Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yükseltme yaparken port search e basmadan direk downloada basmışım. Yüklerken hata verdi ve şu an tel açılmıyor. Samsung Wave II yazısında duruyor telefon. Bi çözüm yolu varmıdır ? Yoksa servis yolu göründü mü bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

Orijinalden alıntı: crimex

wawe 2 yi bugün aldım.wi-fi üzerinden youtube ve facebook a bağlantı sorunu yaşıyorum.önceki sayfalarda bunlarla ilgili güncelleme , hard format vs. denmiş tam olarak nasıl hallederim onu.birde youtube üzerinden video izlemek için küçük bir ayara vardı.tam olarak neydi?

Ne gibi sorun yaşıyorsunuz?
    Wave II'ye entegre edilmiş olan Youtube'den direkt olarak Youtube'ye girip video izleyebilirsiniz.

işte ona tıklayınca uzun bi süre bekleyip sonra bağlantı kurulamadı yazıyor.ama facebook da video izleyebiliyorum şu anda.birde bada 2 yi yüklemeyi denesem ve hata yapsam telefona bişey olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: LanceLost

Beta'nin son sürümünü beklemek daha mantıklı sizin düsüncelerinizden yararlanarak..

Evet öyle. Benim gibi birlaç arkadaşın yükledikten sonra yorumlarını bekleyip, bir kaç sürüm daha çıktıktan sonra kararlı olan, önerilen sürüme geçebilirsiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: redogan67

quote:

Orijinalden alıntı: ByPhatgit

Mavi ekran sorunun çözümü için ;

*#7092463*#
    debug
    debug level
    low
    save

bunlardan hangisini seçmemiz lazım mavi ekran çıkmaması için

İşe yaradı. Teşekkür ederim.

• merak ettigim bir konu var. pek telefon piyasasının içinde olmadıgım için soruyorum sizlere bu flash desteki bi tek bada'da mi yok ? yani iphone veya android işletim sistemlerinde flash sorunu yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

merak ettigim bir konu var. pek telefon piyasasının içinde olmadıgım için soruyorum sizlere bu flash desteki bi tek bada'da mi yok ? yani iphone veya android işletim sistemlerinde flash sorunu yok mu ?

Android'te ve WebOS'ta var. iOS'ta da yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

wawe 2 yi bugün aldım.wi-fi üzerinden youtube ve facebook a bağlantı sorunu yaşıyorum.önceki sayfalarda bunlarla ilgili güncelleme , hard format vs. denmiş tam olarak nasıl hallederim onu.birde youtube üzerinden video izlemek için küçük bir ayara vardı.tam olarak neydi?

Ne gibi sorun yaşıyorsunuz?
    Wave II'ye entegre edilmiş olan Youtube'den direkt olarak Youtube'ye girip video izleyebilirsiniz.

işte ona tıklayınca uzun bi süre bekleyip sonra bağlantı kurulamadı yazıyor.ama facebook da video izleyebiliyorum şu anda.birde bada 2 yi yüklemeyi denesem ve hata yapsam telefona bişey olur mu?

Tüm internet ayarlarını sıfırlayıp girmeyi deneyin. Bende bir sorun yok. Wi-fi'den sorunsuzca girip video izleyebiliyorum. Bunun için belli bir ayar da bilmiyorum. İnternet ayarlarını Ayarlar\Uygulamalar\İnternet kısmında alt taraftan temizleyebilirsin.
    Hepsinden önce telefonu Kies üzerinden son sürüme yükseltmeni öneririm. Bada 2.0'ı ben yüklemedim. Birkaç arkadaşımız yükledi ve sistemde bazı hatalar var. Beta olduğu için de bu normal. Ben tam sürümü bekliycem. Yükleyip yüklememek size kalmış.

