Şimdi Ara

Samsung Tizen Türksat Kanal Listesi - 10.07.2020 Güncel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
18
Favori
116.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

55ju7000 cihazım var
    fat32 formatlı flash belleğe listeleri attım ama tv görmüyor ne yapmam lazım
    otomatik ve manuel denemeler yaptım kanalları buluyor
    ama trt4k yı göremedim
    konu biraz eski ama yardım lazım
    tv yazılımım 1510

yaptım zip ten çıkarmamak gerekiyormuş nasıl atladım anlamadım günün yorgunluğu herhalde :)

hotbird ve turksat peşpeşe yüklü ju7000 listesi var mı ?
  • 40KU7000 da yaptığım Hotbird+Türksat güncel kanal listesi ektedir. Her iki uydudaki şifresiz tüm HD kanallar ve izlenebilir kaliteli kanallar kullanılarak oluşturulmuştur.

https://drive.google.com/file/d/1mPp2DJDvcGtqAC7hqi9tY3Fb2hTCJ859/view?usp=sharing
  • Yararlı bir paylaşım, teşekkürler :)
  • teşekkürler.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcan81 -- 18 Kasım 2017; 15:24:16 >
  • 55MU9000 modele hangi listeyi yükleyebilirim arkadaşlar
  • Tv ju7000 kanal listesi bulunamıyor diyor :(??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zipten cıkartmadımda

• Yaptım ama sınyal yok diyor ne yapmalıyım?

• 40KU7000 da yaptığım Hotbird+Türksat güncel kanal listesi ektedir. Her iki uydudaki şifresiz tüm HD kanallar ve sadece izlenebilir kaliteli kanallar kullanılarak oluşturulmuştur.

Samsung'un diğer Tizen temelli modellerinde de kullanılabileceğini düşünüyorum.

https://drive.google.com/file/d/1RzNej3_pFk38Z38TbaptpALuD0_PdADV/view?usp=sharing
  • Arkadaşlar yeni aldığım samsung r serisi tv eski samsung tv (.scm uzantsısı) kanal listesini convert (.zip) etmek istiyorum. ChanSort 2019 görüyor fakat convert etmiyor. Bunu yapabilecek program biliyormusunuz.
  • seycu S kullanıcısına yanıt
    farklı kaydet yöntemi ile yapamazsınız. 2 tv ninde listeleri gerekli.

eski tv den ve yeni tvden kanal listelerini alın. masa üstünde bi klasörün içine 2 sinide koyun.

önce chansort programı ile eski listeyi açın. düzenlemeleriniz yapın. yaptıntan sonra menüden FİLE > SAVE REFERANCE LİST deyin
    çıkan pencereden masa üstündeki klasörü seçin kaydedin.

chansortu kapatıp yeniden açın. bu sefer yeni tv listenizi programda açın.
    sol traftaki kanal listesini silip boşaltın.
    menüden FİLE > APPLY ORDER FROM REFRANCE LİST deyin çıkan pencereden az önce kaydettiğiniz .txt uzantılı dosyayı seçin
    yeni bir pencere gelecek. o pencerede 3-4 seçenek gelecek en üsttekini seçin (ne yazıyordu seçeneklerde hatırlamıyorum ama en üstteki)
    sonra o sıralamanız chan sort programında soldaki bölüme gelecek varsa düzelteceğiniz yapın yoksa direk kaydedin

sonra tv ye yükeyin. olu bitti. umarım anlataiblirmişimdir.
  • Merhabalar 55ru7100 TV için hazır kanal listesini nasıl yüklerim.Hangi seriyi yüklemem gerekli

• Q80R modeli için hangi zipi indirmeliyim?
  • ZaFeRMaX kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam dediğin gibi yaptım oldu.
  • Merhaba KU serisi için güncel kanal listesi varmı, vermiş olduğunuz linkte KU serisi için kanallar eksik, yada zafermax-15.10.2019-Channel_list_T-HKMDEUC-1530.1.zip bu dosyayı KU için çevirebiliyormuyuz program ile.
  • .Heisenberg. kullanıcısına yanıt
    tabiki çevirebilrisiniz, yine forumda bunu anlatmıştım hatta kopyala yapştır yapayım tekrar,

çevirmek için 2 tv ninde listeleri gerekli.

önce kendi TV nizden kanal listenizi flash belleğe aktarın ve zafermax-15.10.2019-Channel_list_T-HKMDEUC-1530.1.zip kanal listelerini alın.
    masa üstünde bi klasörün içine 2 sinide koyun.

önce chansort programı ile zafermax-15.10.2019-Channel_list_T-HKMDEUC-1530.1.zip deki listeyi açın. düzenlemeleriniz yapın. yaptıntan sonra menüden FİLE > SAVE REFERANCE LİST deyin çıkan pencereden masa üstündeki klasörü seçin kaydedin.

chansortu kapatıp yeniden açın. bu sefer kendi TVnizden aldığınız listenizi programda açın.
    sol traftaki kanal listesini silip boşaltın.
    menüden FİLE > APPLY ORDER FROM REFRANCE LİST deyin çıkan pencereden az önce kaydettiğiniz .txt uzantılı dosyayı seçin
    yeni bir pencere gelecek. o pencerede 3-4 seçenek gelecek en üsttekini seçin (ne yazıyordu seçeneklerde hatırlamıyorum ama en üstteki)
    sonra o sıralamanız chan sort programında soldaki bölüme gelecek varsa düzelteceğiniz yapın yoksa direk kaydedin

sonra o kendi listenizdeki güncell haliyle tv ye yükeyin. olu bitti. umarım anlataiblirmişimdir.

birde yine paylaşım kasörü içindeki Samsung Q Serisi dizini içinde farklı sıralama olan zafermax-20.01.2020-Channel_list_T-MSMDEUC-1335.0.zip daha günecl bir liste var. onada bakaiblirsiniz. beğenirseniz onu yükleyin. yapılacak işlem yine aynı mantık..
  • ZaFeRMaX kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, halletim.
  • Reis eline sağlık.
  • hocam program indirilemiyor. dosyaların hepsini drive a yükleyip link atabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.