Şimdi Ara

Samsung telefon fiyatlarına zam yaptı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
10.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanına söyleyin allah aşkına başka marka söylemesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3000tlye LG V30 varken bunları alan enayidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

Cumhurbaşkanına söyleyin allah aşkına başka marka söylemesin
    Haahhah çok doğru

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güneykore ABD kuklasıdır. şaşırtmadı. şikayet edenlere az sözüm var. birey olarak, ülke olarak birşeyler üretmezsen sadece tüketen toplum olursun. İthal edersin, cari açık verirsin, ithal edince ülkeden para çıkar, ekonomin zayıflar. halkın alım gücü zayıflar. Tüketmeye alışkın dingil gelir şikayet eder sonra herşeye zam diye. Avrupada hayat konforlu, Tr rezil diye. Malesef gelişmiş bir ülkede doğmadın, bunu kabul et. Şikayet edeceğine proje düşün, yatırım yap üret, hem kendine hem ülkeye refah sağla

• Önce zam haberi gelmiş ardına Samsung mail atmış gel bana diyor. Güzel denk gelmiş. 😀

Samsung telefon fiyatlarına zam yaptı!

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Fetöcü seni iphone kullanıyorsun

• Vestel Venüs sipariş ettim gelince Taksim’de törenle kırıcam ayponu.

• Asıl 3000tlyi LG'ye veren enayidir.

• Phenx P kullanıcısına yanıt
    Sen kimsin?

• Şirketler zamları anlık kura göre yapmazlar. Dolar kuru çok dalgalı. Sürekli zam yapmamak için dolar 1 kere arttığında zamı fazla yaparlar ki. Birdaha arttığında zam yapmak zorunda kalmasinlar. Artmazsa da kendi ceplerine para kalır. Yani 1 kere doların artmasi zam icin yeterli

• Samsung’dan cevap gecikmedi.İkinci kale de düştü.Onların Apple’ı varsa ne güzel bu tarafta da Samsung vardı.Şimdi bu taraf da gitti.Tek bir taraf kaldı o da kulak arkası.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Sat bari de ülke paraları israf olmasın. Bilirsin! Dinimiz de israf HARAMDIR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Haahhah çok doğru

Alıntıları Göster
    [:D]

• the_CRIMINAL kullanıcısına yanıt
    Dün sorduğumda bana bu gün için son gün dedi internet mağazasında 400 tl destek var diyor mağaza bana 200 tl destek yansıtıyor onu geçtim bana siyah modeli pahalıya satmaya kalktılar titanyum rengi içinmiş o fiyat hepsi çakal, samsung un bu beyaz eşya işinden ayırması lazım bu telefonları gözünün içine baka baka sokmaya kalkıyor tam dayaklık erifler

• Askeri ücretle çalışan bir vatandaşın alım gücüne göre rahatça alabileceği hiç mi bişey olmaz. Ne teknolojide, ne gıdada, ne enerjide,ne eğitimde, ne de sağlıkta. Bu şartlarda, nasıl iyi bir gelecek yaşayacağız ve yaşatacağız?

Ne zaman özeleştiri yapmayı öğreneceğiz.Ne zaman birbirimize tarafsız bir şekilde bakıp, anlayacağız.

Atatürk’ün nerdeyse sıfırdan alıp yücelttiği o insanlar ve değerleri nerde?

Nasıl bir ülke haline geldik biz...

• Yazik, adam nereye el atsa elinde kaliyor, aman diger markalari da karistirmasin, zaten yeterince pahalilar

• Asgari ücretlilerin yerine konuşmayı bıraktım artık. Onların hakkını ben savunuyorum, onlar gidip yine sempatizanlık yapıyorlar. Ben kendi gelir düzeyime göre konuşacağım. Atasözü tersine dönmüş. Züğürtün yoksulluğu zenginin çenesini yorar.

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Bundan sonra her samsung haberinin basina “cumhurbaskaninin isaret ettigi samsung” yazmayi ihmal etmeyin ama, ok?
    Eleştirmek yasak mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.