Şimdi Ara

Samsung Smart TV'ler için Kumanda+Klavye (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
13
Favori
17.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosa.com dan satın aldım.teslim yeri olarak cevahir mağazasını gösterdim. normalde cevahir teknosada stokta olmasına rağmen cumadan beri tedarik ediliyor statüsünde duruyor. bu arada bende ue48h6470 modeli var.bu tv ile deneyen oldumu? touch padli kumanda vermişlerdi yanında.pil yetiştiremiyordum resmen.bunu görünce hoşuma gitmişti o yüzden
  • Dün geceden beri takip ediyorum, tekrar stoklara girmiş, 55d8000 model televizyonum için internetten kargo teslim bir adet sipariş verdim, haber veren arkadaşa çok teşekkürler
  • Adana Sabancı Teknosadan aldım 1 Adet Deneme İmkanım olmadı ama üzerinde kore harfi yok Çok kaliteli duruyor.
  • Stokta yok diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşa para vermeyin, şu uygulamayı indirin telefondan da metin girebiliyorsunuz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.quist.app.samyGoRemote
  • Bluetoothla çalışması için tvye herhangi bir aparat bağlamak lazım mı ki? TVnin yanında gelen kablolu bir alıcı vardı. Bluetooth alıcısı o mu yoksa dahili mi acaba.. (40h6270)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

youtube gibi uygulamalarda calısıyormu acaba?

çalışıyor hocam
  • internetten alıp kargosu gelen var mı beyler hala kargoya vermediler...
  • nicktyler kullanıcısına yanıt
    Yarın felan verilecektir. Kargoya veriliş süresi 3 gün olarak geçiyor. Ayrıca şuan tekrar satışta almak isteyen alsın.
  • Aldım şimdi h serisi için. Klavye çalışmasa da yedek kumanda Kore malı orijinal daha ne olsun

• Ankara Cepa Mağazadan Aldım ellerinde 7-8 tane daha vardı ihtiyacı olan ordan alabilir ES8000 e uyar diye yazmış bir kaç arkadaş umarım sıkıntı olmaz gerçi 2 tane samsung tv mevcut evde en kötü kallavi bir yedek kumanda olur ...
  • nicktyler kullanıcısına yanıt
    ben mağazaya göndermeleri için internetten sipariş verdim onu bile tedarik ediliyorda bıraktılar. bakıyorum o mağazada zaten stokta gözüküyor.bugün gidip soracağım ellerinde varmı diye.varsa ordan alıp siparişimi iptal edeceğim
  • teşekkür ederim.
  • Az once teknosa cevahire gittim.internetten siparis verdim ama elinizde varsa direk alayim dedim.orda calisan model ne dedi.6470 oldugunu soyleyince sizde calismaz daha yeni iade aldik ayni modele uyumsuz diye.d serilerinde calisir sizinki h serisi gecen sene almissiniz dedi.peki dedim almadim simdi internet siparisimi de iptal edecegim bilginize

• Teknosa yine 1 ayda gönderecek herhalde 5 liralık kılıf almıştım kac kere mesaj atmama rağmen 1 ayda göndermişti....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Teknosa yine 1 ayda gönderecek herhalde 5 liralık kılıf almıştım kac kere mesaj atmama rağmen 1 ayda göndermişti....

göndermez gibi geliyor fiyatı 180tl yapmış
  • 28 ağustosta sipariş verdim teknosa.com'dan sonra uyumsuz olduğunu öğrenince hemen o günün akşamında sipariş iptali için müşteri hizmetlerini aradım kayıt açtılar. Şu saat oldu hala geri dönen yok. Tekrar tekrar arıyorum sürekli kayıt alıyorlar size geri dönüş sağlanacaktır diyorlar. Şuan sitede ürün tedarik aşamasında görünüyor. İlk kez sitelerinden alışverişim oldu olmaz olsaydı!
  • 40es6140 ta çalışıyor mu bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLL-MaN

28 ağustosta sipariş verdim teknosa.com'dan sonra uyumsuz olduğunu öğrenince hemen o günün akşamında sipariş iptali için müşteri hizmetlerini aradım kayıt açtılar. Şu saat oldu hala geri dönen yok. Tekrar tekrar arıyorum sürekli kayıt alıyorlar size geri dönüş sağlanacaktır diyorlar. Şuan sitede ürün tedarik aşamasında görünüyor. İlk kez sitelerinden alışverişim oldu olmaz olsaydı!

Niye dert ediyosunuzki . Aldığınız fiyata 5-10 tl fazla verip sizden almaya niyetli emiynim çok kişi vardır fırsatı kaçıran . Onlar sizi bulur yeterki ürün gelsin

• 2015 yeni ju serilerinde deneyen olmadı mı hiç

Gerci suan stokda yok ve fiyat 179 olmuş gozukuyor. Hiç stokda yakalayamadıgımdan alamadım bir turlu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.