Şimdi Ara

Samsung Smart TV uyumlu klavyeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
14.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: enjoythelife34

selam hocam bu VG-KBD2000 klavyeyi nerden bulabiliriz sen nereden aldın mesala ? birde hiç arkadaşın dediği gibi donma filan oldumu sende ?
    Yurtdışı dan almıştım. Donma falan olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tv için bakıyorum. alan kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim arkadaşlar.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-mu9000-kullanicilari--129657035-3
  • Henüz TV ye baglayıp denemedim lakin Android TV de kullandım, çok memnunum. Normal bilgisayar trackpadi gibi işliyor, televizyonda da calısır diye düşünüyorum.
    Logitech Wireless Touch K400 Plus
  • Samsung klavye en uygun nerden alabiliriz vatanda gördüm orjinal Samsung'un 160₺ civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Samsung klavye en uygun nerden alabiliriz vatanda gördüm orjinal Samsung'un 160₺ civarı
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-smart-tv-kablosuz-klavye.html Elimde 0 mevcut istersen uygun fiyata veririm. Kutusu açılmamış 2014'de tv aldığımda vermişlerdi yanında. Tv'yi dükkanda kullandığım için klavyesini hiç açmadım.
  • Fiyat ne olur hocam özelden yazın uygun olursa alabilirim

• Uzunserdar U kullanıcısına yanıt
    klavye duruyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeir

klavye duruyor mu ?
    Evet duruyor.
  • merhaba ben SAMSUNG VG-KBD1000 KABLOSUZ televizyonumda samsung EUJU7500 klavye normal internet sayfasında çalışırken youtube da yazmıyor malesef zaten youtube için almıştım ama tam bi hayal kırıklığı oldu samsunga da yazdım ama malesef bi destek alamadım bu konu hakkında . yoksa klavye güzel klavye ama yazı yazması gereken yer malesef youtube .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.