Şimdi Ara

Samsung Smart TV TURKSAT 4A Sıralanmış Kanal Listesi (05.02.2017) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
21
Favori
170.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kanal listesini 55ju7500 televizyonumda kullanabiliriyim acaba?
  • muratkeskinist kullanıcısına yanıt
    Denemeniz lazım. Bu tv hakkında bilgim yoktur.
  • hocam merhaba,
    bazı arkadaşlar gibi benim tv de usb de kanal listesini bulamadı. tv nin kanallarını yedekleyince zip i destekledgini gördüm. acaba senin formatı zipli versiyona çevirmek mümkün mü?
  • Elinize sağlık teşekkürler..
  • merhaba arkdaşlar paylaşılan kanallistesi sorunsuz olarak ue40h6290 sorunsuz çalışmaktadır emeği geçenlere teşekkürler.
  • Teşekkür ederim, emeğine sağlık.
  • Selam arkadaşlar, bir konuda yardıma ihtiyacım var. Digiturk kullanıyorum şu an. Bunun dışında elime turksattan yayın alma imkanı geçti. Daha önce böyle bir imkanım yoktu. Neyse sadede geliyorum. Çanaktan gelen kabloyu tvye taktım ve oto tarama yaptım. Tarama sonunda 170 kanal çıktı. Tarama ekranından çıkıp kanallarda ileri-geri giderken 1200 kanal olduğunu gördüm. Bunların içinde radyolarda dahil. Bu nasıl oluyor? Taramaya başlarken liste silinecek diyor. Bu listede atv, star, fox gibi kanallar da yok. Tüm listeyi silip sıfırdan kendim girsem ne olur? Birde listeyi usbye atıp bilgisayarda programla açınca 50 kanal çıkıyor. Bana yardımcı olurmusunuz? tv:samsung f8000.
  • Hocam fil tv ile ilgili sıkıntı var galiba yazılar türkçe ama film başlayınca ingilizceye japoncaya falan dönüşüyo konuşmalar
  • bordo-bereli07 kullanıcısına yanıt
    Kanalda problem vardır.
  • Ellerinize sağlık. Ama bu listede Dsmart ve Filbox gibi şifreli kanallar yok.Bende modül aboneliği var.Bu kanalları bu yüzden göremiyorum.Şifreli kanalları da listeye ekleme şansınız var mı?
  • SMART TVLERE GÜNCEL KANAL LİSTESİ +DÜZENLEME PROGRAMI YARDIMCI VİDEO
    https://www.youtube.com/watch?v=dIrN4ZBjBnw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __OLCAYY__ -- 4 Haziran 2017; 22:7:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

zip lerin içinde .scm bulamadım benim UE48H6400 tv me nasıl bu dosyaları entegre ederiz?
  • Çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.
  • ue32f5570ss serisi ile uyumlu mudur nasıl yukleme yaparız tv ye usb den direk yukleniyor mu ?
  • güncel liste varmı? trt 4k ve sony tv

• Son güncel liste var mı? 49Ku7350 cihazımı yeni aldım 1 ay oldu. Servis kurdu ama kanallar hem karışık hem de bulamıyorum bazı kanalları.

• Çok teşekkür ederim ;) ellerinize sağlık...

• Teşekkürler ellerinize sağlık :) İlaç gibi oldu

• samsung smart tv ssiptv m3u yükleme sorunu var.(no channel name) hatası veriyor
    geçen hafta sorun yokdu
  • Merhaba arkadaşlar, samsung 32j5373 Smart Tv aldık ama Flash Bellek ile atmak için kanal listesini bulamadım ve ne kadar doğru ayar yapsamda eksik kanal çıkıyor! Ne yapmamı tavsiye edersiniz arkadaşlar? Güncel listeye nasıl ulaşabilirim. Şimdiden teşekkür ederim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.