Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARkadaşlar Route66 60 TL verdik aldık ancak, İzmir İstanbul arasında feribotların hiçbirini önermiyor ve körfezin etrafından yönlndiriyor. Feribot ve paralı yollar açık. Fakat 100 km uzak bir yol önermesi anlamsız. Başka navigasyonlarda yalova ve bandırma feribotlarına yönlendirme var. Çözüm konusunda bilgisi olan var mı?
  • merhaba arkdaşlar bende wave II kullanıorum kıes yukledım ve telefonu güncellemek istedım ama wave ıı den ızın alınamadı dıye bır hata verıyor bu neden kaynaklanabılır acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

Telefonu ben de güncelleştirdim fakat hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hatta telefon daha da iyileşti.
    Bu arada Wave ile Wave II arasında sadece ekran farklılığı olmamalı. Her iki telefonun özellikleri karşılaştırıldığında iki telefon arasındaki tek farkın ekran boyutu olduğunu düşünebilirsiniz ama öyle değil. Bu sonuca nereden vardığımı merak ediyorsunuzdur.
    Mesela Wave uyumlu AATCX10CBE adlı TV bağlantı kablosu Wave II ile tamamen uyumsuz; hiçbir şekilde görüntü alamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili Samsung ile görüştüm. Bana, "AATCX10CBE" adlı TV bağlantı kablosunun Wave II ile uyumsuz olduğunu, uyumlu olan kablonun EEC1TX1BBECSTD adlı bir kablo olduğunu ve bu kablonun 1 ay içinde Türkiye'de satışa çıkarılacağını söylediler.
    Dolayısıyla, Wave ile Wave II arasında sadece ekran farklılığı olsaydı Wave ile uyumlu olan kablo, Wave II ile de uyumlu olmalıydı.

Zaten kablo durumu ekran ile alakalı. Telpa'nın sitesinde S8500'e uyumlu olan kablonun diğer uyumlu telefonlara bakarsanız hepsinde AMOLED ya da sAMOLED var. TV bağlantı kablosunun eksikliğini hissetmedim ama olursa da güzel olur yani.

quote:

Orijinalden alıntı: posteriti

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

Bu takılmaları duyunca telefonu güncellemekten vazgeçtim.

Yaklasik 2 saat kadar once guncelleme yaptim. yeni versiyonu yukledim ve de herhangi bir takilma donma falan sezinlemedim. Telefondan telefona degisen bir durum olsa gerek.

Benim de korktuğum şey bu zaten.Başta sorun olmayıp sonradan sorunların başlaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: mebrar
    quote:

Orijinalden alıntı: Fiend
    Telefonu ben de güncelleştirdim fakat hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hatta telefon daha da iyileşti.
    Bu arada Wave ile Wave II arasında sadece ekran farklılığı olmamalı. Her iki telefonun özellikleri karşılaştırıldığında iki telefon arasındaki tek farkın ekran boyutu olduğunu düşünebilirsiniz ama öyle değil. Bu sonuca nereden vardığımı merak ediyorsunuzdur.
    Mesela Wave uyumlu AATCX10CBE adlı TV bağlantı kablosu Wave II ile tamamen uyumsuz; hiçbir şekilde görüntü alamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili Samsung ile görüştüm. Bana, "AATCX10CBE" adlı TV bağlantı kablosunun Wave II ile uyumsuz olduğunu, uyumlu olan kablonun EEC1TX1BBECSTD adlı bir kablo olduğunu ve bu kablonun 1 ay içinde Türkiye'de satışa çıkarılacağını söylediler.
    Dolayısıyla, Wave ile Wave II arasında sadece ekran farklılığı olsaydı Wave ile uyumlu olan kablo, Wave II ile de uyumlu olmalıydı.

Zaten kablo durumu ekran ile alakalı. Telpa'nın sitesinde S8500'e uyumlu olan kablonun diğer uyumlu telefonlara bakarsanız hepsinde AMOLED ya da sAMOLED var. TV bağlantı kablosunun eksikliğini hissetmedim ama olursa da güzel olur yani.

Bu da aklıma gelmişti ama ekran farklılığı yüzünden kablonun uyumsuz olmama düşüncesi daha ağır bastı.
    Ayrıca bir sorun var; Samsung'un söylediği bu kablo (EEC1TX1BBECSTD) hiçbir yerde yok. Google arama sonuçlarında da yer almıyor.

