Şimdi Ara

samsung tab4 serisi nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda hiç kullanan felan yok heralde konu bulamadım tab4 8" almayı düşünüyorum nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tab4 7ınc kullanıyorum ve cok memnunum.
  • Ben 2 gun once vatandan 3g lisini aldim 749 liraya.valla bu paraya alinabilceklerden en iyisi diebilirim.Sormak istedigin birsey olursa elimden geldigince cevaplamaya calisirim.
    Birak forumu ben daha yurtdisinda bile kullananlarin yorumlari bulamadim desem yeridir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qweto -- 3 Temmuz 2014; 2:13:25 >
  • Arkadasım ben cıhazı ıkıncı el olarak aldım zaten aldıgımda uc dort gunluk bı cıhazdı sadece teknosada satılıyordu 400 tl cıvarı suan ıse anlamadım zamlanmış 450 tl yazıyor ben bıraz uygun aldım
    bı oncekı tabletım dell venue 7 ıntel ışlemcı 2 gb ram vardı ekran cozunurluk vs kagıt uzerınde samsung ıle aynı sanırım ama benı sasırtan samsungun ekranı oldu cok net keskın ve parlak bı ekran kullanımış dell ıle barız fark var arasında zaten yan yana koysanız dırek ekrandan elersınız dellı,dıger bı konu ıse ve cok onemlı bence pıl suresı tablet yogun kullanımda 8-9 satı cok rahat goruyor dell ıse 5-6 saat gıdıyordu ve beklemede daha fazla sarj yıyordu
    tablette extra sanırım samsunglarda var akıllı goz gıbı cok kullanıslı uygulamalar var 4,4,2 kıtkat la gelmesıde cabası.
    arka kamera 3,15mp on kamera 1,3 mp ıkısıde gayet yeterlı ,tablet gorunus olarak da cok sık ve ınce yapılmış kullanımı tasıması kolay.
    performans olarak dell sanırım daha ıyıdır soylekı ben normal bı kullanıcıyım dellın ıntel ıslemcısı ıle bu tablet arasındakı farkı anlayamadım ama bazı program yada oyunlarda sanırım dell daha ıyıdır ama suana kadar oyun yada uygulamalarda bı sorun yasamadım zıra quad core 1,2ghz ıslemcı 1,5 gb ram gayet yeterlı .

• bende tab4 7" yada 8" almayı düşnüyorum kullananlar yazabilirmi pil-ekran-hız durumu nasıl tablette ? 399tl ye vatanda ve teknosada buldum ordan alıyım diyorum
  • Arkadaslar 2 gun once tab4 7 inc aldim pil omru cok iyi interneti falan baya iyi sadece oyunlarda en yuksek seviyede oyniyamazsiniz ama her oyunu acar , uygulamalar rootsuz programsix sd karta tasiniyor 4.4.2 yuklu cihazda ilk acilisinda 115 mb guncelleme geldi ...

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolBüfesi

bende tab4 7" yada 8" almayı düşnüyorum kullananlar yazabilirmi pil-ekran-hız durumu nasıl tablette ? 399tl ye vatanda ve teknosada buldum ordan alıyım diyorum
    pıl durumu cok ıyı net vs hızlı arkadasın dedıgı gıbı yuksek ayarda buyuk boyutlu oyunlar sıkıntı cıkarabılır onun dısında parasını hakedıyor,tabı altarnatıflerıde var
    dell venue 7
    asus 176c
    bu modellerde ıntel ıslemcı var fakat sarj durumları bıraz sıkıntılı forumda konuları mevcut
    samsung tab4 aslında ana konu olsa daha ıyı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 7 Temmuz 2014; 1:35:21 >
  • ben tab4 7" i buldum 399 a 8" ler biraz daha pahalı 599 falan vatanda
  • evet 7 ınc o fıyat bımeks ve teknosada var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

pıl durumu cok ıyı net vs hızlı arkadasın dedıgı gıbı yuksek ayarda buyuk boyutlu oyunlar sıkıntı cıkarabılır onun dısında parasını hakedıyor,tabı altarnatıflerıde var
    dell venue 7
    asus 176c
    bu modellerde ıntel ıslemcı var fakat sarj durumları bıraz sıkıntılı forumda konuları mevcut
    samsung tab4 aslında ana konu olsa daha ıyı olur.

kardeşim sen veya ben bi tab4 e ana konu açalım ya tab4 7 için yada tab4 7 ve 8 diye nedersin
  • Hocam vaktım yok ınanın detaylı bısey olması gerek ınceleme ıcın alacak olanlara tavsıye nıtelıgınde ama sız ımkanınız varsa acın destek oluruz.
  • Haftaya sıkıntı çıkmazsa 8" almayı düşünüyorum ozaman bende

• 8 inc için 3g modelide satılıyor vatan fiyatı 749 tl bilginiz olsun
  • Tab4 serisinde hangi işlemci kullanılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

Tab4 serisinde hangi işlemci kullanılıyor?

Qualcomm Snapdragon400

• quote:

Orijinalden alıntı: Koray

quote:

Qualcomm Snapdragon400

Anladım teşekkürler. Biraz baktım da Tab4 7 ile 8 arasında gpu farkı var, 8inki biraz daha iyi. Bir de 7de screen mirroring yok. Karar veremeyenler için bilgi olsun :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Koray

quote:

Qualcomm Snapdragon400

Anladım teşekkürler. Biraz baktım da Tab4 7 ile 8 arasında gpu farkı var, 8inki biraz daha iyi. Bir de 7de screen mirroring yok. Karar veremeyenler için bilgi olsun :)

Açıkçası bende siz sorunca öğrenmiş oldum hiç bakmak aklıma gelmedi :) ama snapdragon 400 biraz düşük kalmış gibi geldi sanki

• Ben bi eksiklik görmedim işlemi ve GPU yönünden yeterli.

• Bu hafta içinde elime ulaşacak bakalım nasıl pek içime sinmedi yeni olduğu için xda da bile pek birşey yok ama neyse

• arkadaşlar bende tab 4 10.1" almayı düşünüyorum. ne dersiniz?
    699tl değer mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.