim Sony Kdl-W815 almaktı ama onun gümüş kasasını beğenmedim.
    Kdl-829 Türkiyeye gelmeyecek.
    805 yavaş geldi.
    Phipste birkaç model baktım ama android Tv daha yok ve yeni modeller bile çok yavaş.
    Sharp ta düzgün fiyat performans ürünü bulamadım.
    Bu seneki Sonylerde hah işte bu diyeceğim bir model seçemedim bir türlü.
    Panasonic Türkiyeden çıktı. Beğendiğim modeller 6-7 bin.
    Bu seneki EISA 2014-2015 ödülleri açıklandı ve Samsung H7000 i görmek için Media Marka gittim ve UE-55H8000 i fiyat 4300 Tl diyince aklım kaydı ve yarım saat araştırmadan sonra aldım.
    Umarım pişman olmam.

Ürünü pek tanımıyorum.
    Fikri olan varmıdır.

• nasıl aldın hocam 55h8000'i takip ediyorum ve 5000 tl media marktlarda.
  • Aslında dediğim gibi Samsung H7000 ürününü incelemek için gittim.
    Satıcı ile konuşurken izleme mesafelerine geldi konu yakın mesafeden açılı izlemelerde Curve ekranın + larından bahsetti.
    Bende o kadar bütçem yok dedim. O tv ile ilgili bugun yukardan gelen bi talimat var dedi ve 4300 tl den bugune özel alabieceğimi söyledi.
    Ben 3 adet açılmamış kutuyu orda gördüm. Sizde düşünüyorsanız bence bugun gidin 4300 den verin alacam deseniz sizede verebilirler. emin değilim ama.
    Yanlız birşey dikkatimi çekti satıcı ürünün çıkışını yaparken ekrana 4300 tl yi girdiğinde ekranda alış fiyatından daha düşük bir satış fiyatı giremessiniz diye uyarı mesajı geldi adama.
    Satıcı özellikle bu mesajı gösterdi bana kampanyanın farkına varmam için.

samsun bayisi nakit yada tek çekime 4500 ye bırakırım dedi.

Açıkçası iyimi ettim kötümü ettim görecez.
    Bugün sanırım teslim edecekler. Kuruluma ne zaman gelir allah bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: atlantice

Aslında dediğim gibi Samsung H7000 ürününü incelemek için gittim.
    Satıcı ile konuşurken izleme mesafelerine geldi konu yakın mesafeden açılı izlemelerde Curve ekranın + larından bahsetti.
    Bende o kadar bütçem yok dedim. O tv ile ilgili bugun yukardan gelen bi talimat var dedi ve 4300 tl den bugune özel alabieceğimi söyledi.
    Ben 3 adet açılmamış kutuyu orda gördüm. Sizde düşünüyorsanız bence bugun gidin 4300 den verin alacam deseniz sizede verebilirler. emin değilim ama.
    Yanlız birşey dikkatimi çekti satıcı ürünün çıkışını yaparken ekrana 4300 tl yi girdiğinde ekranda alış fiyatından daha düşük bir satış fiyatı giremessiniz diye uyarı mesajı geldi adama.
    Satıcı özellikle bu mesajı gösterdi bana kampanyanın farkına varmam için.

samsun bayisi nakit yada tek çekime 4500 ye bırakırım dedi.

Açıkçası iyimi ettim kötümü ettim görecez.
    Bugün sanırım teslim edecekler. Kuruluma ne zaman gelir allah bilir.

Geçen hafta mall of istanbula gittim, samsung yetkilisi bir görevliyle konuştuk fiyatta bir şey yapıp yapamayacağı ile ilgili. İçeriye gidip kendi müdürüne sorması gerektiğini söyledi. Size o indirim denk gelmiş sanırım. Bugün gidip şansımı deneyeyim. Bir de marmara park değil direk beylikdüzü şubesi değil mi hocam?

• Marmara Park taki Media Mark şubesi.
    Siz ürünü incelediniz mi.
    Sizin görüşünüz nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlantice

Marmara Park taki Media Mark şubesi.
    Siz ürünü incelediniz mi.
    Sizin görüşünüz nasıl.

Curve tvler icerisinde en uygun fiyatlilardan birisi. Su anda ve yakin gelecekte 4k tv yayinina baslanmayacak o ultra hd televizyonlara ucuk rakamlar vermeye gerek yok. Goruntu kalitesi gayet iyi media marktta izledigim kadariyla. Internetteki incelemelerde de televizyon hakkinda olumlu gorusler mevcut. Curve tv almak istedigim icin bu modeli sectim yoksa h7000 serisi de tercih edilebilir. Modelin tek dezavantaji input lag biraz yuksek ama o da fark edilebilecek ya da rahatsiz edici derecede degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.