Şimdi Ara

Samsung SGH i780>624mhz,WM pro 6,Qklavye,dokunmatik ekran (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
0
Favori
41.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, tam bir ikilemdeyim..samsung i780 mi yoksa blackberry 8320 mi..fiyat anlamında ikisi de birbirine çok yakın.
    ozellik olarak samsung daha iyi ama bi tarafta da blackberry kalitesi var.

yardım ederseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar şu rom update lemeyi biri anlatabilir mi?
  • Arkadaşlar Samsung i780 mi ? yoksa HP 614c mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: madisom

Arkadaşlar Samsung i780 mi ? yoksa HP 614c mi?

Şuna bir bakman faydalı olacaktır.
    http://www.ceplab.com/inceleme/hp-ipaq-614c-incelemesi/
  • Arkadaşlar şu update nasıl yapılıo biri türkçe açıklayabilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: madisom

Arkadaşlar Samsung i780 mi ? yoksa HP 614c mi?

bence i780. kullandım daha once. guzel cihaz...
  • Ben update olayını hallettim sizede anlatıyım.

(0) Mirage Updater 'ı indirin from link
    (1) Russian ROMS 'u indirin link
    (2) E1 English PDA ROM 'u indirin link
    (3) Telefonu kapatın ve bataryasını çıkartın , daha sonra tekrar bataryayı takın ama telefonu açmayın.
    (4) İndirdiğiniz dosyaları aynı dizine çıkartın
    (5) Mirage updater'ı çalıştırın ve Profile kısmında MIRAGE LV 'yi seçin
    (6) EBOOT+PDA+PHONE yazan butona tıklayın ve açtığınız dosyalardan çıkan RUSSIAN .img dosyasını seçin
    (7) Ardından DETECT butonuna basın.
    (8) Detect 'e bastıktan sonra telefonunuzdan solda yarısı siyah yarısı beyaz olan tuşa ve enter tuşuna basılı tutarak telefonu açın siyah bir ekran gelecek.
    (9) telefonunuzu usb ile bilgisayara bağlayın. Bağladığınız anda zaten işlem başlayacaktır.
    (10) Ve eklediğiniz image telefonunuza yazılacaktır.

Ardından 3'den 10'a kadar olan satırları tekrarlayın fakat bu sefer sadece PDA butonuna tıklayın ve i780pda_DXHE1.bin dosyasını seçin tekrar Detect tuşuna basın telefonunuzu bağlayın ve english yüklemesi başlasın bittikten sonra Done yazacaktır. Artık update işlemi gerçekleşmiş telefonunuz yeni versiyonuna yükseltilmiş olacaktır.

UYARI BU İŞLEMLERİ YAPMAK İÇİN EN AZ %60 ŞARJINIZIN OLMASI GEREK .!!! BUNUN YANI SIRA PC SİNİZ HİÇBİR ŞEKİLDE KAPANMAMALI VEYA TAKILMAMASI UPDATE SIRASINDA HERHANGİ BİR EXCEPTİON OLUŞUR İSE UPDATE YARIDA KESİLİR VE TELEFONUNUZ KULLANILMAZ HALE GELEBİLİR.

Telefonunuzun yükseleceği versiyon;
    PDA Version: i780DXHE1
    Phone Version: i780PUHE1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madisom -- 6 Ağustos 2008; 13:15:51 >

• slm
    bı sorum oalacaktı
    ekran çözünürlüğü real vga 96 dpi nerden yüklenecek ve nasıl olacak .120 dpi de var hangisi yüklenecek ayrıca bunu yüklemek sorunu gierecek mi ekran çözünürlüünde.samsung sgh-i780 kullanıyorum.ilk kullandığım windows tabanlı cihaz yardımlarınızı bekliyorum
    saygılar
    ayhan barut
    kastamonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alias46 -- 8 Ağustos 2008; 11:52:50 >
  • Arkadaşlar aldım ve inanılmaz memnunum kesinlikle tavsiye edilir. 6915 den sonra biraz minik geliyor ama çok iyi... 6 yıllık pda kullanıcısı olarak önerebilirim.
  • Arkadaşlar telefonu kurcalarken msn bağlanabilmek için bir yerleri değiştirdim herhalde sürekli gprs bağlantı ekranı çıkıyor ( kullnıcı adı parola ) popup zırt pırt ekranda ,bunun çıkmaması için ne yapabilirim .!?
  • ben de ofis kullanımı özellikle outlook ve internet kullanımıiçin 2. bir cep telefonu olarak bir pda düşünüyorum
    istediğim özellikler:
    - hızlı bir işlemci
    - rahat kullanılabilecek bir klavye
    - kibar ve hafif bir cihaz

şu an düşündüğüm cihazlar:

- qtek s710
    - nokia E60 - E61
    - samsung 780i
    - i- mate jaq3

Aslında şu anda bi yerden jasjar bekliyorum , o gelmezse bu cihazlardan birini düşünüyorum şimdilik araştırıyom.
    Symbian ve WM arasında kararsızım
    hızlı ve sorunsuz bir işletim sistemi olarak symbian daha mantıklı geliyor, çok fazla program kurmayı ve yeni maceralar düşünmüyorum, sadece randevularımı takip edebileceğim ve mobil olarak nete girebileceğim ve telefon fonksiyonarı iyi bir cihaz düşünüyorum

YUKARIDAKİ CİHAZLARDAN HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ?

teşekkürler....

