Şimdi Ara

Samsung SWA-8500S Arıyorum (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
22
Favori
47.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kara_mht

İsteyen olursa Samsung R650 cihazımı satacağım buna ek olarak swa 8500 s arka kitler mevcuttur garanti bitimine 20 ay var cihazlar 4 ay kullanılmıştır şuan da boştadır. Fiyat 2700 TL detayşı bilgi isteyenlere telefon numaramı vereceğim
    Slm sadece swa-8500s hoparlorü satmak istersen ilgileniyorum almak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ikisini birlikte satacağım hocam

• bhphotovideo sitesinden 169$ (shipping dahil) a sipariş verdim ve 1 günde kargoya verdiler.
    bakalım başıma neler gelecek:))
  • strangeyaman S kullanıcısına yanıt
    M450 soundbarı satıp HT-J4550 5.1 ev sinema sistemi almaya karar verdim. 8500 yok arkadaş memlekette malesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ücret içinde vergi dahil mi acaba?

• geldiğinde yazarım gelişmeleri.. şu an Almanya'ya gelmiş kargo:))
  • Ötv yuzde 20 ve gumruk vergide yuzde 20 cikti.. yani extra 300tl odedim.. maalesef Turkiyede satisi olmadigi icin kabul ettim.. almak isteyenler bunu goz onunde bulundursun.. guzel yani 1 haftada gelmesi..

• Güle güle kullan üstad.

• Arkadaşlar bende alacağım ama bana soundbar setinden pahalıya satılması küfür ettiren cinsten yinede almak isteyen varsa bir arkadaş gitti gidiyor da paylaşmış.

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/samsung-swa-8500s-za-saundbarlar-icin-kablosuz-arka-hoparlor_pdp_518361189

• İki kat fiyat yazmıs, hem de ZA belki uymayabilir.

• Ürün 1.5 haftada elime ulaştı.. evet maliyetli oldu.. vergi 300tl ekstra ödedim ama pişman değilim.. uyum sağladı.. hoparlörler çok çok küçük ama ev salonda iş görüyor.. kullanma klavuzu yada sitede vol tuşu ile aktif edilmesi yazıyor fakat benimkide mute tuşu ile aktif oldu.. alacakların bilgisi olsun.. tavsiye ediyorum..
  • Merhaba. Kaca mal oldu. Hangi ürünle kullanıyosunuz? Aldıgınız paraya deger mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: strangeyaman

Ürün 1.5 haftada elime ulaştı.. evet maliyetli oldu.. vergi 300tl ekstra ödedim ama pişman değilim.. uyum sağladı.. hoparlörler çok çok küçük ama ev salonda iş görüyor.. kullanma klavuzu yada sitede vol tuşu ile aktif edilmesi yazıyor fakat benimkide mute tuşu ile aktif oldu.. alacakların bilgisi olsun.. tavsiye ediyorum..
    Su an bhphotovideo da 97.90 dolar. Fişi falan uyumlu. tk za falan yazmıyor

• 1285TL YE MAL OLDU:))
    SWA 8500S İ HEPSİ BURADADAN 1700tlye almıştım..

yani toplamda ses sistemi bana 2.985TL ye mal oldu..

değer mi değmez mi tartışılır..
    Ben memnunum.
    Merhaba
    Siz swa 8500s za modelini aldınız sanırım amerikadan. Peki fişi Türkiye prizlerine uyumlu mu birde voltaj sıkıntısı oluyormu ya da adaptör kullanıomusunuz. Çünkü bende sipariş vermeyi düşünüyorum da

• Evet swa 8500s aldım..
    Samsung Hw-R650 3.1 Kanal Kablosuz Soundbara arka hopörlör olarak aldım..

Biraz önce boss bilişimde 1.088tl olarak gördüm.. ama ilk başta stoklarda var mı diye sorman iyi olur.. çünkü bazı sitelerde aldatmaca var maalesef..
  • Fiş uyumsuz geliyor ama 6tl ye 1 milyoncularda ara aparat satılıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: strangeyaman

Evet swa 8500s aldım..
    Samsung Hw-R650 3.1 Kanal Kablosuz Soundbara arka hopörlör olarak aldım..

Biraz önce boss bilişimde 1.088tl olarak gördüm.. ama ilk başta stoklarda var mı diye sorman iyi olur.. çünkü bazı sitelerde aldatmaca var maalesef..
    Nasil bir site guvenilir mi?

Peki sistemin arkasında voltaj değerleri nedir yazan 220 ike uyumlu olabilir ama zamanla sıkıntı yaşatır mı acaba çünkü bazı amerikan cihazlarda 110-220 yazar bu sorunsuz bazılarında ise 110-120 bu biraz sıkıntı. Sizinkinde ne yazıypr

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.