Şimdi Ara

Samsung Smart TV TURKSAT 4A Sıralanmış Kanal Listesi (05.02.2017) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
21
Favori
170.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

46F6270 yaptım olan kanallar da gitti. Yeniden otomatik taratıyorum hiçbir şey olmuyor şuan televizyonu kullanamıyorum Yok mu yapabileceğimiz bir şey yardım edebilir misiniz

Tahminimce içindeki türksat bilgileri silindi tekrar turksat bilgilerini girerek düzeltme yapıp otomatik tarama yaparak düzeltebilirsin.
  • arkadaşlar yazın başında FASHION TV HD VE SD Vardı. yaz sonu eve geldim. iki kanal gitmiş. siyah ekran.

zar zor SD olanı buldum ama HD olanı bulamıyorum.

yardımcı olsbilir misiniz ?

FTV HD EUROPE
    Transponder: D08
    Satellite: Eutelsat 16A
    Polarization: V- down
    Frequency: 11595.250MHz
    Modulation: DVB-S2, 8PSK, 30000Ms
    FEC: 5/6
    Service ID: 952
    PMT PID: 3500
    Video PID: 3501
    Audio PID: 3502

bunları buldum sitesinden ama beceremedim.
  • ugur@ kullanıcısına yanıt
    Hocam TURKSAT ta fashion tv malesef yok ki.
  • hocam bu tv lere tek bi kanal ekliycem mesela anadalu yurdum tv yi frekansları girdigimde 40 tane daha listeye kanal ekliyor ben tek eklmesini istiyorum.bunun bi yolu var mı?şimdiden tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur@

arkadaşlar yazın başında FASHION TV HD VE SD Vardı. yaz sonu eve geldim. iki kanal gitmiş. siyah ekran.

zar zor SD olanı buldum ama HD olanı bulamıyorum.

yardımcı olsbilir misiniz ?

FTV HD EUROPE
    Transponder: D08
    Satellite: Eutelsat 16A
    Polarization: V- down
    Frequency: 11595.250MHz
    Modulation: DVB-S2, 8PSK, 30000Ms
    FEC: 5/6
    Service ID: 952
    PMT PID: 3500
    Video PID: 3501
    Audio PID: 3502

bunları buldum sitesinden ama beceremedim.

Hotbird'de var ama hd olanı şifreye geçti maalesef yapacak bir şey yok.

@ysnsln
    Benim bildiğim kadarıyla yok, hepsini ekliyor daha sonra diğer kanallar bilgisayara bağlayıp silmek gerekiyor.
    bu dahili hd uyudu alıcıları iyi de, arayüzleri çok dandik. Bu işlemleri dahiliden yapabilmemiz lazım.

• 2 uyduda buldum biri hotbird iğerini unuttum şimdi. HD yok onu bulamadım. HD şifreliye geçti diyosan tamam artık yapacak birşey yok. yine gören eden olursa haberimiz olsun.

teşekkür ederim
  • Liste güncellenmiştir.
  • listeni okuyabileceğimiz şekilde yayınlama şansı var mı ? hangi kanallar var bakmak istemiştim. zor değilse.
  • ugur@ kullanıcısına yanıt
    Eklenmiştir.
  • teşekkürler baktım bende Ht 7/24 ile NTV HD yokmuş bunları bulayım.
  • Çok teşekkürler hazırlayan arkadaşa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün önce teknosadan 48JU6470 6 serisi tv aldık. Yetkililer gelip kurulumu yaptıklarında 700 civarında kanal vardı. Sonra izlerken sinyal zayıf veya yok uyarısı çıkınca kurcalarken bozduğumuzu düşünerek otomatik kanal arama yaptık ama ne yazık ki star ve ntv dışında izlenebilir hiçbir kanalı bulamadık. Samsung Müşteri Hizmetlerini aradık, manuel ayarlama yaptırdılar yine de sorun çözülmedi. Forumları gezerken usbden kanal listesi ekleme yötemiyle kanal ekleyebildiğimizi öğrendim ama hiçbir listeyi tv görmedi. Allah rızası için elinde bu modele uyumlu liste olan var mı?
  • Merhaba , Samsung UE58J5270AS Tv Varda Bana Kanal Listesi Lazim Yardimci Olabilcek Varmi Acaba ?
  • 40JU6070 için turksat kanal listesi eklermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8ball

40JU6070 için turksat kanal listesi eklermisiniz.

o seri tvm olmadığı için işlem yapamıyorum.7
  • kutukak kullanıcısına yanıt
    Tessekürler usta
  • Hocam merhabalar, bende Samsung UE40d6510 model televizyon mevcut. Buradaki listeyi indirip denedim. Geçersiz kanal listesi diyor. Listeyi D serisine göre uygun hale getirmeniz mümkün mü? Eğer yapamıyorsanız bizim nasıl yapabileceğimizi anlatabilir misiniz? Hangi programla deneyerek nasıl yapabileceğimiz gibi bi rehber sunarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterbk

Hocam merhabalar, bende Samsung UE40d6510 model televizyon mevcut. Buradaki listeyi indirip denedim. Geçersiz kanal listesi diyor. Listeyi D serisine göre uygun hale getirmeniz mümkün mü? Eğer yapamıyorsanız bizim nasıl yapabileceğimizi anlatabilir misiniz? Hangi programla deneyerek nasıl yapabileceğimiz gibi bi rehber sunarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Siz kanal listenizi flash belleğe aktarbiliyor musunuz. Aktarabilirseniz dosyanızı buraya atın dönüştürmeyi yada değişiklik yapamayı deneyeyim.
  • http://dosya.co/oxw4an3k1gvj/channel_list_UE40D6500_1101.rar.html
    Kanal listesini flasha alabiliyorum. Yukarıdaki linkten indirebilirsiniz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • dexterbk kullanıcısına yanıt
    Sizinkide Scm dosyası şeklinde benim dosya uyumlu olması lazım. Kontrol ettim listeniz açılıyor ve çalışıyor benim liste ile aynı formatta.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.