Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle güzel ve iyi tepkimeli çalışan bir sisteme sahip şu cihaza neden android sistemi vede anroid temaları yüklemek ister insan anlamış değilim..
  • ne gerenk var anroid temalarına yükleyin şöyle güzel bi tema keyfinize bakın

• Orijinalden alıntı: 01halil

arkadaşım seninde olmayan ve telefona kesin olması lazım gelen en iyi oyunları bir menüde topladım şimdi resme bak al kafana göre ama kaçırma bu oyunları derim

eyvallah sağolasın bunları not aldım indiriyorum..
  • Bu samsungun hediye ettiği kılıfların üzerine ekran koruyucu alacağım hangi markayı tercih etmeliyim? tavsiye verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekette

Bu samsungun hediye ettiği kılıfların üzerine ekran koruyucu alacağım hangi markayı tercih etmeliyim? tavsiye verirmisiniz

ben dün hizlial.com'dan sipariş ettim gelince izlenimlerimi paylaşırım.link aşağıda;

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-samsung-s8530-wave-ii-gorunmez-cizilmez-ekran-koruyucu-kilif_02.021.9382.0143.htm

birde arkadaşlar bir sorum olacak;
    evde kablosuz modem kullanıyorum ve evdeki tüm bilgisayarlar üzerinden dosya paylaşımı yapabiliyorum.
    bu ayarladığım ağa wave ile bağlantı kurabilir miyim?bunun için ne yapmalıyım? bilgisi olan var mı?
    bir türlü bulamadım...

• bugün benim kılıfda geldi arkadaşlar çok güzel ve kaliteli bir kılıf.teşekkürler samsung wave 2 aldığım için bir kez daha çok mutlu oldum.
  • @wox hocam tema çok güzelmiş. Link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

IMEI'yi yazacağın yer zaten telefonu ithal eden firmanın kendisi. Eğer kötü bir şey yapmak isterseler bunu çok kolay bir biçimde yaparlardı zaten. Yani IMEI'yi oraya güvenle yazabilirsin, hiçbir şey olmaz. Kampanya 31 Mayıs'a kadar devam ediyor.

quote:

Orijinalden alıntı: posteriti
    Banada geldi ama formu doldururken GalaxyS isaretliymis yukarida hic dikkat etmemistim. Anlicaniz GalaxyS icin kilif geldi. Degistirmek isteyen varsa degistirebilirim. Siyah olan var elimde. GalaxyS telefonum olmadigi icin de daha kullanmadim:)

telefonu ithal eden firma daha imeinin hangi modele ait olduğunu anlayamıyormu.

Bencede cok sacma bir durum. Zaten oraya IMEI numarasini yazdim nasil olurda o numaradan markasini bulamazlar anlayabilmis degilim.

İsteyen varsa sayet bu kilifi wave kilif ile degistirelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posteriti -- 20 Mayıs 2011; 21:23:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie
    quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

IMEI'yi yazacağın yer zaten telefonu ithal eden firmanın kendisi. Eğer kötü bir şey yapmak isterseler bunu çok kolay bir biçimde yaparlardı zaten. Yani IMEI'yi oraya güvenle yazabilirsin, hiçbir şey olmaz. Kampanya 31 Mayıs'a kadar devam ediyor.

quote:

Orijinalden alıntı: posteriti
    Banada geldi ama formu doldururken GalaxyS isaretliymis yukarida hic dikkat etmemistim. Anlicaniz GalaxyS icin kilif geldi. Degistirmek isteyen varsa degistirebilirim. Siyah olan var elimde. GalaxyS telefonum olmadigi icin de daha kullanmadim:)

telefonu ithal eden firma daha imeinin hangi modele ait olduğunu anlayamıyormu.

Telefonu ithat eden firma kendi ithal ettiği telefonları biliyor tabii ki. Hatta başka firma tarafından ithal edilenlerin IMEI'leri girildiğinde IMEI'yi kabul etmiyor. Fakat programlamayı eksik yapmışlar. Yani Wave II ile Galaxy IMEI'lerini ayırabilirlerdi. Ama aslında buna da gerek yok zaten, çünkü yukarıdaki bölümden istediğimiz telefona ait kılıfı seçebiliyoruz. IMEI'lerini girerken yukarıdaki bölüme dikkat etmemekten doğan sonuç Samsung'u suçlu duruma düşürmez, kullanıcının dikkatsizliğe bağlı bir sonucu gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 20 Mayıs 2011; 21:50:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

bugün benim kılıfda geldi arkadaşlar çok güzel ve kaliteli bir kılıf.teşekkürler samsung wave 2 aldığım için bir kez daha çok mutlu oldum.