• Samsung Wavein icindeki kendi LBS yazilimi Route66 destekli sanirim. Navigasyonu calistirdigim zaman internete baglanmaya calisiyor. Acaba bunun icinde harita yokmu ki bu cevirimici arama yapiyor?

Acaba Route66yi pcye kurup telefonu tanitip o sekildemi icine harita yuklemeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posteriti -- 15 Mayıs 2011; 23:08:59 >
  • quote:

Samsung Wavein icindeki kendi LBS yazilimi Route66 destekli sanirim. Navigasyonu calistirdigim zaman internete baglanmaya calisiyor. Acaba bunun icinde harita yokmu ki bu cevirimici arama yapiyor?

Acaba Route66yi pcye kurup telefonu tanitip o sekildemi icine harita yuklemeliyim.

aynı durum ben de var sürekli kb yukleniyor birde sadece adana nin çarşısı var haritada diğer yerler boş yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

quote:

Samsung Wavein icindeki kendi LBS yazilimi Route66 destekli sanirim. Navigasyonu calistirdigim zaman internete baglanmaya calisiyor. Acaba bunun icinde harita yokmu ki bu cevirimici arama yapiyor?

aynı durum ben de var sürekli kb yukleniyor birde sadece adana nin çarşısı var haritada diğer yerler boş yardım lütfen

Route66yi pcye kurdum telefonuda yigin bellek modundan bagladim. Haritayi ve de sesleri attim telefonun icine. Sonra yazilimi tekrar actim ancak haritayi gormedi hatta insan seslerinide gormedi (Türkçe - Kadın)

İcerik kisminda "yol haritasi" bolumunde yukledigim turkiye haritasi var ancak yaninda kirmizi bir kilit isareti var ses dosyasi icin de ayni sey gecerli.

Lisanslari senkronize et diye bir secenek var acaba diyorum senkronize edildigi zaman yukledigim harita ve insan sesi acilirmi? Evde wireless yok konturde kalmadigindan deneyemedim. Sanirim o sekilde olunca kirmizi kilit isaretleri acilacak. yada en azindan ben ole tahmin ediyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: wox
    uygulama veya program yonunden eksik goruyorsynuz ancak su an icin sistem yeni.birde bada 2 cikacagi icin gelistiriciler bada 2yi bekliyor.bankalarin uygulamalari yok diyorsunuz.o uygulamalarda sonucta internete baglanarak islem yapiyor.o yuzden telefonun internet tarayicisiylada islem yapabilirsiniz.illaki o bankanin uygulamasi yok diye bunu bir eksikmis gibi gormeyin

ak bank ta sanirim flash sorunu yüzünden işlem yapılamıyor sanirim ziraatte de öyle, bada icin bu flash sorunu bir an önce çözulmeli..
  • arkadaşlar merhaba;
    cihaz daha elime ulaşmamış olsada wave 2 için uygulama araştırmalarım devam ediyor.
    bu link ilginize çekebilir.navigasyon hakkın.bir bakın pişman olmazsınız.gelir gelmez deneyeceğim...

http://www.cepforum.com/forum/bada-uygulamalar-564/ndrive-t%FCrkiye-%DCcretsiz-t%FCm-versiyonlar-%DD%E7%5Bbada-os-uygulama%5D-181527.html
  • Merhabalar,

Arkadaşımın S8500 telefonu için webde bişey bulamadım. 87 sayfa arasındada net bişey bulamadım.

twitterda gelen drect mesaj ekrana push mesaj seklinde cikmiyor, nasıl cıkar ? Bilen varsa acayip makbule geçer..
    whatsapp , viper gibi uygulamalar yok anladığım kadarıyla büyük eksiklik.. Olma imkanı yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciaman

ARkadaşlar Route66 60 TL verdik aldık ancak, İzmir İstanbul arasında feribotların hiçbirini önermiyor ve körfezin etrafından yönlndiriyor. Feribot ve paralı yollar açık. Fakat 100 km uzak bir yol önermesi anlamsız. Başka navigasyonlarda yalova ve bandırma feribotlarına yönlendirme var. Çözüm konusunda bilgisi olan var mı?

Feribotları denemedim ama radarları 500 m kala söylüyor :))) çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan37

merhaba arkdaşlar bende wave II kullanıorum kıes yukledım ve telefonu güncellemek istedım ama wave ıı den ızın alınamadı dıye bır hata verıyor bu neden kaynaklanabılır acaba...

