Şimdi Ara

Samsung Smart TV TURKSAT 4A Sıralanmış Kanal Listesi (05.02.2017) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
21
Favori
170.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim dosya adı ile değiştirerek deneyin. aşağıda düzelttim indirin flash atıp dernermisiniz.

http://dosya.co/flowy2u28u6i/channel_list_UE40D6500_1101.scm.html
  • Hocam elinize sağlıkta denedim, olmadı. Aynı şekilde hata veriyor. Geçersiz kanal listesi diye.
    Hangi programı kullandığınızı söyleyebilir misiniz? Düzenlemek için, olmadı deneme yanılma yöntemiyle ben denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterbk -- 6 Şubat 2016; 13:26:53 >
  • Usta çok sağol ama en son günceli başka yere upload etssen sitede sorun var suan sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanal listesini android işletim sisteminde düzenleyebilecegimiz bir uygulama var mı?

• Harika bir çalışma, zamandan tasarruf.
    Emeğine sağlık.
  • Bu nasıl güzel bir çalışmadır ellerinize emeğinize sağlık. 2 gündür otomatik kanal taratıyorum NTV HD geliyor TV8 HD yok derken bu dosyayı yükledim ve çocuklar gibi şenim Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutukak

Samsung Smart Tv Turksat 4A Sıral Kanal Listesi

Samsung F-H-S Serileri uyumludur.

KANAL LİSTESİNİ YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN !!!!
    * Öncelikle Mevcut Kanal listenizi yedeklemenizi tavsiye ederim. ( Olası bir problemde geri dönüş için )
    * Mevcut Uydu ayarlarında ki dseqc ayarlarını mutlaka not alın.
    * Bu liste Dseqc seçeneği kapalı olan düzene göre taranıp listelenmiştir.
    * Yükleme sonrasında oluşabilecek sinyal sorunların muhtemelen dseqc ayarlarının değişmiş olmasından kaynaklı olacaktır.
    * Yükleme sonrası Sinyal alamıyorsanız Uydu Ayarlarındaki dseqc seçeneklerindeki kombinasyonları deneyin. ( 1/4 yada 2/4 gibi )

KANAL YÜKLEME İŞLEMİ:

link den indirdiğiniz scm uzantılı dosyayı flas diskinizin ana dizinine kopyalayın. [ USB Bellek Fat32 olarak Formatlanmış olmalıdır ]

Sırasıyla Menü>Yayın>Kanal ayarları > kanal listesi aktarın seçin. Şifre sorarsa 0000 girip "USB den alın" seçip aktarımı bitirin.

İşlem bu kadar...

televizyonunuz kendini yeniden başlattıktan sonra yeni kanal listeniz aktif olacaktır. Herhangi bir extra ayar yapmanıza vs. gerek yoktur.

615 Adet kanal bulunmaktadır. 615 ve öncesini en sık kullanılan radyo kanalları eklenmiştir. TRT1 SD olarak 1. kanala ayarladım. Çünkü TRT1 HD siyanl kalitesinde dalgalanma olduğundan dolayı arasıra siyalizasyon sorunu veriyor o yüzden 1. kanalda SD TRT 1 yerleştirdim.

Güncelleme 18.10.2015
    -SHABER HD,Tvnet HD, Power HD, PowerTürk HD, TİVİBU SPOR HD, TİVİBU SPOR 2 HD kanalları eklenmiştir. (Tivibu kanalları bazen maçları şifresiz vermektedir)
    -HT 7/24 Spor, Makine TV, Ber TV, Gelişim TV SD Kanallar eklenmiştir.
    -Power TV , Power Turk TV , Power HD , Power Türk HD kanallarının frekansları değiştiğinden dolayı değişiklik yapılmış ve listede güncellemeleri yapılmıştır.
    -Dini kanallar 101. kanaldan itibaren sıralı olarak düzenlenmiştir.
    -Müzik kanalları 49. Kanaldan başlayarak yeni kanallar eklenerek düzenlemesi yapılmıştır.
    -TRT World HD test yayınında olduğundan dolayı bazen çalışıyor bazen şifreli yayın hatası vermektedir.
    Güncelleme 21.11.2015
    -Kanal D HD kanalı eklenmiştir. Sd Kanal 122. kanala ayarlanmış. HD Kanal 5. Kanala ayarlanmıştır.
    -Star HD Kanalı eklenmiştir. Sd Kanal 123. Kanala ayarlanmış. Hd Kanal 4. Kanala ayarlanmıştır.
    -Kanaltürk HD, Samanyolu HD, Bugün HD, Shaber HD Kanalları frekansı kaldırıldığı için listeden kaldırılmıştır. Frekansları geri geldiğinde tekrar yerlerine koyulacaktır.

Güncelleme 21.01.2016
    -NTV HD Kanalı Eklenmiştir.
    -NTV Spor HD kanalı eklenmiştir.
    -Cine 5 Yayın hayatını sonlandırdığı için listeden kaldırılmıştır..

TIKLAYINIZ! KANAL LİSTESİ DOSYASI 21 OCAK 2016

SIRALI KANAL LİSTESİ
    Samsung Smart TV TURKSAT 4A Sıralanmış Kanal Listesi (05.02.2017)

Eline sağlık kardeş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Bu nasıl güzel bir çalışmadır ellerinize emeğinize sağlık. 2 gündür otomatik kanal taratıyorum NTV HD geliyor TV8 HD yok derken bu dosyayı yükledim ve çocuklar gibi şenim Çok teşekkürler.

Teşekkürler :)
  • Samsung UE50HU6900 model televizyonumda geçersiz kanal listesi hatası alıyorum.
  • tşk deniycem
  • kutukak kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG 65HU7100'de çalışmıyor.Hatlı format yazısı çıkıyor.
  • Samsung Smart Tv Turksat 4A Sıral Kanal Listesi

Samsung F-H-S Serileri uyumludur.
  • iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 21 Mayıs 2016; 0:51:09 >
  • ES serisindede calisti tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 10 Haziran 2016; 10:23:10 >
  • 55H6470 de başarılı!

Aslında sırf Kanal D HD ve Star HD için kullanacaktım ancak öncesinde ChannelListPCEditor ile baktığımda daha bir çok kanal olduğunu görüp tamamını attım.

Yalnız şu gereksiz abidik gubidik kanalları hiç eklemeseydin be kardeşim. Bereket hayvancılık, Bedir TV falan nedir ya hu?
    Bir de bazı kanallardan bir kaç kere eklenmiş. Sadece adı değil frekansı da aynı! Bu yüzden 290'dan fazla kanalı silmek zorunda kaldım.
    Less is more!!!
  • Samsung Yeni Model K Serisi Kanal Listesi 15.06.2016
    55KU7500 Tv'de test edilmiştir.
    Dosya uzantısı ".scm" değil ".zip" dir.

Link-->http://s2.dosya.tc/server/nzv73q/Channel_list_T-JZMDEUC-1011.0__1_.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corlione -- 16 Haziran 2016; 3:30:31 >

• merhabalar 50ku7000 serisi tv aldım kanal sıralaması olarak bunu yuklemek istiyorum listeyi indirdim usb ye aktarıp tv ye taktım fakat kanal listesi bulunamadı uyarı verdi.usb yi fat 32 formatında biçimlendirdim.tv yazılımı guncel neden oluyor.yardımlarınız rica ediyorum.
  • Bu forumda sanırım kimse J serisi kullanmıyor ..

• mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Bende JU 6410 kullaniyorum ama bir turlu kanal listesi bulamadim.
  • sierratr1 kullanıcısına yanıt
    https://yadi.sk/d/PpTu61HimCGkg
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.