Şimdi Ara

Samsung S8/S8 Plus Alana 500 Liralik Aksesuar Ceki Hediye(N11,GG,HB vs. Alinan Cihazlarda'da Gecerli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 vs sitelerden alimdada gecerli.Samsung TR yi arayan bir arkadas bu yonde bilgi almis sartlardada zaten sorun yok.

Bende bugun gorusme yaptim onay aldim sorun yok.

Samsung S8/S8 Plus Alana 500 Liralik Aksesuar Ceki Hediye(N11,GG,HB vs. Alinan Cihazlarda'da Gecerli)

S8 – S8 + 500 TL Hediye Çeki Kampanya Koşulları:

Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) tarafından yapılan satışlar, kampanyaya katılan mobil operatör, zincir marketler ve Samsung Electronics Franchise Mağazaları (3.Taraflar) üzerinden yapılan satışlarda geçerlidir.

Samsung Kampanya Koşulları:

1. Kampanya, 31 Mayıs – 18 Haziran 2017 (23:59) tarihleri arasında, Samsung tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde satışa sunulmuş, Samsung Galaxy S8 (SM-G950), S8+ (SM-G955) model cep telefonu (Ürünler) satın alarak belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir.
    2. Kurumsal satın almalar ve Samsung çalışanlarının satın almış olduğu Ürünler kampanya kapsamı dışındadır.
    3. Tüketiciler 31 Mayıs – 18 Haziran 2017 (23:59) tarihleri arasında almış oldukları ve kampanya koşullarını yerine getirdikleri Ürünler için 500 TL (KDV Dahil) değerinde hediye çekine hak kazanacaklardır.
    4. 500 TL hediye çekleri sadece www.samsungwa.com.tr web sitesinde cep telefonu dışındaki ürün alımlarında kullanılabilecektir.
    5. Tüketiciler 1 Haziran 2017’den sonra ilgili kampanya sayfasındaki (www.samsungwa.com.tr/s8) formu eksiksiz ve hatasız doldurmaları, ürün faturasının 1.nüshasını (orijinal nüsha) yüklemeleri gerekmektedir. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.
    6. Formun eksiksiz doldurulduğu ve okunaklı faturanın yüklendiği başvurunun hediye çeki için uygun olup olmadığı ve uygun ise hediye çeki kod numarası en geç 1 işgünü içerisinde e-posta yolu ile tüketiciye bildirilecektir. Kullanılmayan hediye çekleri için son kullanım tarihi öncesi SMS bilgilendirmesi yapılacaktır.
    7. shop.samsung.com/tr adresinden Ürünler’den satın alan tüketicilerin başvuru yapmasına gerek bulunmamaktadır. Bu tüketicilere satın alma tarihinden 2 hafta sonra SMS yoluyla hediye çekleri iletilecektir.
    8. Hediye çeki kullanılarak SamsungWA sitesinden satın alınan ürünlerin teslimatı tüketici tarafından belirtilen posta adresine yapılacaktır; Samsung adres bilgilerinin eksik/hatalı olması durumunda sorumlu değildir.
    9. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.
    10. Her bir hediye çek kodu tek seferlik alışverişte geçerli olup, hediye çeki koduwww.samsungwa.com.tr web-sitesinde sepetim ekranındaki “Promosyon Kodu” alanına girilerek kullanılacaktır. Her bir hediye çeki kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, başka kampanyalarla birleştirilemez. Seçilen ürün bedeli hediye çeki tutarından düşükse, kalan tutarın iadesi talep edilemez, kalan tutar için tüketici hakkından vazgeçmiş sayılır.
    11. Hediye çeki kodu için son başvuru tarihi 30 Haziran 2017, son kullanım tarihi 15 Temmuz 2017’dir (23.59)’dir.
    12. Kampanyadan aynı kişi/firma en fazla üç ürüne kadar yararlanabilir. (3 ürüne kadar faturada bulunan ürün sayısı kadar hediye çeki kodu kazanılabilecektir.)
    13. Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye kodlarını iptal etme hakkına sahiptir.
    14. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.) Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir.
    15. Hediye çekinin kullanıldığı ürünler için düzenlenecek fatura hediye çeki tutarı kadar eksik düzenlenecektir.
    16. Kampanya sadece Türkiye il sınırları içerisinde geçerlidir. Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.
    17. Kampanya hakkında sorularınız için 0850 432 77 11 SamsungWA Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesiwww.samsungwa.com.tr/s8 web sitesindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 7 Haziran 2017; 17:55:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu telefonu ZORLA satmaya çalışıyor gibi bir havası var Samsung'un ya hadi hayırlısı. Baştan ucuz yap da bari kendiliğinden satılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Bu telefonu ZORLA satmaya çalışıyor gibi bir havası var Samsung'un ya hadi hayırlısı. Baştan ucuz yap da bari kendiliğinden satılsın.