Kies düzgün kurulmamıştır, kutudan çıkan cd ile kurduysan güncelleştirmesi yayınlandı sanırım geçen hafta onu güncellemeyi deneyiniz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

quote:

Route66yi pcye kurdum telefonuda yigin bellek modundan bagladim. Haritayi ve de sesleri attim telefonun icine. Sonra yazilimi tekrar actim ancak haritayi gormedi hatta insan seslerinide gormedi (Türkçe - Kadın)

İcerik kisminda "yol haritasi" bolumunde yukledigim turkiye haritasi var ancak yaninda kirmizi bir kilit isareti var ses dosyasi icin de ayni sey gecerli.

Lisanslari senkronize et diye bir secenek var acaba diyorum senkronize edildigi zaman yukledigim harita ve insan sesi acilirmi? Evde wireless yok konturde kalmadigindan deneyemedim. Sanirim o sekilde olunca kirmizi kilit isaretleri acilacak. yada en azindan ben ole tahmin ediyorum:)

Bu sorun bendede vardı ancak lisans satın aldım sonra komple silip yeniden yükledim (pc ile) düzeldi..

• Arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyeceğim.

Geçen gün WİFİ ile Samsung Apps 'e bağlandım.Apps'i kapatıp çıktıktan sonra menüde Samsung Apps logosunun üstünde hep 1 yazıyor.Ne yaptıysam geçiremedim.Bilen varsa bir yardım etsin allah rızası için yav..?
  • 1 adet güncellemeniz olduğunu söylüyor. SamsungApps ayarlarında güncellemeleri sadece wifi ile bağlandığında kontrol etmesi/indirmesi ayarlıdır. Tekrar wifi ile bağlanmayı denediniz mi?
  • samsung wave III ile ilgili söylentiler ççıkmaya başladı. ekranını 3.5'' indireceklermiş ve biraz daha ince bir yapıya sahip olacakmış. ŞU anda dolanna resimler doğruysa wave serisine şık bir üye daha geliyor. kasım aralık gibi lanse edileceği söyleniyor wave III ün.
    o takdirde wave II çıkışından itibaren hızla piyasadan çekilen wave I gibi IIIün piyasaya çıkışından itibaren hızlıca çekerler mi II yi
    merak ediyorum açıkçası....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocaklilar

1 adet güncellemeniz olduğunu söylüyor. SamsungApps ayarlarında güncellemeleri sadece wifi ile bağlandığında kontrol etmesi/indirmesi ayarlıdır. Tekrar wifi ile bağlanmayı denediniz mi?

Hayır bir daha WİFİ ile bağlanma şansım olmadı.Ne yapmam lazım.İlla bağlanmam mı yoksa başka bir çözüm varmı?
  • Arkadaşlar insivible shield kullanan arkadaşlar varmı? birazdan internettten sipariş vericemde bu insivibleler telefonun yan kısımlarında bi süre sonra pislik yapıyormuş diye duydum doğrumu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfb16

quote:

Orijinalden alıntı: ocaklilar

1 adet güncellemeniz olduğunu söylüyor. SamsungApps ayarlarında güncellemeleri sadece wifi ile bağlandığında kontrol etmesi/indirmesi ayarlıdır. Tekrar wifi ile bağlanmayı denediniz mi?

Hayır bir daha WİFİ ile bağlanma şansım olmadı.Ne yapmam lazım.İlla bağlanmam mı yoksa başka bir çözüm varmı?

Size bağlı. Şebekeden internet kullanım paketiniz yoksa güncellemenin indirimi ücretre tabi olur. Paketiniz varsa, SamsungApps ayarlarından güncellemeleri paket veride de indirmesini söyleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungur 13

samsung wave III ile ilgili söylentiler ççıkmaya başladı. ekranını 3.5'' indireceklermiş ve biraz daha ince bir yapıya sahip olacakmış. ŞU anda dolanna resimler doğruysa wave serisine şık bir üye daha geliyor. kasım aralık gibi lanse edileceği söyleniyor wave III ün.
    o takdirde wave II çıkışından itibaren hızla piyasadan çekilen wave I gibi IIIün piyasaya çıkışından itibaren hızlıca çekerler mi II yi
    merak ediyorum açıkçası....

wave in çekilme sebebi super amoled ekranların üretim sıkıntısıydı.waveII nin çekilmesi için hiçbir sebep yok,eğer high end bir cihaz olucaksa çift çekirdek,superamoled+ ve bada lı bi telefon geliyo olabilir,ki umarım böyle olur.mükemmel olur gerçekten

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.