Şimdi Ara

Samsung Smart TV Turksat4A Sıralı Kanal listesi [HD/SD] [02.04.2018] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.061
Cevap
75
Favori
348.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    güncel frekanslarla liste güncellenir mi ?
  • raptor32 R kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için

güncelliyorum..
  • Arkadaşlar bu sıralar yoğun tempo çalıştığımda düzgünce tv başına geçip geniş bir zaman bulamıyorum,
    ilk fırsat da eksikleri düzenleyip yeni listeyi yayınlayacağım.

zaten en fazla önemli kanallarda bir iki kanalda değişiklik var.. :)
  • sakarboy S kullanıcısına yanıt
    fatih bey size burdan msj atmaya calışstım ama başaramadım forumdan ancak yazayım dedim
    bende bi ssd harddisk var ona kılıf alıp usb gibi kullanıyorumda
    macbook kullanıyorum bende size danışmak istiyorum usb me girince bilgiye basınca format olarak macos yazıyor yanı buda sanıırım fat32 olmamıs oldugunu gosterıyor...
    sizin güncel kanal listesini atttım yenı son adlı dosyayı ındırıp bu usb ye
    tv ye bagladgım f serisi samsung led tvım var buarada ama hıcbırkanal yok hepsını sıldım
    taktıgımda buluyor fılmı veya ıste resim gosterme seceneklerı cıkıyor ben cıkısıa basıp menuya basıp sızın anlattıgınız gıbı usb den aktara kadar gelıyorum kanal listesini fakat dosya bulunamadı htası verıyor
    fat32 olmamasındanmı tahmın ettıgım gıbı ???
    eğer oyle ise bu usb yi macbookuma takılıyken nasıl fat32 ye döndürebilirim acaba yardımcı olabılırmısınız ???
    (buarada ana dizine attım dosyayı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kervancan

fatih bey size burdan msj atmaya calışstım ama başaramadım forumdan ancak yazayım dedim
    bende bi ssd harddisk var ona kılıf alıp usb gibi kullanıyorumda
    macbook kullanıyorum bende size danışmak istiyorum usb me girince bilgiye basınca format olarak macos yazıyor yanı buda sanıırım fat32 olmamıs oldugunu gosterıyor...
    sizin güncel kanal listesini atttım yenı son adlı dosyayı ındırıp bu usb ye
    tv ye bagladgım f serisi samsung led tvım var buarada ama hıcbırkanal yok hepsını sıldım
    taktıgımda buluyor fılmı veya ıste resim gosterme seceneklerı cıkıyor ben cıkısıa basıp menuya basıp sızın anlattıgınız gıbı usb den aktara kadar gelıyorum kanal listesini fakat dosya bulunamadı htası verıyor
    fat32 olmamasındanmı tahmın ettıgım gıbı ???
    eğer oyle ise bu usb yi macbookuma takılıyken nasıl fat32 ye döndürebilirim acaba yardımcı olabılırmısınız ???
    (buarada ana dizine attım dosyayı)

Mac bilgisayarınızda
    Disk izlencesime gelip
    Bahsettiğiniz harici diskinizi fat olarak formatlayabilirsiniz.
    Ondan sonra kanal listesi dosyasını disk e atıp deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

olduu cok tskkurler fatih bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

Samsung Smart TV TÜRKSAT 4A kanal listesidir. [ Güncelleme 26/05/2015 : 23.00 ]

Yeni nesil Samsung Akıllı TV'lerin çoğu ile uyumludur. ( Ultra HD serilerde uyumsuzdur)

F Serisi, H Serisi, S serisi ile Tam uyumludur. ES7000, ES8000 Serilerinde olumlu sonuç alınmıştır.
    D serisi ile uyumsuzdur.