nezaman formu doldurdun ? ve kaç günde eline ulaştı ?

bende dün doldurdum formu son anda kılıfı nerden seçiyoruz aklıma geldi yukarı bi baktım wave 2 yazdıgını görüp sectim yoksa bende galaks için kılıf alıcaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

bugün benim kılıfda geldi arkadaşlar çok güzel ve kaliteli bir kılıf.teşekkürler samsung wave 2 aldığım için bir kez daha çok mutlu oldum.

bende dün doldurdum formu son anda kılıfı nerden seçiyoruz aklıma geldi yukarı bi baktım wave 2 yazdıgını görüp sectim yoksa bende galaks için kılıf alıcaktım

valla anneler günü civarıydı yani 2 hafta oldu formu dolduralı ve bugün geldi aslında ben haziranda bekliyordum.birde siyah istemiştim kesin stok bitti bahanesiyle başka bir renk gönderirler falan diyordum ama her türlü yanılltı ve şaşırttı.valla tekrar teşekkürler SAMSUNG.bu arada ankaradayım şehrine göre biraz farklılık gösterebilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

valla anneler günü civarıydı yani 2 hafta oldu formu dolduralı ve bugün geldi aslında ben haziranda bekliyordum.birde siyah istemiştim kesin stok bitti bahanesiyle başka bir renk gönderirler falan diyordum ama her türlü yanılltı ve şaşırttı.valla tekrar teşekkürler SAMSUNG.bu arada ankaradayım şehrine göre biraz farklılık gösterebilir.

Ben de Ankaradayım. Ayın 11'inde doldurdum formu. Hala ses soluk yok.

• kılıf benim elimede ulaştı ,elden düşüreneler için iyi bir kılıf ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbey78

evde kablosuz modem kullanıyorum ve evdeki tüm bilgisayarlar üzerinden dosya paylaşımı yapabiliyorum.
    bu ayarladığım ağa wave ile bağlantı kurabilir miyim?bunun için ne yapmalıyım? bilgisi olan var mı?
    bir türlü bulamadım...

yukarıdaki sorum hakkında bilgisi olan yok mu?
    bir sorum daha olacak.e posta ayarlarımı wave üzernde kurdum. adresime ulaşabiliyorum alma gönderme
    hepsini yapabiliyorum ama indirme işlemini otomatik yapmıyor.illaki benim indir demem gerekiyor. otomatik
    denetleme gibi bir seçenek göremedim. otomatik denetlemesini nasıl sağlarız. e-mail özelliğini kullanan
    arkadaşlar bir yardımcı olsa çok memnun olacağım...
  • quote:

quote:

bir türlü bulamadım...

yukarıdaki sorum hakkında bilgisi olan yok mu?
    bir sorum daha olacak.e posta ayarlarımı wave üzernde kurdum. adresime ulaşabiliyorum alma gönderme
    hepsini yapabiliyorum ama indirme işlemini otomatik yapmıyor.illaki benim indir demem gerekiyor. otomatik
    denetleme gibi bir seçenek göremedim. otomatik denetlemesini nasıl sağlarız. e-mail özelliğini kullanan
    arkadaşlar bir yardımcı olsa çok memnun olacağım...

İkisi hakkında da en ufak bir fikrim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kekette

Bu samsungun hediye ettiği kılıfların üzerine ekran koruyucu alacağım hangi markayı tercih etmeliyim? tavsiye verirmisiniz

ben dün hizlial.com'dan sipariş ettim gelince izlenimlerimi paylaşırım.link aşağıda;

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-samsung-s8530-wave-ii-gorunmez-cizilmez-ekran-koruyucu-kilif_02.021.9382.0143.htm

bir türlü bulamadım...

az önce elime ulaştı ve hemen uyguladım ekran koruyucu. gayet güzel oldu.açıklamasında 24 satte sonra ekrana tam oturacağı yazıyor.
    bekleyip göreceğiz. ama gayet kullanışlı.

• uygulama ana konusunu ihmal etmeyelim beyler

http://forum.donanimhaber.com/m_42173459/mpage_21/key_/tm.htm
  • Arkadaşlar forumlarda dolarken harika bir tema buldum forumdaşlarla paylaşmazsam ayıp olur dedim:) ismini vereyim google amca ya bulsun siz. :ew_00477_just_theme

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar forumlarda dolarken harika bir tema buldum forumdaşlarla paylaşmazsam ayıp olur dedim:) ismini vereyim google amca ya bulsun siz. :ew_00477_just_theme

Sanırım Google bile bu isimden bir tema bulmak için 40 fırın ekmek yemeli.
  • benim bir sorunum var kod çözme hatası diye uyarı veriyor yardımcı olabılecek arkadas varmı?
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.