• Fiend istersen GoldPunch'la görüşeyim çeviri konusunda?
  • wifi acık ama kies yada internete girmek istediğimde ağ hizmetleri için bağlantı kurun diyor çözümü nedir bilen varmı arkadaslar bada 2.0.1 de...
  • surum guncellenince bende yukleyeyim simdi yukliycemde korkuyorum biara 100 tllik zararım olmusdu boyle seyler yuzunden
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

merak ettigim bir konu var. pek telefon piyasasının içinde olmadıgım için soruyorum sizlere bu flash desteki bi tek bada'da mi yok ? yani iphone veya android işletim sistemlerinde flash sorunu yok mu ?

yani yok derken bu tarz sorunları mı yok demek istedin
  • quote:

quote:

quote:

yani yok derken bu tarz sorunları mı yok demek istedin

Hayır. Flash yok yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

Orijinalden alıntı: mcleod23

ben yükledim ama ikidir mavi hata tarzı bi ekran geliyor ve sonrasında upload pc data ekranı geliyor ordada kalıyor var mı çözümü yoksa orjinale dönmek en mantıklısı gibi geldi bana

http://hotfile.com/dl/124506610/9c2c031/S8530XPKG5.rar.html
    burdakini yükle daha stabil

*rar şifresi nedir bunun arkadaşım ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

Orijinalden alıntı: mcleod23

ben yükledim ama ikidir mavi hata tarzı bi ekran geliyor ve sonrasında upload pc data ekranı geliyor ordada kalıyor var mı çözümü yoksa orjinale dönmek en mantıklısı gibi geldi bana

http://hotfile.com/dl/124506610/9c2c031/S8530XPKG5.rar.html
    burdakini yükle daha stabil

*rar şifresi nedir bunun arkadaşım ?

googlede aradım samfirmware.com şifresi

• arkadaslar konuya fazla bakamiyorum bada 2'nin beta versiyonu mu cikti ciktiysa nereden indirebilirim link felan verebilirmisiniz
  • tamam arkadaşlar buldum bu siteden indircem sağlam bir siteye benziyor indirmek isteyen arkadaşlar için link --->http://www.bilisimlive.com/bada-20-ilk-beta-yayinlandi-indir-download-3344.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aphrodisias -- 21 Temmuz 2011; 2:32:32 >
  • Multiloaderde ready lsmore yazısı birtürlü çıkmıyor.

USB kabloyu takınca ready çıkıyor fakat port searche tıkladığımda ready kaybloluyor.(telefon download modda)

Diğer usb kabloarını çıkarttım filan ama bir türlü göremedi.

Kies normal şekilde görüyor.
  • Arkadaşlar Öncelikle Risk SİZE AİTTİR! SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM!

İlk Önce Şu linkteki Nisan Betası'nın İçinden Çıkan Yeni Driver Olduğu İddaa Edilen Driver'ı Kurun! Daha Sonra Temmuz Betasını Resimde Görüldüğü Gibi Yerleştirin, Daha Sonra Ses Kısma-Kamera-Power Tuşuna Basarak Download Moda Alın! Hazır Yazdığınında Kurulum Başlasın!

http://www.multi--upload.com/VQNECNX06A

Lütfen Yükleme Yaparken PC'nizi Kurcalamayın!

• Bi yiğit çıksada şu bada2 nin kurulumunu anlatsa bizde yararlansak ah ah
  • 1) Make sure that the standard theme is installed
    2) Download and unpack the files
    3) Install the included usb-driver before connecting your phone
    4) Connect with Kies and restore the drivers
    5) Close Kies
    6) Start Multiloader
    7) Drag and drop the files into Multiloader (All 8 files from "bootloader" to "ShpApp.app")
    8) Select LSI, Full Download and Master ROM
    9) Remove SD-Card, SIM-Card and battery, put the battery back in.
    10) Click "port search" and after it finds a port "Download" (if it doesn't find a port, try a different usb port)
    11) Wait until it is done! Takes about 10 minutes.
    12) Kies -> restore drivers
    13) You can only sync contacts.

14) *#5239870*# --> PreConfig --> *#27236*# --> DBT
    15) *#33284*# --> Low (to avoid bluescreens)

doğal olarak sorumluluk kabul edilmez
  • quote:

Fiend istersen GoldPunch'la görüşeyim çeviri konusunda?

Olabilir de... GoldPunch?
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.