Ulusal - Haber - Spor - Çocuk - Belgesel - Yerel Kanallar olarak sıralanmaya özen gösterilmiştir.
    Listeyi kendimce sıraladığım için bazı sevdiğiniz kanallar sonlarda ise, onları bizzat ön sıralara almanız gerekebilir :)

GÜNCELLEMELER:

* SamanyoluTV HD ve bazı yeni yerel kanallar listeye eklenmiştir
    * Shaber HD ve bazı kanal sıralamaları Güncellenmiştir.
    * TV8 HD - NR1 HD Powerturk HD ve TRt world HD vb yeni kanalları eklenmiştir. ( trt world hd yayını test yayını oldugundan yayın alamayabilirsiniz)
    * Sorunlu bazı Frekanslar düzenlenmiştir.
    * Şifrelenen HD kanallar SD versiyonları ile değiştirilmiştir.
    * Yeni gelen bir kaç kanal eklenmiştir. [ Trt Spor HD , Trt Belgesel HD vb...)

KANAL LİSTESİNİ YÜKLEMEDEN ÖNCE TEKNİK SORUNLARLA KARŞILAŞMAMAK İÇİN MESAJ IN TAMAMINI MUTLAKA OKUYUN !!!
    OLASI PROBLEMLERİN ÇÖZÜMLERİ AŞAĞIDA ANLATILMIŞTIR.

* Öncelikle Mevcut Kanal listenizi yedeklemenizi tavsiye ederim. ( Olası bir problemde geri dönüş için )
    * Mevcut Uydu ayarlarında ki dseqc ayarlarını mutlaka not alın.
    * Bu liste Dseqc seçeneği kapalı olan düzene göre taranıp listelenmiştir.
    * Yükleme sonrasında oluşabilecek sinyal sorunların muhtemelen dseqc ayarlarının değişmiş olmasından kaynaklı olacaktır.
    * Yükleme sonrası Sinyal alamıyorsanız Uydu Ayarlarındaki dseqc seçeneklerindeki kombinasyonları deneyin. ( 1/4 yada 2/4 gibi )

26/05/2015 Kanal Listesi indirmek için TIKLAYIN

Linklere erişmekte Sorun yaşıyorsanız Sorun dns ile alakalıdır Dns kullanmanız gerekebilir.
    [ Önerilen Dns No : 208.67.220.220 Ve 208.67.222.222 ]

KANAL YÜKLEME İŞLEMİ:

link den indirdiğiniz scm uzantılı dosyayı flash diskinizin ana dizinine kopyalayın. [ USB Bellek Fat32 olarak Formatlanmış olmalıdır ]

Sırasıyla Menü>Yayın>Kanal ayarları > kanal listesi aktarın seçin. Şifre sorarsa 0000 girip "USB den alın" seçip aktarımı bitirin.

Televizyonunuz kendini yeniden başlattıktan sonra yeni kanal listeniz aktif olacaktır. Herhangi bir extra ayar yapmanıza vs. gerek yoktur.

dileyen arkadaşlar ayrıca Bu listeye bağlı kalmadan alttaki editör yazılımını indirip mevcut kanal listesini kendi zevkine göre düzenleyebilirler.

https://github.com/PredatH0r/ChanSort/releases

Linkdeki sayfada Download başlığı altında Tarih ile verilmiş sonu zip uzantılı dosyayı indiriyoruz.

A C İ L

Merhaba, Hazırlamış Olduğunuz 26.05.2015 Tarihli Listeyi 55ES7000 Televizyonumda Bugüne Kadar Sorunsuz Olarak Kullanıyordum,
    Fakat Son 1 Haftadır Bazı Kanallar Özellikle HD Kanallar Çok Geç Açılır Oldu, Hatta Bazen Hiç Açılmaz Oldu :(

Anten Mi Döndü Acaba? Diye Düşünürken Harici Uydu Alıcılı Mutfaktaki TV de Aynı Antene Bağlı Olduğu Aklıma Geldi,
    Mutfakta Sorun Yok, Yani Anten De Dönmemiş...

Rica Etsem, En Son Güncel Frekanslar İle ACİL Bir Liste Paylaşmanız Mümkünmüdür Acaba?

