Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aphrodisias

Ekledim hocam N.._.._......@w.cn benim msn adresim hocam

kusura bakma lütfen, konuyla alakalı değil ama çok mu aradın bu adresi arkadaşım.

ilk bakışta adresin forumun kelime bloğuna takıldı zannettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: Aphrodisias

Ekledim hocam N.._.._......@w.cn benim msn adresim hocam

kusura bakma lütfen, konuyla alakalı değil ama çok mu aradın bu adresi arkadaşım.

ilk bakışta adresin forumun kelime bloğuna takıldı zannettim.

yok hocam yanlış anladın sen beni N ile başlıyor yani harfler yerine geri kalanlara nokta koydum Nod_32_trojan@w.cn :D öyle msn mi olur :DDD denedim şimdi açılmıyor öyle noktalı msn :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aphrodisias -- 21 Temmuz 2011; 22:50:45 >

• Kusura bakmayın. Evde misafir vardı. Bilgisayarla uğraşıyordu. Almak da istemedim elinden ayıp olur diye. :D Yardımcı olabileceğim kimse varsa olabilirim. Msn adresim yukarıda.
  • Hocam aslında sen bunu tek tek degilde şöyle güzelce resimli şekilde basit dilde anlatsan daha faydali olur gibime geliyor.
    bende yüklemek istiyorumda bi türlü cesaret edemedim nedense ama istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Hocam aslında sen bunu tek tek degilde şöyle güzelce resimli şekilde basit dilde anlatsan daha faydali olur gibime geliyor.
    bende yüklemek istiyorumda bi türlü cesaret edemedim nedense ama istiyorum

Ya hocam bire bir daha etkili. Biraz daha uğraştırıcı ama en garantili çözüm. Arkadaş aklına takılanı soruyor. Daha güvende hissediyor. Ben buralardayım. Forumdan bir ÖM atın. İletişime geçeriz. Sorun olmaz.
  • @mebrar kardesim cok saol senin yardımlarınla dün yükledim betayı yükledim sorunlar var samsungappsye giremiyorum anlatmıssın ama biraz karısık anlamadım....bide kies teli görmüyo ne yapmak lazım ? cok saol şimdiden....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcleod23

@mebrar kardesim cok saol senin yardımlarınla dün yükledim betayı yükledim sorunlar var samsungappsye giremiyorum anlatmıssın ama biraz karısık anlamadım....bide kies teli görmüyo ne yapmak lazım ? cok saol şimdiden....

Önemli değil kardeşim. Kies zaten teli görmüyor. Wi-Fi ile dahi olsa telefonda şebekenin internet ayarlarını yapmak gerekiyor. Bana da saçma geldi. Ayarlar>Şebeke>Bağlantılar>Evet>Yeni Buradan sonra hiçbir şeye dokunmadan kaydet diyin. Sonra tekrar şebeke ayarlarına dönün. Uygulama profillerine girin. Buradan lazım olan herşeyi ayarladığınız Bağlantı 01 olarak seçin. Başka sorunuz varsa severek cevaplayabilirim.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebrar -- 22 Temmuz 2011; 2:47:28 >
  • samsung dive,

kullanan, bilen, kullanım işlemlerini anlatabilecek biri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: i3e

samsung dive,

kullanan, bilen, kullanım işlemlerini anlatabilecek biri varmı?

Abi Samsung Dive ne tam olarak?
  • ayarlar>güvenlik>mobile tracker ayarı aktif yapılabilmesi için

http://v2.samsungdive.com/help/guideRemoteControlsClear.do

cihazınız çalındığında uzaktan veri silme, kilitleme, işlevsiz bırakma, nerede olduğunu size mesajla bildirmesini sağlayan hizmet.

deneyimli/kullanan biri yok sanırım bu konuda.
  • Ben bakmistim buna ama ya ben yapamadim yada Türkiyede çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: i3e

ayarlar>güvenlik>mobile tracker ayarı aktif yapılabilmesi için

http://v2.samsungdive.com/help/guideRemoteControlsClear.do

cihazınız çalındığında uzaktan veri silme, kilitleme, işlevsiz bırakma, nerede olduğunu size mesajla bildirmesini sağlayan hizmet.

deneyimli/kullanan biri yok sanırım bu konuda.

Kullanırız. Deneyim kazanırız. Orası kolay. Bakalım yapabilecek miyim?

• ustekki menude surekli hucre yayin mesajlari bildirimi cikiyor onu nasil kapatabilirim bada2 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

ustekki menude surekli hucre yayin mesajlari bildirimi cikiyor onu nasil kapatabilirim bada2 de

O benim de dikkatimi çekti. Ayarlar>Mesajlar>CB Mesajları bunu kapatın. Düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

ustekki menude surekli hucre yayin mesajlari bildirimi cikiyor onu nasil kapatabilirim bada2 de

O benim de dikkatimi çekti. Ayarlar>Mesajlar>CB Mesajları bunu kapatın. Düzelecektir.

duzeldi tesekkurler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

duzeldi tesekkurler

Önemli değil.
  • Arkadaşlar aklıma takılan tuhaf bişey var telefonu aldığımdandır onu bir sorayım dedim size...Ya bu başlıkta 1 sayfada da Samsung'un kendi sitesinde de 2GB dahili hafıza yazıyor ama ben telefondan baktığımda telefon hafızasını 400MB a yakın bi değer gösteriyor hafıza kartını tam gösyeriyor wave II nin 2GB tan farklı modelleri de yok diye biliyorum anlayamadım durumu?
  • Bada 2.0 tam sürüm gelince acaba yükleme olayi kies üzerinden mi olucak ? yoksa şimdiki beta sürümünü nasıl yüklüyorsak aynı şekilmi yüklenilcek telefona ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melezsnape

Arkadaşlar aklıma takılan tuhaf bişey var telefonu aldığımdandır onu bir sorayım dedim size...Ya bu başlıkta 1 sayfada da Samsung'un kendi sitesinde de 2GB dahili hafıza yazıyor ama ben telefondan baktığımda telefon hafızasını 400MB a yakın bi değer gösteriyor hafıza kartını tam gösyeriyor wave II nin 2GB tan farklı modelleri de yok diye biliyorum anlayamadım durumu?

Bunu tıkla:http://forum.donanimhaber.com/m_44954273/tm.htm
    80. maddede cevabı göreceksin.

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Bada 2.0 tam sürüm gelince acaba yükleme olayi kies üzerinden mi olucak ? yoksa şimdiki beta sürümünü nasıl yüklüyorsak aynı şekilmi yüklenilcek telefona ?

Kies üzerinden yüklenecek.

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.