Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wox

fruit ninja oyununu oynayan arkadaslar oyunun arcade modunda kac puan yaptiysaniz bi ekran goruntusunu cekerek buraya ekleyin.bir nevi turnuva gibi dusunun.benim puanim 475.forum biraz hareketlensin diye boyle bir sey geldi aklima.umarim ilgisiz kalmazsiniz!!

Maaşallah hocam. Ben 352 yapmışım.
    Ayrıca kameradaki kırmızılık benim bildiğim kadarıyla sadece beyaz bir zemin çektiğimizde oluyor. Ben açıkcası kimsenin beyaz bir zemini çekeceğini düşünmüyorum.
  • quote:

fruit ninja oyununu oynayan arkadaslar oyunun arcade modunda kac puan yaptiysaniz bi ekran goruntusunu cekerek buraya ekleyin.bir nevi turnuva gibi dusunun.benim puanim 475.forum biraz hareketlensin diye boyle bir sey geldi aklima.umarim ilgisiz kalmazsiniz!!

benim arcade puanım 716 ama ben bu puanı n8 de yaptım.wave2 ye henüz yüklemedim.ücretsiz olanı varmı wave2 için?
    ücretlide alırım sorun değil ama kredi kartı bilgileri falandı filandı uğraşamam.3,20 TL birşey değil o oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 15 Mayıs 2011; 9:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder035

bazı kararsız olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim,, wawe 2 şu an piyasadaki en makul telefon,, i 9000 ile aralarında ben de kararsız kaldım ama bence sırf android için o kadar fiyat farkına değmez. pek çok yönüyle harika bir telefon: görüntü kalitesi, hızı, tv/projeksiyon bağlantısı, dokunmatik hassasiyeti ile mükemmel. ben şunu de belirtmek isterim kesinlikle kedi ciğer meselesi değil ipone 4 ü fazla şişiriyorlar ve marka tutkusu bir kenara bırakılırsa wawe 2 den çok üstün olduğuna dair somut ne söylenebiyor..
    Bir şeyi tek bir şeyi bekliyorum o da flash sorunun çözülmesi yani bada 2 gerisi harikasın 8530. Biri bana bunun dışında wawe 2 nin bariz bir eksiğini söylesin lütfen..

ayrıca wawe 1 ile wawe 2 arasınada kararsız kalan arkadaşlar samoled ile sclcd arasında çok bariz bir fark yok,, 3.7 ye ihtiyacınız olacak..sar değerlerini de göz önüne alın..

ben ilk çıktığı an N70 alan biri olarak diyorum ki dar bakanlar ya da logoya saplananlar değil belki ama teknolojiden anlayan herkes wawe 2 ci olacak..
    ben böyle düşünüyorum yine de herkes ölçüp biçsin sonra (olmaz ama yine de ) olur da memnun olmazsanız senin yüzünden demeyin :)

Ben de aylardır bu ikisi arasında kararsızım..
    wave 2 biraz büyük. cebe sığacak gibi değil. bu konuda 1 biraz daha iyi. ama wave 1 i bulmak sıkıntı. üretimi durdu.

• uzun zamandir gormedigim bi arkadasimla gorustum dun. n8 i var arkadasin.telefonlardan acildi konu. pek memnun degildi n8den. sordum takiliyo kasiyo arada acilip kapaniyo falan krinik sorunlarini soyledi. cikarttim cebimden wave 2yi. arkadas inceledi dokunmatigine hizina mest mest oldu. n8 pismanligi daha da artti arkadasin. ilk wave aldiginda n8 almadim diye pisman olnustum ama simdi iyiki almisim diyorum kullaninca anliyor insan. kamera ve biraz daha fazla uygulama icin o hantal ve pahali telefona gerek yok.paylasmak istedim Dusuncelerimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie
    quote:

benim arcade puanım 716 ama ben bu puanı n8 de yaptım.wave2 ye henüz yüklemedim.ücretsiz olanı varmı wave2 için?
    ücretlide alırım sorun değil ama kredi kartı bilgileri falandı filandı uğraşamam.3,20 TL birşey değil o oyun için.

kontorle alabilirsin kredi kartına gerek yok kontorun olmasa bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

uzun zamandir gormedigim bi arkadasimla gorustum dun. n8 i var arkadasin.telefonlardan acildi konu. pek memnun degildi n8den. sordum takiliyo kasiyo arada acilip kapaniyo falan krinik sorunlarini soyledi. cikarttim cebimden wave 2yi. arkadas inceledi dokunmatigine hizina mest mest oldu. n8 pismanligi daha da artti arkadasin. ilk wave aldiginda n8 almadim diye pisman olnustum ama simdi iyiki almisim diyorum kullaninca anliyor insan. kamera ve biraz daha fazla uygulama icin o hantal ve pahali telefona gerek yok.paylasmak istedim Dusuncelerimi