• quote:

Orjinalden alıntı: painkill

realvga ve 96dpi patch'ini yükleyince pek çok program uyumsuzluğu sorunu çözülüyormuş. bilginize.

bi sitede normal çözünürlük / 96 dpi farkı gösterilmiş resimlerle:

mesela şu program 128dpi'de bozuk görünüyor, 96'da sağlam

Samsung SGH i780>624mhz,WM pro 6,Qklavye,dokunmatik ekran

ayrıca 96 dpi'de ekranda daha çok şey görünüyor. bir sırada 3 ikon yerine 4 ikon

Samsung SGH i780>624mhz,WM pro 6,Qklavye,dokunmatik ekran

slm bu programı nereden bulur ve nasıl kurarım ben bır tane yukledım real vga fakat telefonum teknık servıse gıttı ekran tamamen ıptal oldu
    cevaplarsanız se-vınırım
    saygılar
    ayhan barut
    kastamonu

• sadece 2 sayfamı var bu pda hakkında. almayı düşünüyorum ama kamuoyu sıfır cihazda. forumda toplasan 5 sayfa var bunun hakkında. bar tipi qwerty'li, dokunmatik ekran, wifi b/g, gps, hspda, wm 6.0 veya 6.1 olan tek pda bu mu, boyle bi pda almak istiyorum, kullananlar memnun mu acaba. p1i'me iyi bir rakip olabilirmi.
  • Arkadaşlar açıkçası ben sadece görünüşüne hasta oldum diyebilirim. Bir yandan paraya kıyıp almak istiyorum ama bazı şeyler kafamı kurcalıyor. Bu telefonların zırt pırt gprs e bağlandıklarını ve isteğiniz dışında kontör harcadıklarını duydum. Gerçekten böyle mi ve icabına bakılamıyor mu? Lütfen yardımcı olun.
  • Kimse yok mu? En az sayfa bu cihazdadir herhalde. Cihazi satan varmi diye sorsam en az 10kişi msj atar yahu. Gprs sorunu halledildi mi. 6.1romu yukleyen varmi,bi sıkıntı cikartti mi. Neden tutulmadi bu cihaz aklim almiyor. Nesinden sikayetcisiniz,almak istiyorum cunku. Yardimlarinizi bekliyorum.
  • Özellikle Samsung sgh-i780 modeli cep telefonu alan arkadaşlara DUYURU!!!!

Wireless bağlantınız mevcut iken live messenger a girmek istediğinizde hali hazırda wireless bağlantınız aktif olmasına rağmen gprs ile bağlanıyorsa

yapacağınız işlemler şöyle;

1- cihazının versiyonunu öğrenmeniz gerek bunun için *#1234# tuşlamanız gerek.ekrana telefon ve pda yazan versiyon numaraları gelecek eğer burada her iki versiyon içinde vhc1 yazıyorsa;

Yapacağınız şu;

Hemen yetkili servise gidip 30 dk lık bi sürede yazılım upgrate ettirmeniz bu yükleme sonunda gprs ile live messenger bağlantı sorunu ortadan kalkacağı gibi versiyonunuzda vhc2 ye yukseltilmiş olacaktır.Eve döndüğünüzde size kutuda beraberinde verilen pen reader türkçe installunuda tekrar yuklemenizi öneririm.

Artık wirelessli live messenger ve kontursuz sohbetler sizinle.
  • benim geçen gün karşılaştığım çok saçma bir problem oldu. birden fazla kişiye mesaj göndermek istediğimde her eklediğim kişiden sonra sms ekranına geri dönüyor ve tek tek eklemek zorunda kalıyorsun. böyle kutucuklar sayesinde işaretleyerek göndereceğim kişileri seçebileceğim bir program önerebilir misiniz bana?
  • wifi - gprs sorunu çözüldü boylece umarım. benim anlamadıgım birsey var,acaba serviste güncelleştirilince rom mu güncelleniyor, cihaz 6.1 olmuyor degilmi? 6.0 da kalıyor herhalde bence. peki 6.1 yukleyip de wifi sorunu devam eden varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fkfk

wifi - gprs sorunu çözüldü boylece umarım. benim anlamadıgım birsey var,acaba serviste güncelleştirilince rom mu güncelleniyor, cihaz 6.1 olmuyor degilmi? 6.0 da kalıyor herhalde bence. peki 6.1 yukleyip de wifi sorunu devam eden varmı?

Cihaz Windows 6.1 olmuyor sadece cihazın iç yazılımını yükseltiyoruz.Yani versiyonunu.Windows 6.0 devam ediyor ama live messenger gprs sorunu tamamen hallolmuş oluyor.
  • bende bu i780den almayı düşünüyorum ama hiçbir yerde yok. bimekste sadece ankara şubesinde var.nereden bulabiliriz, fiyatı ne kadar oldu? ayrıca şimdi alacağımız i780de windows mobile 6 mı vardır 6.1 mi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.