Şimdi Ara

Samsung Smart TV TURKSAT 4A Sıralanmış Kanal Listesi (05.02.2017) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
21
Favori
170.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thor1080

tv 8 HD kanalı ekleyemedim yardım edecek olan varmı?

listede kanal eklidir. tv8 hd
  • yararlı konu işime yaradı sağolun
  • ya ben indireceğimiz linki bulamadım çok lazım yardımcı olursanız sevinirim
  • ya kurulum sonrası sinyal alamıyorum ne yapmalıyım çok lazım bu kanal yoksa babam ağzıma zıçacak :)
  • TRT 4 k yı nasıl eklerim buraya, tv Uhd, dün ve Öncesinde izliyordum Kanalları silince bir türlü bulamadım tekrar.
    Bir de Star ile kanal d bin hd Yayını yok mu hala acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

TRT 4 k yı nasıl eklerim buraya, tv Uhd, dün ve Öncesinde izliyordum Kanalları silince bir türlü bulamadım tekrar.
    Bir de Star ile kanal d bin hd Yayını yok mu hala acaba ?

Kanal ayarlarından yeni frekans kısmına gelin ve :

4K Ultra HD TV test yayını, HEVC (H265) destekleyen, uydu alıcılı 4K Ultra HD televizyonlarda, 12123 MHz frekans, Yatay (Horizontal) polarizasyon, 15.000 Sembol Oranı, FEC:3/4 parametreleriyle izlenebiliyor.

Star ve Kanal D nin Hd yayını ücretli servislerde yayın yapılıyor. Digiturk ve dsmartta. Ulusal olarak star ve kanal d HD izleyemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitomu5

ya kurulum sonrası sinyal alamıyorum ne yapmalıyım çok lazım bu kanal yoksa babam ağzıma zıçacak :)

link çalışıyor açılan sayfadan tam yukarıda ortada indir tuşuna basınız.
  • kutukak kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanal listesini indirdim linkte sıkıntı yok fakat sinyal alamıyorum ne olur yardımcı olun mouse almak istiyorum yoksa tv yaptırmaya para verirsek mouse alamıcam ne olur yardımcı olun sinyal alamıyorum
  • quote:

kanal listesini indirdim linkte sıkıntı yok fakat sinyal alamıyorum ne olur yardımcı olun mouse almak istiyorum yoksa tv yaptırmaya para verirsek mouse alamıcam ne olur yardımcı olun sinyal alamıyorum

Hiçbirinden sinyal alamıyorsan Çanak antenin sinyal sorunu vardır. Yada LNB bağlantı kablosunu kontrol et çıkar bir daha tak
  • öncelikle ben ne yapılması gerektiğini bilmiyorum sadece indirdim flasha attım ve yükledim başka hiçbirşey yapmadım manuel kurulum yapmaya çalıştım fakat hangi frekansı denediysem olmadı ne olur bana bi yardımcı olun ne yapmam gerek?!! ayrıca çanak antende sıkıntı yok burada merkezi uydu var salonda rahatça izliyorum ama burada bir türlü yapmadım yardımlarınızı için teşekkürler
  • quote:

öncelikle ben ne yapılması gerektiğini bilmiyorum sadece indirdim flasha attım ve yükledim başka hiçbirşey yapmadım manuel kurulum yapmaya çalıştım fakat hangi frekansı denediysem olmadı ne olur bana bi yardımcı olun ne yapmam gerek?!! ayrıca çanak antende sıkıntı yok burada merkezi uydu var salonda rahatça izliyorum ama burada bir türlü yapmadım yardımlarınızı için teşekkürler

yüklemeyi düzgün yaptınız mı kanalların frekansları doğru mu? Eğer hiç bir kanaldan görüntü alamıyorsan frekanslar doğru iken sorunun gelen lnb kablondandır.
    Mrb,hocam ben yeni aldim smart tv, yalniz karma karışık liste açilmayan bir kaç tane var, hala geçerli midir ? önce kanal listesi aktardan usb gönder deyip yedekleyeyim değil mi ?

40JU6410 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgmeteor -- 31 Ağustos 2015; 5:22:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

Mrb,hocam ben yeni aldim smart tv, yalniz karma karışık liste açilmayan bir kaç tane var, hala geçerli midir ? önce kanal listesi aktardan usb gönder deyip yedekleyeyim değil mi ?

40JU6410 model

Hazırladığım liste hala güncel ve çalışmakta. İsterseniz kendi listenizi farklı bir flasha yedekleme yapın. Sonra benimkini yükleyin.
  • Çok sağolun..
  • ALLAH razı olsun arkadaşım sıkıntısız ekledim çok işime yaradı ki büyük dertten kurtardın.
  • Benim de çok işime yaradı, teşekkür ederim.
    Eline sağlık dostum acaba bu listede TRT de avrupa maçlarını izleyebilirmiyiz yoksa yeniden yapılandırmalımıyız TRT 1 i
  • quote:

Orijinalden alıntı: kraix

Eline sağlık dostum acaba bu listede TRT de avrupa maçlarını izleyebilirmiyiz yoksa yeniden yapılandırmalımıyız TRT 1 i

Hocam zaten TRT ler yüklü. Avrupa maçlarını TRT yayın olarak verdiği takdirde kanalı açar izlersin. Onun haricinde avrupa maçlarını izlemek için sınırsız olarak Hotbird uydusuna bağlanarak avrupa kanallarını taramanı öneririm. Ama onlarda şifreleme mevcut oluyor onuda biskeyy girebileceğin bir uydu alıcı ile aşarsın. Yöntem çok. Onun yerine aç periscopu izle telefonundan maçı :) Bugün baya bi maç yayını vardı :)
    Teşekkür ederim. Ben sadece Galatasarayın maçlarını izleyeceğim zaten :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.