Şimdi Ara

Samsung s8500 s8530 i8000 omnia 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bu hafta telefon almayı düşünüyorum ama bi türlü karar veremedim.. ınternette baya bi gezindim kafam allak bullak oldu..
    sızce bunlardan hangısını almalıyım? + ve - leriyle söylersenız sevinirim.

Samsung s8500 s8530 i8000 omnia 2

ınternetten baktm ama 8500 8530 den dahamı pahalı ? pahalı ise neden sonradan cıkan daha ucuz olsun kı :s

wave ve wave 2 nin onmia dan farkı nelerdır.. ısletım sıstemımıdır..

kafam dedıgım gıbı çorba oldu yardım edersenız sevınırım..

• S8500 ün 3.3 inç süper amoled ekranı s8530un 3.7 inç süper lcd ekranından daha kalitelidir. Ama s8530 un ekranı daha büyüktür. Temel fark bu.

i8000 alma. Bütçen varsa galaxy s al.
  • aslında wave 525 alcaktım ama sonra bıraz daha butceyı aştım ve bu sekmente cıktım.. galaxy bunlardan hemen hemen 300 lira daha pahalı.. bı telefonada okadar para vermek ısteımyorum.. zaten ben telefonu tam detaylı, butun ozellıklerını kullanmıcamıda bılıyorum ama almısken hızlı duzgun bısey olsun ıstedım..

dediklerini az çok biliyorum sen olsan bunlardan hangısını alırdın ve neden ? bırde i 8000 alma demişsin?
  • Kardeşimde s8500 var çok memnun. Ekran kalitesi için s8500 alırdım. İ8000 windows mobile olduğundan pek tercih edilmiyor. Yoksa o da güzel cihaz.
  • sanırım bende 8500 alıcam.. bı gıdıp gorım 3 unude, fıkırlerım degısırse bılemıyorum :D
  • kardeşim için 8500 aldım biraz kullandım. kendim için teknosadan 8530 aldım. ekranı daha güzel bence tavsiye ederim. sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktor35 -- 7 Ocak 2011; 1:01:52 >
  • sagolasın arkadasım bende pazartesi gunu aldım 8530 gayet güzel bir telefon.. yanlız alırken kafamı kurcalayan avea bayisinde 999lira 8500 ün fiyatı... teknosada baktım 899lira 8530 un fiyatı.. adam hem kampanya var hemde 8500 un ekranından dolayıdır dedi.. bende yeter artık cok dusundum zaten dedım 8530 aldım... aynı telefonun bir ust versıyonu cıkıyo daha kotu olma ıhtımalı yoktur dıye dusunerek aldım.. gayette memnunum..
  • 8530 alan arkadaşlar 8500 ın ekranı daha iyi old. bir gerçek peki foto çekimi deeskisine oranla daha mı kötü çünkü yenisinde 3x zoom var diğerinde 4x
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.