Şimdi Ara

Samsung Smart TV Turksat4A Sıralı Kanal listesi [HD/SD] [02.04.2018] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.062
Cevap
75
Favori
348.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar Samsung UE40J6370 model tv aldım acaba bu listeyi yüklesem uyumlu olurmu
  • UE40H6270 televizyonumda sorunsuz çalıştı, teşekkürler.
  • Teşekkürler tam çalıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam teşekkürler.
    ultra hd tv ler için kanal listesi ve editörü çıktı mı acaba.
  • ju6470
  • Arkadaşlr sürekli aynı soruyu sormak yerine ilk mesajı okumak yada bir iki safya gezerek J serisi ile uyumsuz olduğunu görebilirsiniz,
    Yani lütfen alınmayın ama defalarca J ile uyarmı ultra ile uyarmı sorulmuş be hep olumsuz cevap olmasına rağmen sürekli sormanın gereği yok.
    Yoksa yok yoktur yani.
    Yani birisine bişey sorduğunuzda yok denildiğinde "hiçmi yok" demekten daha anlamsız bir şey değil bu.

Gönül isterki hepsine uysun ama
    İlk mesaj ne diyosa o arkadaşlar çok net olay..

• quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

Arkadaşlr sürekli aynı soruyu sormak yerine ilk mesajı okumak yada bir iki safya gezerek J serisi ile uyumsuz olduğunu görebilirsiniz,
    Yani lütfen alınmayın ama defalarca J ile uyarmı ultra ile uyarmı sorulmuş be hep olumsuz cevap olmasına rağmen sürekli sormanın gereği yok.
    Yoksa yok yoktur yani.
    Yani birisine bişey sorduğunuzda yok denildiğinde "hiçmi yok" demekten daha anlamsız bir şey değil bu.

merhaba sakarboy ntv spor hd şifresiz yayına geçti listeye eklemelisin frekans: 12015 H 27500 ve 10962 H 16666 daki ntv spor hd yi silmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliann34

quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

Arkadaşlr sürekli aynı soruyu sormak yerine ilk mesajı okumak yada bir iki safya gezerek J serisi ile uyumsuz olduğunu görebilirsiniz,
    Yoksa yok yoktur yani.

merhaba sakarboy ntv spor hd şifresiz yayına geçti listeye eklemelisin frekans: 12015 H 27500 ve 10962 H 16666 daki ntv spor hd yi silmelisin.

Teşekkürler bilgi için

Müsat bi zamanda tekrar ekleyip güncellerim.

• sakarboy S kullanıcısına yanıt
    İlk soranlardanim Suan unuttum bilmiyorum yayinladiginiz Tv kanal listesi sirasini veya mumkunse frekanslari word belgesi olara yada boyle yayinlarsaniz bizde program yardimiyla kendi listemizi olusturur J serisi icinde biz paylasiriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

İlk soranlardanim Suan unuttum bilmiyorum yayinladiginiz Tv kanal listesi sirasini veya mumkunse frekanslari word belgesi olara yada boyle yayinlarsaniz bizde program yardimiyla kendi listemizi olusturur J serisi icinde biz paylasiriz.

Mantıklı gözüküyor,
    Bir sonrakş paylaşımda bahsettiğiniz gibi bi eklenti oaylaşmaya çalışacağım..

• quote:

Orijinalden alıntı: aliann34

Ntv spor hd yi Manuel olarak eklemek isteyenler:
    Menu->Yayın->Kanal Ayarları->Manuel Ayarlama->Turksat 42E TARA->Transponder 12015(H/L) 27500->Ara yaparlarsa ekleyebilirler. Televizyonum UE40H6270
  • arkadaşlar elimde 40D6500 serisi var fakat kanal listem eski yeni güncel kanallar dahil (kanal d - ntvspor hd) bunlarında içinde bulunduğu ve özellikle çocuklar kanallarını kapsayan son güncelenen listeyi nereden edinebilirim, yardımcı olabilecek var mı?
  • Allah razı olsun sayende kanal düzenlemek zorunda kalmadım
  • Sinyal yok veya kablo baglantılarınızı kontrol edin yazıyor .Evden cıkdıgımda tv gösteriyodu anlamadım gitti dispec ayarlarını kurcaladım yine olmadı.

Edit:sorun duzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 15 Aralık 2015; 14:30:09 >
  • hocam süpersin,tam çalıştı hiçbir sıkıntı yok, tekrar teşekkür ederim.
  • listeyi yenilemeniz mümkünmüdür ????? Tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: vraidejavu

listeyi yenilemeniz mümkünmüdür ????? Tskler

Liste yeni zaten.

Tekbir kanal ile alakalı bir durum varsa
    O frekansı taratım kisteye almak oldukca kolay.

• tşkr dostum deneyem..elin değmişken lg la serisi güncel kanal listesi war mı? :) forumda bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustha -- 27 Aralık 2015; 5:45:13 >
  • chansort editör programında tp frekanslarını görüp silebiliyor muyuz acaba?
  • beyler soruyu doğru yere mi soruyorum bilmiyorum ama bi bakar mısınız

hediye tv geldi modeli samsung 48j5570...

eski TV harici uydu alıcısıyla çalışıyo, baktım tüm kanalları turksat 3A dan alıyomuşum, aradım şöyle bi Turksat 42e zaten yok listede...

şimdi yeni gelen TV de dahili uydu alıcı var, giriyorum uydu seçeneklerine turksat 3A yok
    Turksat 42e var, onu seçince sinyal falan yok diyo...

bu yeni tvye turksat 3A yı eklemeye çalıştım, ama uydu ekleme diye bi seçenek de yok
    ne yapmalıyım, bu sorun apartmanın uydu anteninin turksat 4A yı görmemesiyle mi alakalı
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.