Evet benim bir arkadaşım da aynen öyle söyledi. Adam tarafsızdı çünkü Wave 2 bende vardı, onun bir arkadaşında da N8 varmış benimkini incelemişti zaten geçen n8'i de incelemiş geldi bana söyledi bi arkadaşımın n8i vardı inceledim diye senin telefonun ondan daha üstündü kesinlikle fiyat farkını hak etmiyor falan diye ben de olsam kesin wave 2 alırdım dedi. Bunlar tamamen arkadaşımın düşünceleri.

• uygulama veya program yonunden eksik goruyorsynuz ancak su an icin sistem yeni.birde bada 2 cikacagi icin gelistiriciler bada 2yi bekliyor.bankalarin uygulamalari yok diyorsunuz.o uygulamalarda sonucta internete baglanarak islem yapiyor.o yuzden telefonun internet tarayicisiylada islem yapabilirsiniz.illaki o bankanin uygulamasi yok diye bunu bir eksikmis gibi gormeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaryscreen

Telefonu kies ile güncelledikten sonra kamera açılmamaya başladı.

Kamera Başarısız diyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu hiç? Sürüm jvkd1

BENDE KİTLENMELER BAŞLADI BAYA KÖTÜ OLDU
  • ARKADAŞLAR SON KİES GÜNCELLEMESİ SONRASI JVDK1 OLDU SÜRÜM. AMA TAKILMALAR KİTLENMELER YAVAŞLAMALAR BAŞLADI AYNI SORUNU YAŞAYAN VARMI??? YADA NE YAPABİLİRİM TAVSİYENİZ VARMI?
  • quote:

uygulama veya program yonunden eksik goruyorsynuz ancak su an icin sistem yeni.birde bada 2 cikacagi icin gelistiriciler bada 2yi bekliyor.bankalarin uygulamalari yok diyorsunuz.o uygulamalarda sonucta internete baglanarak islem yapiyor.o yuzden telefonun internet tarayicisiylada islem yapabilirsiniz.illaki o bankanin uygulamasi yok diye bunu bir eksikmis gibi gormeyin

Bu uygulamalar Android, iOS ta kolayca bulunabiliyorsa ve BADA da yoksa bu bir eksikliktir. Bunların en büyük sebebi BADA'nın yen olmasıdır.

İnternet şubesi ile cep şubesi arasında fark var. Cep şubesinden yapılan çoğu işlem için ücret kesmiyor bankalar. Fakat internet şubesi işlemlerinde ücret kesiliyor.
  • Bu takılmaları duyunca telefonu güncellemekten vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

Bu takılmaları duyunca telefonu güncellemekten vazgeçtim.

Yaklasik 2 saat kadar once guncelleme yaptim. yeni versiyonu yukledim ve de herhangi bir takilma donma falan sezinlemedim. Telefondan telefona degisen bir durum olsa gerek.
  • Telefonu ben de güncelleştirdim fakat hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hatta telefon daha da iyileşti.
    Bu arada Wave ile Wave II arasında sadece ekran farklılığı olmamalı. Her iki telefonun özellikleri karşılaştırıldığında iki telefon arasındaki tek farkın ekran boyutu olduğunu düşünebilirsiniz ama öyle değil. Bu sonuca nereden vardığımı merak ediyorsunuzdur.
    Mesela Wave uyumlu AATCX10CBE adlı TV bağlantı kablosu Wave II ile tamamen uyumsuz; hiçbir şekilde görüntü alamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili Samsung ile görüştüm. Bana, "AATCX10CBE" adlı TV bağlantı kablosunun Wave II ile uyumsuz olduğunu, uyumlu olan kablonun EEC1TX1BBECSTD adlı bir kablo olduğunu ve bu kablonun 1 ay içinde Türkiye'de satışa çıkarılacağını söylediler.
    Dolayısıyla, Wave ile Wave II arasında sadece ekran farklılığı olsaydı Wave ile uyumlu olan kablo, Wave II ile de uyumlu olmalıydı.

