Şimdi Ara

Samsung Soundbar Firmware Update. Yazılım güncelleme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung hw-r650 soundbarımı dün son versiyonuna güncelledim. Merak edenler ve güncelleme yapmak isteyenler için bir rehber hazırladım.

Firmware Update.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami24 -- 16 Mayıs 2020; 1:8:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Link güncellenmiştir.
  • Merhabalar,

Daha önce güncelleme yapmıştım ancak şuanda 'no data' uyarısı alınıyorum usb aygıtını taktığımda. Kumanda üzerinde bir kombinasyon vardı sanırım hatırlayamadım.No data uyarısı için sizin bir öneriniz varmıdır?

Tesekkurler.

• J.R.R Numenor kullanıcısına yanıt

şuan hatırlayamıyorum ancak youtube a videosunu atmıştım.

• Site üzerinden yanlışlık ile farklı bir cihazın rom dosyasını indirmişim :)

Benim cihazım r450 2020 tarihli dosya gördüğümden güncelleme geldiği sandım ancak gelememiş maalesef.

Tesekkurler.

• Merhaba, HW-R650 model soundbar kullanıyorum. Tv Vestel 65U9500. Aldığım günden beri çözemediğim bir sıkıntı var. Yardımcı olabilir misiniz bilmiyorum.

Sorun şu: HDMI ARC portundan (Hem TV hem soundbar üzerinden) bağladığım soundbarı TV kumandasıyla kullanabiliyorum. Yani TV yi açtığımda açılıyor, kapattığımda kapanıyor, sesi açıyorum-kısıyorum. Lakin diyelim TV ses seviyesi 10 da. Ben hızlıca 50 ye çıkmak için TV kumandasında ses açma tuşuna basılı tuttuğumda BAR kısmının sesi yükseliyor ancak Subwoofer ses seviyesi 10 da kalıyor. Ses seviyesini gösteren ekran kapandığında tekrar ses açma komutu gönderdiğimde senkron hale gelip ikisi de 51 oluyor ve yoğun bas duymaya başlıyorum.

Reset attım, son yazılım versiyonu yüklü, servis cihazı aldı gitti sorun yok deyip geri getirdi. Samsung harici TV ler ile uyuşması için Woofer butonundan yapılan senkorizasyonu yaptım. Çözüm bulamadım.

Sorunu bilen yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.