Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
21
Favori
760.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: swes

2.0 yükleyince telefonda bulanan notlar ve mesajlar siliniyormu acaba?

Siliniyor. Ama Kies ile yedeğini alırsanız sorun olmaz.
  • quote:

multiloader ile full yukleme yapinca hersey silinir.yani evet.ya birisi fizy den muzik acmayi ve fenomen dinlemeyi deneyebilir mi?
  • telefonu mobil app ile modem olarak kullanıyorum. flatcast için 40123 numaralı portu açmam gerek ama modem indexi bulamadım. nasıl açabilirim bu portu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

multiloader ile full yukleme yapinca hersey silinir.yani evet.ya birisi fizy den muzik acmayi ve fenomen dinlemeyi deneyebilir mi?

fizy.com ve fenomene girdim ama sarkılar calmıyo ve 2 defa restart attı telefon adresi yenileyince ve tarayıcıdan cık deyince
  • arkadaşlar ben geri dönmek istiyorum orjinal lazım üzerinde oynanmamış ve kiesten güncelleme yapabileceğim bir yol gösterin
    bir kaçtane denedim netten buduğum ama yüklerken hep hata veriyor mecbur bada 2 ye geri yükledim benim amacım orjinali bozmamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 23 Temmuz 2011; 0:10:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

arkadaşlar ben geri dönmek istiyorum orjinal lazım üzerinde oynanmamış ve kiesten güncelleme yapabileceğim bir yol gösterin
    bir kaçtane denedim netten buduğum ama yüklerken hep hata veriyor mecbur bada 2 ye geri yükledim benim amacım orjinali bozmamak

samfirmware.com a bakın isterseniz.
  • bende yükledim kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar.telefon çok ısınıyor, sürekli reset atıyor ve kasılmalar oluyor. kararlı sürümleri bekleyin bu haliyle pek iş görmez açıkçası.
  • Beyler mesajlarda İ , Ş , Ç gibi harfler görünmüyor. Sizdede bu sorun var mı ? Düzeltiliyorsa nasıl düzeltiliyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  • neyse ki ben orjinal sürüme geçtim rahatladım bada 2.0 çok güzel ama stabil değil
  • Bu telefonla yaptıgımız gorusmelerı kaydecek bır yontem varmı acaba ? yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar ! Sambianda callrecorder programı vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everest -- 23 Temmuz 2011; 6:37:57 >
  • görüşme esnasında ekranın orta alt kısmında ... diye bir kısım var,
    ona dokununca açılan menüde "görüşmeyi kaydet" seçeneği var.
    en azından benim wave1 de var, 2 de de muhtemelen vardır.
  • arkadaslar wave 2 nin sarj suresi cok uzun htc nin sarj aleti bayagi hizli sarj ediyor simdi ben usb ile waveyi htc nin sarj aletinde sarj etsem sorun olur mu yardci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

görüşme esnasında ekranın orta alt kısmında ... diye bir kısım var,
    ona dokununca açılan menüde "görüşmeyi kaydet" seçeneği var.
    en azından benim wave1 de var, 2 de de muhtemelen vardır.

benim bildiğim wave2 de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

arkadaslar wave 2 nin sarj suresi cok uzun htc nin sarj aleti bayagi hizli sarj ediyor simdi ben usb ile waveyi htc nin sarj aletinde sarj etsem sorun olur mu yardci olursaniz sevinirim

Arkadaşımın Desire HD'si ile gelen şarj aletinde hem de kendi kablosuyla şarj ettim. Sorun çıkmadı.
    quote:

Orijinalden alıntı: FbA3*

Beyler mesajlarda İ , Ş , Ç gibi harfler görünmüyor. Sizdede bu sorun var mı ? Düzeltiliyorsa nasıl düzeltiliyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Bende de görünmüyor ama şahsen çok can sıkıcı bir durum değil.
    quote:

bende yükledim kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar.telefon çok ısınıyor, sürekli reset atıyor ve kasılmalar oluyor. kararlı sürümleri bekleyin bu haliyle pek iş görmez açıkçası.

Telefonda sadece genel işleri yaptığım için ne kasılma, ne ısınma sorunu ile karşılaştım. Reset sorunu dert edilecek kadar olmamakla birlikte var. İlk sürümde telefonu bir kere bilgisayara bağladığımda telefon baya ısınmıştı ama şimdikinde o sorun da yok.

• Merhaba,

daha önce Samsung sgh i-780 kullanıyordum ve maillerde hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.Wave II'de ise özellikle hotmailde çok sıkıntı yaşıyorum.Öncelikle maili kurunca telefondan hotmail hesabımdaki 5000 maili indirmeye çalıştı ve internet paketimi eritti.MAillerin çoğunu silmek zorunda kaldım.Şu anda server'da 500 mailim olmasına rağmen telefonda hala 2000 tane mail var.Yahoo mailimde ise server'dan silinen mailler otomatik siliniyor.Fakat 2 mail hesabımın da kurulumundaki ayarlar aynı.Ayrıca sadece son birkaçgündeki mailleri göster gibi bir özellik yok mu telefonda?ben ısrarla aradım ama bulamadım...Şimdiden teşekkkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reignman

Merhaba,

daha önce Samsung sgh i-780 kullanıyordum ve maillerde hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.Wave II'de ise özellikle hotmailde çok sıkıntı yaşıyorum.Öncelikle maili kurunca telefondan hotmail hesabımdaki 5000 maili indirmeye çalıştı ve internet paketimi eritti.MAillerin çoğunu silmek zorunda kaldım.Şu anda server'da 500 mailim olmasına rağmen telefonda hala 2000 tane mail var.Yahoo mailimde ise server'dan silinen mailler otomatik siliniyor.Fakat 2 mail hesabımın da kurulumundaki ayarlar aynı.Ayrıca sadece son birkaçgündeki mailleri göster gibi bir özellik yok mu telefonda?ben ısrarla aradım ama bulamadım...Şimdiden teşekkkürler...

Bende de aksine ne kadar fazla e-mail olursa olsun maksimum 50 tanesini alıyor aynı anda ve 50 den sonrasını almıyor. Tekrardan elle senkorinize etmem gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Merhaba,

Bende de aksine ne kadar fazla e-mail olursa olsun maksimum 50 tanesini alıyor aynı anda ve 50 den sonrasını almıyor. Tekrardan elle senkorinize etmem gerekiyor.

Selam,

Onu ayarlardaki indirme sınırından artırabilirsiniz.50 onun varsayılan değeri.ben ilk indirirken 500 yaptım zaten sile sile 500'den az kaldı...

Ayarlarda indirme sınırı

Alma seçeneği

Sunucuda tut radyo butonu

alt altta.umarım yardımcı olabilmişimdir..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Merhaba,

Selam,

Onu ayarlardaki indirme sınırından artırabilirsiniz.50 onun varsayılan değeri.ben ilk indirirken 500 yaptım zaten sile sile 500'den az kaldı...

Ayarlarda indirme sınırı

Alma seçeneği

Sunucuda tut radyo butonu

alt altta.umarım yardımcı olabilmişimdir..

Teşekkür ederim.

• bada 2 ile flash desteği geliyor.az önce dh video bölümündeki videoları açmaya çalıştım, uzun süre bekletti ama açmadı.kararlı sürümlerle artık rahat rahat videoları izleyebiliceğiz sanırım.
    buyrun resim...

Samsung S8530 Wave II Ana Konu
  • arkadaslar bisey sorcam bada2 yukleyenler face uygulamasini sorunsuz kullaniyorlar mi? success hatası alıyorum cozumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.