Şimdi Ara

Samsung SSD 950 Pro m2 SSD İNCELEME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
6
Favori
12.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam. Simdi ozelden telefon numarasi yollayiniz bana. Whatsapp tan birseyler gonderecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten baktığım kadarı ile X99 çipsetli bir anakartta yapılan testte kart normal hızlarda çalışıyor. Normal şartlarda sizin kart benimkinden hızlı olması gerekiyor. Bence Anakartın sürücülerine de bir bakın. Özellikle Yonga seti ve çipset sürücüleri.
  • sir_recep kullanıcısına yanıt
    Makinayi bilgisayarcilar kurdu. O kadar da dusuncesiz olamazlar artik. Diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir_recep

İnternetten baktığım kadarı ile X99 çipsetli bir anakartta yapılan testte kart normal hızlarda çalışıyor. Normal şartlarda sizin kart benimkinden hızlı olması gerekiyor. Bence Anakartın sürücülerine de bir bakın. Özellikle Yonga seti ve çipset sürücüleri.

Net şekilde linkler verseniz. İnanın çok zorlanıyorum driver konusunda. Seçenekler fazla falan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Makinayi bilgisayarcilar kurdu. O kadar da dusuncesiz olamazlar artik. Diye dusunuyorum.

Olurlar abi. İşlemci fanını da yanlış takmışlar, getirdim şirkete cihazı açıyorum "Cpu fan error" diyor.
    Götürdüm geri Mecidiyeköye hallettiler sonra.
    Hatta o h100i gtx işlemci soğutucusunun bir ayağını vidalayamadılar sığmadı diye, duruyor öyle.

İlk kez böyle yüksek kombinasyon kasası topladıklarını söylediler bir de.
    Denge Bilgisayar bahsettiğim yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EFB79CCF -- 11 Şubat 2016; 11:31:13 >
  • Bu isten para kazanan adamlarin boyle davranmasi cok aci. Ramleride biosa girip sizin xmp moduna almaniz gerekecek.
    O zaman arkadasin dedigi gibi cipset driverini kendi sitesinden indirip kurun. Eger kurmamislarsa ssd yi o sekilde gormesi normal. Birde dedigim intel in driverini kurmayi unutmayin.

• quote:

Bu isten para kazanan adamlarin boyle davranmasi cok aci. Ramleride biosa girip sizin xmp moduna almaniz gerekecek.
    O zaman arkadasin dedigi gibi cipset driverini kendi sitesinden indirip kurun. Eger kurmamislarsa ssd yi o sekilde gormesi normal. Birde dedigim intel in driverini kurmayi unutmayin.

Maalesef, aynen öyle.

https://www.asus.com/support/Download/1/42/3/1/WodJPah7ECKFSsxv/45/

Link bu hangilerini kurmam gerek şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EFB79CCF -- 11 Şubat 2016; 11:37:24 >

• Kendi sd'si üzerinden kuruyorum tüm driverlarını.
    Windows 10 yazıyor zaten.

Samsung SSD 950 Pro m2 SSD İNCELEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EFB79CCF -- 11 Şubat 2016; 11:41:31 >
  • Cipset driverini kur. Orda birkac tane var. 2 tane kurman gerekecek sanirim

• quote:

Cipset driverini kur. Orda birkac tane var. 2 tane kurman gerekecek sanirim

Şunu teamviewer ile çözsek mi
  • Olur. Mobildeyim. Pc basina gecince yazarim beraber bakariz.

• quote:

Olur. Mobildeyim. Pc basina gecince yazarim beraber bakariz.

Tamamdır, ben telefonumu servise götürüyorum (LG G4 almayın! Bootloop kronik sorunu ile uğraşıyorum) gelince yazarım özelden bakarız.
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    günlerce araştırdım ve inceledim m2 port ultra yada 32gb/s degilse ve samsung 950 pro 512 performansını almak istiyosak arkadaşlar lycom 120 alacaz ve m2 portundan daha iyi temiz bir veri aktarımı oluyormuş incelemelerimde bunu gördüm
  • 2moon kullanıcısına yanıt
    Olabilir . Pek incelemedim . Ben asus kartini alirim herhalde .
    https://www.asus.com/Motherboard-Accessories/HYPER_M2_X4_MINI_CARD/

• Quarysma kullanıcısına yanıt
    nvme sürücüsü yüklük iken o hızı alıyorsun yanı sormamda ki amaç anakartının üstündeki m2 solotuna taktığın yer 10gb/s hız desteği var eğer oraya takıp nvme sürücüsü yokken alıyorsan birde nvme sürücüsünü yükle dene o zaman tam performans alacak mısın birde
    lycom dt 120 al onla dene pc3.0x16 yuvana takıp dene direk tam performans verecekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2moon -- 21 Şubat 2016; 10:32:31 >
    Nvme sürücüsünü yüklemişimdir diye tahmin ediyorum. Pc açınca yine de bakarım. Dt 120 konusuna gelince o parça 150 TL civarında. Onu alana kadar sanırım DDR4 sisteme gecerim. K islemci değil de düz alirim. Zaten oc yapmiyorum... Nvme bakinca siylerim yine...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lycom dt 120 aldım taktım sistem tamam canavar oldu tam performans sağlıyor.
    Samsung SSD 950 Pro m2 SSD İNCELEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2moon -- 23 Şubat 2016; 20:12:12 >
    Merhaba,
    Sizde Crystal değerlerini atabilirseniz, Diğer arkadaşlar içinde yardımcı olacaktır.
  • Merhaba bilgisayarimda yabanci lisanssiz urun kullanmiyom ama istersen samsungun kendi programi var orda yaptim tum testler kayitli m2 portumdan 10gb la dt 120 ile pcl 3.0 bagladiktansonraki hizlar kayit altinda tutuyor aksam onlari yollarim

• Problemi olan arkadaşlara bende yardımcı olabilirim..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.