Satislar globalde s7'yi genel olarak 2'ye katlamis fakat TR de satmadigi cok belli

• Bir kaç atraksiyon daha bekliyoruz senden Samsung.

Ayrıca LED Tv'lerin yanına S8 kampanyası yapmazsan darılırız yada BIM de bir S8 alana bir akıllı bileklik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gear s3 verse alırdım fena sayılmaz kampanya
  • 500 TL ye elle tutulur bir üründe yok sitede. Varda ben mi göremedim yoksa.
  • 500 tl indirim yapmaz da...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dex+Kilif en iyi secenek bence
    Dex in soyle bir sorunu var s9 s10 la uyumlu olacak mi type c degismedikten sonra bence sorun olmaz ama firmalar yeni seyler satmak zorunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Haziran 2017; 10:45:24 >
  • gittigidiyor.com dan alınan Samsung Türkiye garantili cihazlarda geçerli midir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charnel -- 5 Haziran 2017; 13:50:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

gittigidiyor.com dan alınan Samsung Türkiye garantili cihazlarda geçerli midir acaba?

Belli degil birkac gune netlesir durum %90 oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 5 Haziran 2017; 14:10:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

gittigidiyor.com dan alınan Samsung Türkiye garantili cihazlarda geçerli midir acaba?

Gecerliymis

Samsung S8/S8 Plus Alana 500 Liralik Aksesuar Ceki Hediye(N11,GG,HB vs. Alinan Cihazlarda&#39;da Gecerli)

• Tamamdır, teşekürler.

Hiç hesapta yoktu bu, güzel oldu valla.
  • 500 lira çek yerine 300 lira indirim yapsa şu dakika alırdım.
    hepsiburadada fiyat 3500 lira. 3000-3200 arası iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

500 lira çek yerine 300 lira indirim yapsa şu dakika alırdım.

3200'e falan n11 de bulunuyor+cek geliyor fakat wa da stok sorunu var cogu urunde stok yok cekin anlami kalmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

3200'e falan n11 de bulunuyor+cek geliyor fakat wa da stok sorunu var cogu urunde stok yok cekin anlami kalmiyor.

n11 de samsung tr garantili cihaz var mı 3200 liraya? link verir misin?
  • quote:

quote:

quote:

Yok o fiyata öyle bir cihaz hocam olsa da alsak hani. Arkadaş kafadan yazmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

quote:

quote:

Yarin atarim hocam :)

Haftasonu kuponu+paraf 3200 e geliyordu ben yazdimda pinti 3400 den koymustu kupon ile 3200 e geliyordu ama tukendi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

quote:

quote:

Yarin atarim hocam :)

Haftasonu kuponu+paraf 3200 e geliyordu ben yazdimda pinti 3400 den koymustu kupon ile 3200 e geliyordu ama tukendi.

Valla sevinirim iyi fiyata almak isterim zira. Bekliyorum 1 haftadir.

• Bu hediye çeki hemen veriliyor mu ?

Samsungun sitesinde şöyle bir açıklama var : 7. shop.samsung.com/tr adresinden Ürünler’den satın alan tüketicilerin başvuru yapmasına gerek bulunmamaktadır. Bu tüketicilere satın alma tarihinden 2 hafta sonra SMS yoluyla hediye çekleri iletilecektir.

Bu 2 hafta olayı telefonu samsung sitesinden alanlar için mi geçerli?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.