Şimdi Ara

Samsung S8500 Wave - Bada Os Türkçe İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
15.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefonu alıp almama konusunda büyük tereddütlerim oldu. Sonunda karar verdim ve aldım. 760TL İstanbul Pendik'ten Kutu içeriğinde Şarj aleti data kabloasu içinden hediye olarak çıkan 8gb hafıza kartı, kılıf ,kullanım kılavuzu ve beklentilerimi çok ta karşılamayan bir kulaklık kies(pc suite) cdleri çıktı. Başlangıncta telefonu 15 16 saat kadar kapalı bir şekilde hiç acmadan şarj'da bıraktım bada işletim sisteminden endişelenmene gerek yok. daha önce android işletim sistemi kullananlar program yoklugu hissetsede ele avuca gelir şeyler yok ta değil. Beni endişelendiren telefonun dokunmatığı idi keza nokia' dokunmatik telefon adı altında tırnakmatik telefonlar piyasaya sunması bu konuda ki endişemin kaynağı. Ekran çok güzel video ve 5 mp kamerası oto fokus ile desteklenince özellikle açık havalarda mükemmel sonuçlar veriyor. Flash'ı biraz daha güçlü olsaydı gece için güzel çekimler yapılablirdi fakat hakkıda yenmez idare eder denilebilir. Günlük ortalama 75-100 arası mesaj 10 dk wi fi ya da müzik çalar kullanımı ile en fazla 1 gün şarj süresi gördüm. Netten araştırdım,kullanım kılavuzunda ise başlangıcta kaç saat şarj'da durması gerektiği hakkında tatmin edici bir bilgi yok. Herkes 8.12.14.16 saat gibi değerler veriyor nette ben 16 saat koydum şu anlık 1 gün şarjı gidiyor ve bu beni çok rahatsız ediyor her gece şarja takmak zorunda kalıyorum. Bu dezavantajı dışında telefonu almaman için bir sebep sunamam dostum. Özellikle ekranı cezbediyor dokunmatik ekranı gayet hassas ve hızlı tepki veriyor.Ayrıca ana ekran'da düzenleyebileceğin wigdet'ler sayesinde kullanımı daha hızlı olabiliyor. Özet olarak bu fiyat aralığında bu özelliklere sahip alınabilecek en iyi telefonlardan biri.

Soru ?

Tüm programları kapatmama rağmen ortalama günde 75 mesaj ile telefonun şarjı 1 gün gitmesi normal mi anormal mi ? Telefon kilidi kullanıyor wigdet'ları hiç kullanmıyorum bunlardan kaynaklanabilir mi ? Telefonu başlangıcta 16 saat kapalı olarak şarj'da tuttum etkisi var mıdır ve ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum

• arkadaşlar samsun8500 wawe kullanıyorum ancak telefonla çektiğim resimleri kaydettikten sonra açılmıyor format jpg diyor ama çözünürlük filan hiç bişey yok bilgisayara attığımdada açılmıyor lütfen acil yardım
  • arkadaşlar samsun8500 wawe kullanıyorum ancak telefonla çektiğim resimleri kaydettikten sonra açılmıyor format jpg diyor ama çözünürlük filan hiç bişey yok bilgisayara attığımdada açılmıyor lütfen acil yardım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.