Şimdi Ara

Samsung SWA-8500S Arıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
22
Favori
47.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende arıyorum amazon hariç hiçbir yerde yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de arıyorum, satan olursa ulaşabilir.

• Bu 8500 M450 ile uyumlu heralde değil mi ? Varsa banada paslayın Bu dönüşümshop gibi bir mağazada var görünüyor ama ne kdaar güvenilir bilmiyorum
  • Son durum nedir? Bulan alan var mı?

• Ben zamanında Amazon'dan almıştım. Almayı düşünen varsa fiyatın düşmesini bekleyip alabilir:
    https://www.amazon.com/Samsung-SWA-8500S-Wireless-Mountable-ZA/dp/B06XP324D7/ref=sr_1_1?keywords=swa-8500s&qid=1568025074&s=gateway&sr=8-1

M550 ile kullanıyorum, inanılmaz memnunum.
  • bendede r650 var. samsung sitesinde "* Samsung Kablosuz Arka Hoparlör Seti, ayrıca satışa sunulmaktadır (Aksesuar Modeli: SWA-8500S)." olarak yazıyor ama emin değilim uyumlu olcağından. kullanan varmı aranız da?
  • Uyumlu, ben N650 modeli ile kullanıyorum, gayet memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilker_kiran kullanıcısına yanıt
    Sizin aldığınız fiyat gayet makul. Şu anda 800-1000 lira bandında gümrük vergisi hariç fiyatlar.türkiye satışı yok.

• Hepsiburada yı takip etmenizi öneririm, uzun aralıklarla da olsa satışa çıkarıyor, ben 1 ay boyunca hergün baktım, sonunda denk geldi ve aldım.

• Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratclk

Sizin aldığınız fiyat gayet makul. Şu anda 800-1000 lira bandında gümrük vergisi hariç fiyatlar.türkiye satışı yok.
    Aslında o amazon.com'da ki fiyata gümrük vergiside dahil.Senin uğraşmaman için amazon senden ekstra bir "Import Fees Deposit" adı altında para alıyor ve Türkiye'ye gelince gümrük işlemlerini bu para ile hallediyor senin adına.Eğer gümrük parası alınmazsa o parayı iade ediyor.Yani maksimum ödeyeceğin para 970 lira falan şu anda,eğer $ hesabın varsa 905 lira falan.Toplam fiyat 160$,Amazon'a tl olarak ödersen şu anda 6.1 liradan görüyor $/TL kurunu,$ hesabından ödersende 5.7 den falan işte o yüzden fark oluşuyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethnicity -- 18 Eylül 2019; 13:24:23 >
  • perpada bir firmada stokta gözüküyordu ürün. firmayı aradım. siparişi aldıktan sonra onlarında yurtdışından getirdiklerini söylediler. amazondan almak en mantıklısı gibi gözüküyor.
  • Merhabalar;
    Bugün Samsung HW-R450 modeli sipariş verdim arka hoparlör olarak swa 8500 düşünüyorum fakat belirttiğiniz gibi Türkiye de stoklarda gözükmüyor.
    Takip eden varsa stoklara geldiğinde bilgilendirirse sevinirim.
  • Ek olarak arka hoparlörü kullanan varsa yorum yazabilir mi? bağlantıları vs wifiyle oluyor değil mi?
  • cmshn kullanıcısına yanıt
    Amazon'da uzantı olarak 8500S/ZA yazıyor. Ama bizim aldığımız sound bar'da TK uzantısı ile bitiyor. Uyum konusunda samsung bile net bilgiye sahip değil. Sanıyorum siz sıkıntı yaşamadınız. Net bilgi yazabilir misiniz?

• Ben kullanıyorum almak isteyen olursa komple ses sistemi ile birlikte verebilirim. Ses sistemi HW-M550 + 8500S Kitler komple 1300

• yozturk Y kullanıcısına yanıt
    Bir sikinti olmuyor urun aynı sonundaki kod ulke kodu sadece.

• sgkhn01 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Samsung HW-N550 soundbar ım var. Sadece 8500s kiti ni ne kadara verirsiniz?
  • Bende aylardır arıyorum ne hoparlör’müş koca ülkede satışı yok.

• JOHN WOO J kullanıcısına yanıt
    Tek vermeyi düşünmüyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.