• senelerdir nokia 6500s kullanan biri olarak artık yeni bir telefona geçmeyi düşünüyorum.araştırmalarımdan sonra şuanda alınacak en iyi f/p ürünün wave2 oldugunu gördüm ancak kafama takılan konu uygulamalar.sanırım spoof denilen bir olay varmış bu olay zor bir işlemmidir sormak isterim senelerdir s40sistemi kullandıgım için o konuda rahattım.ve birde telefon kılıfları olayı var biraz sakar biri sayılırım bu telefona zarar gelmemesi için nasıl bir kılıf kullanmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikeke

senelerdir nokia 6500s kullanan biri olarak artık yeni bir telefona geçmeyi düşünüyorum.araştırmalarımdan sonra şuanda alınacak en iyi f/p ürünün wave2 oldugunu gördüm ancak kafama takılan konu uygulamalar.sanırım spoof denilen bir olay varmış bu olay zor bir işlemmidir sormak isterim senelerdir s40sistemi kullandıgım için o konuda rahattım.ve birde telefon kılıfları olayı var biraz sakar biri sayılırım bu telefona zarar gelmemesi için nasıl bir kılıf kullanmalıyım ?

spoof olayı cok zor bşy değil sanırım kılıfa gelince kutudan cıkan deri kılıfı kullanabilirsiniz veya silikon kılıf alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak375

quote:

senelerdir nokia 6500s kullanan biri olarak artık yeni bir telefona geçmeyi düşünüyorum.araştırmalarımdan sonra şuanda alınacak en iyi f/p ürünün wave2 oldugunu gördüm ancak kafama takılan konu uygulamalar.sanırım spoof denilen bir olay varmış bu olay zor bir işlemmidir sormak isterim senelerdir s40sistemi kullandıgım için o konuda rahattım.ve birde telefon kılıfları olayı var biraz sakar biri sayılırım bu telefona zarar gelmemesi için nasıl bir kılıf kullanmalıyım ?

spoof olayı cok zor bşy değil sanırım kılıfa gelince kutudan cıkan deri kılıfı kullanabilirsiniz veya silikon kılıf alabilirsiniz

kutu içeriğiyle ilgili izlediğim bir videoda kılıf çıkmıyordu

• quote:

Spoof olayı çok zor degil. Ogrendikten sonra bi 5 dakikanı alır yapmak. Yalnız spoof için telefonun sürümü uygun bir sürümde olmalı. Mesela son sürüm güncellemesi ise spoof olayı engellenmiş.

Ayrıca evet ek aksesuar olarak Turkiye'de kılıf çıkıyor kutudan. Ben epey kullandım fakat bir noktadan sonra sıkıntı vermeye başladı. Kocaman telefonu her seferinde kılıftan çıkarmak sıkmaya başlayınca yurtdışından 15$'a tam govde görünmez kılıf aldım. Invisible shield diye geçiyor. Bakabilirsin google'dan. Türkiye'de Zagg marka satılıyor fakat 50 küsür lira olunca yurtdışından ClearProtector'dan aldım. Urun kusurlu çıkınca durumu ilettim sorgusuz sualsiz ilk mesajıma karşılık hemen yenisi gönderiyoruz dediler ve aynısından gönderdiler. Bu arada bunu da belirtmek istedim, adamlar için tek amaç gerçekten müşteri memnuniyeti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Çağrı -- 15 Mayıs 2011; 16:59:38 >

• NOMZERO adlı oyun güzele benziyor hemde ücretsiz
  • quote:

benim de daha ilk oynayışm sayılır tam 500 yaptım arcade
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Çağrı

quote:

Spoof olayı çok zor degil. Ogrendikten sonra bi 5 dakikanı alır yapmak. Yalnız spoof için telefonun sürümü uygun bir sürümde olmalı. Mesela son sürüm güncellemesi ise spoof olayı engellenmiş.

Ayrıca evet ek aksesuar olarak Turkiye'de kılıf çıkıyor kutudan. Ben epey kullandım fakat bir noktadan sonra sıkıntı vermeye başladı. Kocaman telefonu her seferinde kılıftan çıkarmak sıkmaya başlayınca yurtdışından 15$'a tam govde görünmez kılıf aldım. Invisible shield diye geçiyor. Bakabilirsin google'dan. Türkiye'de Zagg marka satılıyor fakat 50 küsür lira olunca yurtdışından ClearProtector'dan aldım. Urun kusurlu çıkınca durumu ilettim sorgusuz sualsiz ilk mesajıma karşılık hemen yenisi gönderiyoruz dediler ve aynısından gönderdiler. Bu arada bunu da belirtmek istedim, adamlar için tek amaç gerçekten müşteri memnuniyeti.

söylediginiz kılıfa baktım tam aradıgım gibi çok teşekkür ediyorum ilginiz için güncelleme sonra spoof olmaması gerçekten kötü olmuş

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.