Şimdi Ara

Samsung SWA-8500S Arıyorum (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
22
Favori
47.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.letgo.com/tr-tr/i/samsung-swa-8500s-soundbar-kablosuz-arka-hoparloer-seti_7cfd4a37-68d1-43df-9bb4-3740c4d4a339

bu satıcıdan aldım (ama Gittigidyor üzerinden , şimdi sadece Letgo'da var)

Dediği gibi kapalı kutu ve garantili ürün geldi.

• Bana fiyat pahalı geliyor bunlarda. Ne yazık ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen banada çok pahalı geliyor , büyük ihtimal bu arkadaşta 500 e alanlardan , mübarek burnundan kıl aldırmıyor.. acayip ayar oldum 1350 pazarlıksız diyor

kesin buraları okuyup parlak fikir edindi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi günü riske girip Q70T modelini satın aldım. N450 ile kullandığım swa-8500s uyar mı uymaz mı sorusuna açıklık getiriyorum.
    Q70T ile Swa-8500s UYUMLU 😉
    Ses olarak çağ atladım diyebilirim. Alacaklara tavsiye ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Not olarak belirtilmek istenen dolby atmos içerik oynatıldığında sound mode seçeneğinin işlevsiz hale geldiği.

Zaten olması gereken bir şey bu.

• HattiHitit kullanıcısına yanıt

mi box s 4k dolby dts sürümünü aldım ama 4k geçişe izin veriyor bende???

bu arada arka hoparlor satıyorum https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-swa-8500s-samsung-kablosuz-wireless-hoparlor-889056786/detay/ fiyata arka ayaklar da dahil

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt

Soundbarınız q70r mi. Q70r bir güncelleme aldı belki düzelmiştir. Denemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 26 Aralık 2020; 16:28:8 >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt

Ne güncellemesi aldı yakın zamanda gelmedi bir güncelleme ?

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ayarları otomatikte idi, bende bugün eskaza öğrendim:

Samsung SWA-8500S Arıyorum

Biraz araştırdığımda Samsung Q serisi tüm soundbarlara gelmiş olduğunu öğrendim.
    Değişim günlüğü (Google translate)

[İyileştirmeler / Değişiklikler]
    - Ayrıntılı bilgi için lütfen SW sürüm notunun eklerine bakın
      1) iphone11'in Bluetooth bağlantısının kesilmesi düzeltildi (BT modülü FW iyileştirildi)
      2) eARC kaynağını kullanırken Smarthings uygulamasında yükleme gecikmesini görüntüleyin.
      3) eARC kaynağı kullanılırken SmartThings Uygulamasında devre dışı bırakılan (gri renkli) Stremming hizmetleri artık kullanılabilir.
      4) "Soundbar'ın Ses Seviyesi (Y19) Cep telefonundaki önceki ayar ile karşılaştırılamaz" sorunu düzeltildi.
      5) Düşük seviyeli arka hoparlörler geliştirildi.
         - Arka ayar aralığı "-3dB ~ + 1.5dB" den "-12dB ~ + 6dB" ye genişletildi
         - gizli işlev uygulanır (ön sesi Adaptif modda ve Surround modunda arka hoparlörlere kopyalamak için)
            . Kapat -> Ünite üzerindeki Kaynak tuşunu 5 saniye basılı tutun
             İşlev başarıyla uygulanırsa Soundbar açılacaktır.
      6) Sabit bilgisayardan ATMOS içeriği oynatılırken Yan hoparlörlerden (daha düşük) ses gelmiyor.

Kaynak:
    https://eu.community.samsung.com/t5/audio-video/1012-6-firmware-update-for-hw-q90r-soundbar/td-p/2313710/page/8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 27 Aralık 2020; 2:10:18 >

• tayaydin kullanıcısına yanıt

Q90R için gelmiş güncelleme galiba. Arka hoparlörler geliştirilmiş ses seviyesi sanırsam ben zaten 6 da kullanıyordum ses az geliyordu şimdi çok daha fazla mı gelecek ?

Güncelleme tüm Q serisi soundbarlara gelmiş sanırım, mesajımdaki ekran alıntısı benim Q70R'den... Otomatik güncelleme açık olduğundan onay almadan kendiliğinden yapmış güncellemeyi.

Ben de şimdi kontrol ettim benimkisi de otomatik yapmış ama değişen hiç bir şey farketmedim. Hala anlık ses çıtlaması devam ediyor. Belki yazılımsal bir sorundur diyordum güncelleme ile düzelir belki diye ama yok devam ediyor.

Senin bu sorunun sanki TV kaynaklı gibi, yanlış hatırlamıyorsam aldığın aynı sorunlu bu 2. Q70R, diğerini değişime göndermiştin, bu gelende de aynı sorun var diyorsun... Başka TV'lerde test etme şansın var ise o testleri yapmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 27 Aralık 2020; 22:40:56 >
  • Başka tv yok hocam MS650 vardı birde onda sorunsuz kullandım 2 sene. Onu takınca onda sorun yapmıyor. Q70R de sorunlu sadece.

• Samsung SWA-8500s arka hoparlörler için aldığım CTT H1 yuvarlak (paskal) tabanlı ayakları çift olarak satıyorum, ihtiyacı olan özelden yazabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-ctt-h1-yuvarlak-tabanli-cift-hoparlor-sehpasi-891541498/detay

https://www.letgo.com/tr-tr/i/ctt-h1-yuvarlak-tabanli-cift-hoparloer-sehpasi_de8a5ed4-21a9-4ec5-81f1-819cf1c4e471

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 15 Ocak 2021; 6:36:27 >

• Ürünü arayan arkadaşlar; şu an hb'da 1.100TL civarı... Fiyat fena değil, düşünenler kaçırmasın:
    (Hoparlör ayaklarıda benden 😁, bakınız üstteki mesaj.)

https://www.hepsiburada.com/samsung-swa-8500s-tk-kablosuz-arka-hoparlor-p-HBV00000BGRTM?magaza=DoğanTicaret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 15 Ocak 2021; 6:38:5 >
  • Samsung SWA-8500S ile ilgili bazı ses düşüklüğü problemleri söylenmiş, benzer sorunu yaşayan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benguney -- 20 Ocak 2021; 13:24:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yozturk

Cumartesi günü riske girip Q70T modelini satın aldım. N450 ile kullandığım swa-8500s uyar mı uymaz mı sorusuna açıklık getiriyorum.
    Q70T ile Swa-8500s UYUMLU 😉
    Ses olarak çağ atladım diyebilirim. Alacaklara tavsiye ediyorum.

@yozturk

Daha önce hiç gerçek kablolu 5.1 kullandınız mı , Ordaki surround olayını net hissedebiliyormusunuz. Kıyaslama yapabilirmisiniz.

• gokhan-ya kullanıcısına yanıt
    Kablolu kullanmadım. Kıyaslama yapamıyorum malesef.

993,50 TL

Olmuş geçtim 1 adet sipariş.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.