Şimdi Ara

Samsung TAB 3 Tablet Youtube Video kalitesi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam wifiden çok dert yanmışsın ,şansıma benim 3 odam var araları açık odaların hatta bir odasının arada mutfak var wifi on numara çekiyor anlamadım- bu modem olayıyla ilgili yazmış arkadaşlar g n diye haatta bir arkadaş n olanlar çok iyi çekiyo demiş bende baktım modem altında wireles n yazıyo tesadüf olamaz herhalde çok şükür bir sıkıntım yok belirmek istedim 8SAMSUNG TAB3 7 T210
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakuş1

hocam wifiden çok dert yanmışsın ,şansıma benim 3 odam var araları açık odaların hatta bir odasının arada mutfak var wifi on numara çekiyor anlamadım- bu modem olayıyla ilgili yazmış arkadaşlar g n diye haatta bir arkadaş n olanlar çok iyi çekiyo demiş bende baktım modem altında wireles n yazıyo tesadüf olamaz herhalde çok şükür bir sıkıntım yok belirmek istedim 8SAMSUNG TAB3 7 T210

Aynen dostum benim ki de ayı model. ama wireless çok kötü. modem de N benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator X -- 2 Eylül 2013; 14:18:41 >
  • Tarayıcıda sadece High Quality seçeneği (480p) olduğu içindir

Uygulama High Defenetion la 1080 olmasada 720 izlersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluetoothGuy -- 2 Eylül 2013; 14:35:07 >
  • anlamadım hiç şimdi işyerinde ilk defa deniyorum s3mini tek diş çeken yerde 3diş çekiyor iyiki böyle bir sorun çıkmadı ben hiç araştırmadan aldım ürünü hiç kusur göremedim sadece sahibinden uygulaması çalışmadı o kötü oldu ben youtube ve mp3 için aldım wifi le kullanmak için işte gece çalışıyorum iyi oluyor turkcell tv wifi de takılmadan tv seyrediyorum şu an s3mini wifi de takılıyor 3g de takılmi.yorbenim için iyi oldu bu tablet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7.0 olan modele Gta Vice City,Asphalt 7 gibi oyunları yükleyen oldumu ? O kadar para verdikten sonra çalışmazsa kırarım bu tableti.
  • Arkadaşlar youtube de kalite seçimi çıkmıyor tabletten giriyorum ne yapa bilirim otomatik olarak yüksek kalite açıyor nolur anlayan birisi yardımcı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.