Şimdi Ara

Samsung Tizen Türksat Kanal Listesi - 10.07.2020 Güncel (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
18
Favori
117.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.02.2020 tarihli güncel KU7000 listesi aşağıdaki link'tedir. Türksat'daki HD kanalların tamamı, Hotbird'deki HD ve 4K kanalların çoğu sıralı şekilde mevcut.

https://drive.google.com/file/d/16H8UnEFSO3hh08xaGQqEpA56LnsIWQtx/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 10 Şubat 2020; 16:36:36 >
  • Q7FN tv'ye sahibim. Zip dosyasını yüklemeye çalıştığımda "Geçersiz Kanal Listesi" hatası veriyor. Sebebi nedir acaba?
  • 10.02.2020 tarihli güncel RU7400 listesi aşağıdaki link'tedir. Türksat'daki HD kanalların tamamı, Hotbird'deki HD ve 4K kanalların çoğu sıralı şekilde mevcut.

https://drive.google.com/file/d/1S7QFzgX_dCbsTGUKECggyjx3XSzE_L1W/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 10 Şubat 2020; 16:38:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

10.02.2020 tarihli güncel RU7400 listesi aşağıdaki link'tedir. Türksat'daki HD kanalların tamamı, Hotbird'deki HD ve 4K kanalların çoğu sıralı şekilde mevcut.

https://drive.google.com/file/d/1S7QFzgX_dCbsTGUKECggyjx3XSzE_L1W/view?usp=sharing
    bu listeyi RU7100 e yükleyebilirmiyim?tşkler
  • mustafada M kullanıcısına yanıt
    Tabiki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhababalar, dünden beri kafayı yemek üzereyim, Samsung 50RU7440 televizyon aldım, servisin attığı kanal listesini fat32 formatlı USB'ye aktarıyorum, bilgisayardan kanal listesini düzenliyorum ama tekrar USB'den TV'ye aktarmaya çalıştığımda her seferdinde "Kanal Listesi Geçersiz" hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Ayrıca elinde güncel kanal listesi olan varsa atabilirse çok sevinirim.
  • barisg B kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, ben de 50RU7440 var, dünden beri ne yapıp ettiysem USB'den kanal listesi aktaramadım TV'ye, her seferinde "Geçersiz Kanal Listesi" gibi bir hata verdi, USB'm fat32 formatında, acaba nasıl düzeltebilirim bu sorunu? Sizin kanal listesini yükleyebilirmiyim? Ayrıca gözümden kaçan bir sorun mı var acaba bu hata ile ilgili?
  • enjoyquality E kullanıcısına yanıt
    Tabiki yükleyebilirsiniz. Kanal listesinin düzenini beğenmezseniz Chansort'da sıralamayı kendiniz değiştirebilirsiniz.

Kendi listenizi değiştirirken formatı mı bozuyorsunuz acaba?

Benim listede Türksat ve Hotbird HD kanalları var. Hotbird kullanmıyorsanız TV içinden veya Chansort içinden silebilirsiniz.

• ZaFeRMaX kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, ne yapıp ettiysem bir türlü herhangi bir kanal litesini 50RU7440 televizyonuma atamadım, ChanSort programı ile bir ayarmı yapmam gerekiyor? Tam anlamadım da? NE zaman mevcut kanal listesini yüklemeye çalışsam "Kanal Listesi Geçersiz" hatası alıyorum.
    Paylaştığım listeyi yüklemeyi denediniz mi?

• Henüz denemedim hocam ancak eve geçince deneyeceğım, inşallah sorunsuz olur.
  • Mayhoş kullanıcısına yanıt
    hocam şu dosyayı bir deneyin.
    https://yadi.sk/d/PpTu61HimCGkg

paylaşımından "Samsung Q Serisi Liste" klasörüne girip ordan "zafermax-20.01.2020-Channel_list_T-MSMDEUC-1335.0.zip" dosyasını indirip deneyin.

olmadı kanal listenizi flash belleğe aktarın sonrada biryere yükleyip bana link verin ben indirip listenizi güncelleyip o şekilde paylaşmayı deneyeyim.
    üstadım barisg arkadaşımızın listesini deneyin,
    olmadı sizinlede aynı şeyi yapalım. mencut kanal listenizi usbye indirip internette bir yere yükleyip buraya link verin.
    ben listenizi alıp güncelelyip sonra size burdna ileteyim. öyle deneyin.
  • ZaFeRMaX kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler, @barisg arkadaşın verdiği listeyide denedim, yine de olmadı maalesef, aynı hatayı verdi.

Ben listeyi buradan aktaryım, ayrıca hocam direkt @barisg arkadaşın listesi çok iyi fazla kanal yok, onu ben sana sıralamasını versem, sen düzenleyip bana gönderebilirmisin? Varmı böyle bir şansımız?

Hocam ayrıca ben bu kanal listesi düzenleme programının en güncelini indirip yapmaya çalıştım, onunla ilgili bir sorun olabilirmi acaba? Ayrıca ben tv'yi güncelledim, şu an ki en güncel yazılım yüklü, 1351.3 versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enjoyquality -- 11 Şubat 2020; 10:31:1 >
    @enjoyquality USB'den kanal yüklemeyi nasıl yaptığınızı anlatır mısınız? Yükleme işlemini yanlış yapıyor olabilir misiniz?

Şifre olarak TV'ye ne giriyorsunuz?

Ek olarak, Chansort yazılımının son sürümünü kullandığınızda emin misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 11 Şubat 2020; 12:2:28 >
  • quote:

@enjoyquality USB'den kanal yüklemeyi nasıl yaptığınızı anlatır mısınız? Yükleme işlemini yanlış yapıyor olabilir misiniz?

Şifre olarak TV'ye ne giriyorsunuz?

Ek olarak, Chansort yazılımının son sürümünü kullandığınızda emin misiniz?
    Merhabalar hocam tekrar, USB'yi takıyorum Fat32 formatlı, Ayarlar - uzman ayarları - Kanal listesi aktar - USB'den alın, her zaman yaptığım gibi, şifre sorunca 0000 giriyorum, ayrıca chansort yazılımının son sürümünü kullanıyorum.
    Doğru. Ancak bu şekilde ben kanal listesini TV'ye yükleyebiliyorum.

Kullandığınız chansort sürümü nedir?

• quote:

Doğru. Ancak bu şekilde ben kanal listesini TV'ye yükleyebiliyorum.

Kullandığınız chansort sürümü nedir?
    Hocam ChanSort_2020-02-04 şu sürüm sanırım, sitesindeki en güncel versiyon.
    Zafer Bey'in söylediği yöntemi kullandınız mı? TV'deki mevcut listeyi ve yüklemek istediğiniz listeyi birlikte kullanıp eldeki listeyi TV'de yüklü liste formatına getirip yükleyin derim.

Yukarıda nasıl yapılacağını Zafer Bey anlatmış.

• barisg B kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginize çok teşekkür ediyorum öncelikle, hangi anlatım acaba? Göremedim sanırım anlattığınız işlemi, nasıl yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.