• Acil durumluk bir problem gözükmüyor.
    Buckistenin yüklü olduğu en az 3 tv yi kontrol ettim.
    Hiç birinde problem yok.

Tv nizdeki kanal geçiş yavaşlığı liste ile alakası yok.
    Harici uydu cihazında problem olmaması tesisatınızda bir sorun olmadığı anlamına gelmez,

Tv te giden kablonuzu kontrol edin.
    Bahsettiğiniz sorunun liste ile uzaktan yakından bağlantısı yok.
    Cihazınızı güncelleyip fabrika ayarlarına çekip listeyi tekrar atıp deneyin.
    Olmaz ise tesisatı bi baktırın.

• ue46f7000 serisi tv im var. fabrika ayarlarına geri döndürdüm. haliyle tüm kanallar gitti. apartmanda merkezi uydu sistemi var ondan yararlanıyorum normalde. sıfırlamadan önce kanal d hd star hd falan hepsi vardı. Tekrar kanal araması yaptım hemen hemen tüm kanallar geldi ama 2si yok maalesef şifreli gösteriyor. Buradaki listeyi de yükledim ama olmadı yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok minnettar olurum.
  • skiygin S kullanıcısına yanıt
    Liste için teşekkürler!

Doğuş'un hiçbir kanalını izleyemiyorum. Star TV, NTV, NTV Spor gibi kanallarda sorun yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MBerkO

Liste için teşekkürler!

Doğuş'un hiçbir kanalını izleyemiyorum. Star TV, NTV, NTV Spor gibi kanallarda sorun yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Problem tok, doğuş yayın gurubunda,
    Tv nizi kontrol edip deneyin.

• Kanal listesi geçersiz uyarısı alıyorum. Foruma bi iki göz gezdirdim bulamadım kimsede olmayan tırt model bir bende var heralde :) UE32J5373 yazıyor. Tam olarak ne serisi oluyor bu arkadaşlar? Uyumsuz mudur ?
  • UE32J6370SUXTK Tv satın aldım ancak bütün kanalları arattığımda 782 adet kanal buluyor sizde bu kanalların sıralı hali var mı ? hepsini sıralamak çok sıkıntılı eskiden bilgisayar üzerinden yapılıyordu ? bu konuda bilgisi olan var mı? tv kanallarının listesini .zip olarak atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pxinrorh

UE32J6370SUXTK Tv satın aldım ancak bütün kanalları arattığımda 782 adet kanal buluyor sizde bu kanalların sıralı hali var mı ? hepsini sıralamak çok sıkıntılı eskiden bilgisayar üzerinden yapılıyordu ? bu konuda bilgisi olan var mı? tv kanallarının listesini .zip olarak atıyor.

İlk mesajı dikkatli okursanız
    Orada kendi listenizi oluşturabileceğiniz program ın linki mevcut

ChanSort programı ile yaptım burada yazmayı unuttum. Kanallarım artık sıralı,,,

Teşekkür ederim.
  • KANAL D HD , STAR HDye geçdimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

KANAL D HD , STAR HDye geçdimi ?

Onlar zaten hd ama dsmart modül e ihtiyaç var
    O yüzden listede yok o kanallar.
    bu liste ücretsiz izlenebilen kanallar listesi

Bende de 40j5570 var listeyi kabul etmiyor. Sanırım j serisinde çalışmıyor? Aynı listeyi f7000 serisine uyguladım hiç sorun olmadı
  • Arkadaşlar Allah rızası için samsung 32inc j serisi için güncel kanal listesini yuklesin. İnanın çok lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: mazottt

Bende de 40j5570 var listeyi kabul etmiyor. Sanırım j serisinde çalışmıyor? Aynı listeyi f7000 serisine uyguladım hiç sorun olmadı

J serisi ile daha önce deneyen olmuştu uyum sağlamamıştı .

Nacizaten tavsiyem komple tarayıp listeyi usb ye atın bilgisayar da düzenleyip geri alın.
    Program linki ilk mesaj da mevcut.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.